Skocz do zawartości
Janekk

Shaun White Snowboarding

Rekomendowane odpowiedzi

Shaun White Snowboarding



Dołączona grafika







Shaun White Snowboarding jest odpowiedzią na sporą popularność, jaką cieszą się snowboardowe serie SSX i Amped. W odróżnieniu jednak od nich, w produkcji firmy Ubisoft Entertainment postawiono przede wszystkim na realizm i jak najbliższe rzeczywistemu oddanie tego jednego z najpopularniejszych zimowych sportów.

W Shaun White Snowboading autorzy dają nam pełną dowolność w zwiedzaniu śnieżnych stoków. Możemy udać się dokądkolwiek chcemy i wypróbować taką trasę, jaka naszym zdaniem wydaje się najbardziej atrakcyjna. Co jednak najważniejsze, nie będziemy zupełnie osamotnieni. Gra za każdym razem próbuje połączyć się z Internetem, dzięki czemu widoczni na stoku zawodnicy to nie tylko kontrolowana przez program Sztuczna Inteligencja, ale głównie inni gracze. Ich ilość w jednym miejscu waha się od szesnastu do trzydziestu dwóch. To rozwiązanie usprawnia również rozgrywkę wieloosobową, która możliwa jest bez zbędnego wyszukiwania specjalnych serwerów. Wystarczy jedynie zgłosić chęć udziału w zmaganiach i nasza postać natychmiast wejdzie w tryb multiplayer.

Głównym atutem gry jest realistycznie oddana fizyka. Nasze wyniki zależą więc nie tylko od zręcznych palców, ale także od doboru odpowiedniego ekwipunku i przygotowania go do zjazdów. Na początku każda z postaci dysponuje jedynie najprostszym sprzętem. W miarę doskonalenia umiejętności i czynionych postępów otrzymujemy dostęp do coraz lepszych ubrań, gadżetów oraz desek.

W Shaun White Snowboarding dostępne są trzy lokacje, znajdujące się w różnych zakątkach naszego globu: Alaska, Park City i Japonia. Dynamizmu zmaganiom dodaje kilka różnych ustawień kamery – nie zabrakło nawet widoku z perspektywy pierwszej osoby.

Data Premiery:

Świat: 28 Listopada 2008
Polska: Styczeń 2009


Video:

Trailer

Strona:

Oficjalna strona gry

Nie znalazłem w spisie i w dziale gry więc zakładam, jeśli jest pod inną nazwą to proszę o skasowanie mojego tematu. Edytowane przez rmvbhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Eh, strasznie to 'tonyhołkowate'. Chcialbym zobaczyć porta np. EA Skate (X360) na Pc. A tak dostaniemy kolejnego arcade w którym można machnąć backflipa na 1 ollie :/

Heee? Snowboard a skateboard to chyba nie to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly offtop: znacie jakis godny snowboard na pc? jakies 6-8 lat temu mialem przyjemne demko, ale tytulu zapomnialem. shaun wyglada calkiem fajnie, z checia siegne po to jesli bedzie u nas dostepne. ale zanim pojawi sie u nas, jesli w ogole, to zagralbym w cos w tym temacie. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shaun White Snowboarding Available Now

December 3, 2008, 4:03 pm - Alden Kroll - Product Release

 

Shaun White Snowboarding is now available in North and South America for $29.99

nawet na Steam tylko dla USA :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś ?. Bo ciekawie prezentuje się na trailerze ;]

Dobry tytul, ale bez pada nie podchodzic. Arcade'owe podejscie, gra wybacza duzo niedokreconych trikow i ogolnie przyjemnosc z jazdy jest spora. Szkoda tylko ze na modnej fali free roamingu do kazdego eventu trzeba dojechac/dojsc, nie mozna wybierac z listy :/

 

Jedyny snowboard na pc i na dodatek calkiem udany (nie jest swietny, ale zly tez nie jest :] ), wiec nie ma sie nad czym zastanawiac tylko brac skad sie da ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co oglądam na trailerach to to jest właśnie bardziej gra typu arcade niż symulator jazdy na snowboardzie. ;] To jest a la THPS, ale na śniegu, więc wszystko jest ładnie odwzorowane, ale za to wyczyny naciągnięte. Kto zrobi 2 frontflipy? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę odkopię ;) Warte to to jest jakiejkolwiek uwagi ?

A posta wyzej czytal ?

Przeszedlem caly, troche monotonny sie robi po pewnym czasie ale najlepszy snowboard na pc, wiec jesli sie lubi ten sport to przyjemnie sie bedzie grac bo zbyt trudny nie jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że skuszę się na tą grę, ale najpierw muszę zaliczyć do końca Wiedźmina, kupić nowy sprzęt, następnie w planach Mirror's Edge i być może Emergency 4. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam jedno ważne pytanie:P zamierzam kupic shaun white snowboarding na pc w ciągu najbliższych 20 godzin. mam kompa świeżo po wymianie ale wole się upewnić czy mi pójdzie. na niektórych stronach piszą że shaun white ma bardzo duże wymagania za to na pudełku były już mniejsze.

 

oto mój sprzęt:

 

-Procesor Intel Core2 Duo E7400 2,80GHz BOX

-Karta graficzna Ati Radeon Hd 3600 series

-ram 1,50 GB

-Windows XP

-Karta Dźwiękowa kompatybilna chyba ale mam w domu jakiegoś blastera to moge zamontować.

 

 

Proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...