Skocz do zawartości
M79

Ludzie z oslej laczki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie tak czasem zastanawialem skad sie biora tacy zawodnicy, ktorzy maja po 500-1000 postow i zadaja na sprzet/podkrecanie/chlodzenie takie pytania, ze strach sie bac (np. jak zwolnic wentylator 8O :lol: ).

 

Od paru dni zaczalem odwiedzac osla i juz wiem gdzie jest takich osobnikow "wylegarnia".

 

To tylko taka mala dygresja 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy podobne zdanie na ten temat

wiekszosc forumowiczow uczestniczy w swoistym wyscigu szczurow

tylko nie za slawa pieniedzmi itp

ale za jak najwieksza iloscia postow

gdzie moga sobie nabijac ?

tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze ogolnie przyjeta zasada uznawana przez wiekszosc userow borda brzmi "im wiecej masz postow tym jestes lepszy/fajniejszy/wiekszy/madrzejszy *"

* niepotrzebne skreslic

 

(niewazne ze 99% tych postow to puste zdania nic nie wnoszace do dyskusji typu "haha" "fajnie" "lol", byle miec wiecej....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... gdzie moga sobie nabijac ?

tutaj

a na forum testowym ? chyba ze po usunieciu posta odejmuje sie on automatycznie od ogolnej ilosci ...

a poza tym co racja to racja, ale tak naprawde czy to wam przeszkadza ze ktos ma 1k czy 2k czy 3k postow bez sensu (nic nie wnoszacych) ?

a niech sobie ma jesli go to rajcuje, mi to nie przeszkadza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdanien najlepiej ocenic mozna uzytkownika forum potym co pisze a nie ile pisze, co z tego ze koles w jednym topicu rzuci 5 x pod rzad swoj post - niektorym tzreba tlumaczyc po co jest opcja edytuj... ja tam o zadne posty sie scigam, szczerze mowiac mam gdzies czy bede mial ich 100 czy 10 czy 1000, o komputerach wiem napewno mniej niz wiekszosc z was ale zawsze cos napisze jak potrafie...

Zreszta mielsimy ost swietny przyklad nabijania postow (patrz. topic bijemy rekord...) no offence of korz ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta osla laczka to prawda niestety :. Tutaj mozna normalnie post fakerowac :P. Ja czasem cos skrobne na sprzecie itd ale po co tez mam sie powtarzac w nieskonczonosc po kolegach ? Jesli tylko wnosze cos nowego do topicu to sie wpisuje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zadania jak Wy.

Mam w zwiazku z tym pomysla :o

Moze by tak wywalic wszystkie posty z Oslej ?Ciekawe jak wtedy wygladalyby liczniki tych co lubia tu sobie nabijac 8O

Moze ktos zalozy ankiete : Czy wykasowac all posty z Oslej ?

Najwyzej pare ciekawszych sie zostawi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna usunac licznik i po problemie, nie bedzie wyscigow ;)

Rozwiazanie ciekawe ale dopiero po

 

Moze by tak wywalic wszystkie posty z Oslej ?Ciekawe jak wtedy wygladalyby liczniki tych co lubia tu sobie nabijac  

Moze ktos zalozy ankiete : Czy wykasowac all posty z Oslej ?  

Najwyzej pare ciekawszych sie zostawi ?

TAK!:) Strata postow mnie nie wzruszy, sam widzialem tutaj gosci z 80-100 postami bardzo fachowo odpowiadajacych a niektorzy z 1000 postow pytaja sie o takie banaly ze... :). JESTEM ZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc !

czemu niemozna poprostu usunąc licznika postow, moglby byc niewidoczny, ale statystyki by byly, wystarczyl by ten przypis nad awartem np;staly uczestnik itp.... , pamientam, ze sam bardzo dazylem do przekroczenia 100 postow, i pisalem totalne byle co, wiec pewnie z innymi tez tak jest itp ( nie mowie ze tyczy sie to wszytkich)

Jak by niebylo licznika, to nikt by sie juz niestaral wyrabiac dzienną norme 20 postow or smth.....

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc !

czemu niemozna poprostu usunąc licznika postow, moglby byc niewidoczny, ale statystyki by byly, wystarczyl by ten przypis nad awartem np;staly uczestnik itp.... , pamientam, ze sam bardzo dazylem do przekroczenia 100 postow,  i pisalem totalne  byle co, wiec pewnie  z innymi tez tak jest itp ( nie mowie ze tyczy sie to wszytkich)

Jak by niebylo licznika, to nikt by sie juz niestaral wyrabiac dzienną norme 20 postow or smth.....

