Skocz do zawartości
Malik

Koolance I Bitspower - Wkraczaja Na Pl Rynek

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie :)

Z tym ze szkoda ze tylko te jedne.

Koolance ma bardzo fajny design jesli chodzi o zlaczki, fullcoverki na grafy, splittery...

 

W kazdym badz razie info jest dosc pozytywne, byc moze quling rozszerzy oferte o inne klocki od koolance, albo przynajmniej bedzie latwiej za ich posrednictwem sciagnac cos innego z oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym dać te 20zł za złączkę to raczej preferowałbym Bitspowera bo te Koolance wyglądają imo marnie na tle Bitspowera

Tutaj bym sie klocil. Sam uzywam tych zlaczek juz ladnych pare miesiecy i nie mam nic do zarzucenia im. Jakosc wykonania rewelacyjna. Bitspower robi rowniez super zlaczki - dlatego sadze ze komu co sie podoba czy srebrne ( bitspower ) czy tytanowe ( koolance ) - te i te sa dobre.

 

 

...skręcane są jednak mało uniwersalne jesli chodzi o rozmiar, i drooogie.

Jesli chodzi tylko o marke Koolance to tu nie masz problemu. Maja w ofercie skrecane zlaczki na kazdy rozmiar weza od 8/10 po 12/19. Te ktore przedstawilem w pierwszym poscie sa na waz 10/13.

 

 

No wlasnie... jak to jest, ktore zlaczki sa lepsze? skrecane czy choinki?

Kto co lubi - ja jestem za skrecanymi.

 

PS.

Rozmowy o wprowadzeniu asortymentu Bitspower do PL - trwaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie o ile jednych i drugich dobrze się używa (dopasowanie rozmiaru węża, pilnowanie żeby wąż się nie wysunął w trakcie skręcania w przypadku skręcanych) to wybór sprowadza się wyłącznie do kwestii gustu. No i na grube choinki założysz wszystko, a np. pod wąż 7/16ID 5/8OD skręcanych nie dostaniesz (przynajmniej u nas).

 

@Malik - z uniwersalnością miałem na myśli to że na grube choinki naciągnie się wszystko, a skręcane kupuje się pod jeden rozmiar węża.

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa ze cooling zaja sie i koolance, mozliwe ze bede chcial aby sciagneli kolanka bo niestety na waz 11/14 nie ma choinek katowych :P, kolanko zostaje jedyna opcja a te z Bitspowera sa za masywne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Celin to moze i ja sie dopisze. Potrzebuje kolanek na tygon 9.5 na 12.7, zlaczki mam DD NK 12, kupilem na probe z qulinga kolanka skrecane na 10/13 i sie poprostu zalamalem... srednica wewnetrzna identyczna jak w prostych 8/10... na razie jakos sobie poradzilem stosujac NK12 hiflow i kawalek miedzianego kolanka z marketu, nawet schowane to dobrze za rezem i do tego oplotki zaslaniaja, ale na dluzsza mete wolal bym normalniejsze rozwiazanie i nie ze sklepu hydraulicznego...

 

W ofercie koolance jest jedna bardzo fajna rzecz i przydatna jak sie chce ktos bawic w wodowanie ramu itp, tj splittery, o ktore bardzo ciezko z tego co widzialem w ofertach sklepow w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(OT)

Co do kolanek 45, 90 stopni to ciekawe że nikt (Maniakalny itp) jeszcze nie zrobił >takich< z plexi czy poliwęglanu... 20mm kostki byłyby w sam raz i każdy by mógł sobie wkręcić takie złączki jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mania mówił ze nie zrobi bo mu się nie opłaca :P Jednak trzeba mieć grubą plexi, acetal by zrobić coś takiego

jak 8$ nowe to, komu by sie chciało robić za 15zł sztuke

znając zycie zrobiłbym 100 a sprzedał 5-10

tak jak z grilami było :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tak zapytam, oprócz tego że ładnie na zdjęciu wyglądają te złączki to czym się różnią od tych za 2zł/sztuka :D ? Cena idzie w parze z lepszym przepływem czy coś w tym stylu czy tylko jakość wykonania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kolanko bedzie wkrotce dostepne w sklepie www.aquatuning.de oraz www.caseking.de

Z tego co sie dowiedzialem w rozmowie z szefem Bitspower - to wkrotce to przyszly tydzien.

 

UPDATE:

 

Tak natomiast wygladaja zlaczki katowe 45 stopni firmy Koolance w demo ukladzie:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...