 

Pozdrawiam

ciekawa propozycja jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc !

czemu niemozna poprostu usunąc licznika postow, moglby byc niewidoczny, ale statystyki by byly, wystarczyl by ten przypis nad awartem np;staly uczestnik itp....

Moge sie zalozyc ze przypis pod awartem jest w 100% zalezny od ilosci postow, wiec to nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc !

czemu niemozna poprostu usunąc licznika postow, moglby byc niewidoczny, ale statystyki by byly, wystarczyl by ten przypis nad awartem np;staly uczestnik itp....

Moge sie zalozyc ze przypis pod awartem jest w 100% zalezny od ilosci postow, wiec to nic nie da.

Bo tak jest, ale to nie to samo co licznik ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można wywalić, wprawdzie wtdey większość uzytkowników będzie miała po 10 postów na koncie... ale szczerze mówiąc ja nie bardzo zwracam na posty uwagę bo nie dawno sam się zorientowałem że kuzyn zmienił mi emblemat... był taki ze 3 miechy a ja nic nie wiedziełem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprowadzacie dziwne kategorie.

teraz sie podzielimy na ludzi z oslej, modyfikacji, sprzety itd.

to jest nonsens wg mnie. mam wrazenie ze ktos tutaj

komus czegos zazdrosci.... piszecie ze licznik nie bo ktos ma

wiecej bo pisze na oslej. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zadania jak Wy.

Mam w zwiazku z tym pomysla  :o  

Moze by tak wywalic wszystkie posty z Oslej ?Ciekawe jak wtedy wygladalyby liczniki tych co lubia tu sobie nabijac  8O  

Moze ktos zalozy ankiete : Czy wykasowac all posty z Oslej ?

Najwyzej pare ciekawszych sie zostawi ?

jak dla mnie bezsens, sam pisze duzo na oslej laczce ale nie sa to teksty w stylu : "cool" "Bajer" itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zamiast z Oślej łączki wyrzucimy wszystkie posty z działy "Sprzęt" w końcu to taki sam dział jak ośla :D :P ;)

moze oczyscmy cale forum zeby coniektorzy nienabijali sobie licznika postami "szukaj, bylo..." :wink: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm tylko teraz tak... wole w sumie zeby pisac byleco na oslej i nabijac sobie w ten sposob licznik niz zeby pozniej pojawily sie topicy na np. chlodzeniu:

 

Kupic chlodnice ?

 

osoba1: Tak kup chlodnice

osoba2: Zgadzam sie z kolega

osoba3: Potwierdzam

osoba4: Oni maja racje

osoba0: a jaka mam kupic ?

osoba1: Najlepsza

osoba2: miedziana

osoba3: racja miedziana

osoba4: taa miedziana najlepsza

osoba0: a ja slyszalem ze to tylko 1* roznicy

osoba1: no w sumie tak - kup ALU

osoba2: aha rzeczywiscie...

 

 

itd. itp...

 

mam nadzieje ze tak sie nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyli naprawde sa tylko 2 rozsadne wyjscia:

 

1. wywalic wogle licznik pod awartkiem

2. zrobic tak zeby posty na oslej niebyly doliczane do licznika ( ale to nie dokonca rozwiarze problem, bo posty nietylko sa nabijane na oslej.........)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam to wisi, i tak wiekszość moich postów jest napisana na sprzęcie. Ale tak zastanawiając się, to jest to troche bez sęsu. Jeśli macie problem z tymi licznikami to je zlikwidujcie, mi tam są neipotrzebne, ale nie kasujcie postów. Jak dla mnie to był by błąd... ale nei ja tu jestem adminem/moderatorem.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyli naprawde sa tylko 2 rozsadne wyjscia:

 

1. wywalic wogle licznik pod awartkiem

2. zrobic tak zeby posty na oslej niebyly doliczane do licznika ( ale to nie dokonca rozwiarze problem, bo posty nietylko sa nabijane na oslej.........)

ALE NA OSLEJ NAJWIECEJ :)

 

wiec...jak jzu napisalem jestem za ;]

 

o kurcze, zapewne ze 300-400 postow wpizdu ;p

joke ;]

 

wywalic zawartosc oslej, jak juz napsialem w innym topiq i tak na oslej JEST NIEZLY BURDEL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za usunięciem liczników (zarówno "gwiazdek" jak i ilości napisanych postów) - lub przeniesieniem ich do profilu - tak by nie były od razu widoczne. Są to informace jak dla mnie zupełnie zbędne i powodują tylko kłopoty i wyzywanie się od "Postojebców"/-cytat/...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...