Skocz do zawartości
szakulo

Zabezpieczenie Notebooka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie bo właśnie jestem przed kupnem notebooka i chciałbym, żeby ktoś mi napisał jakie programy są potrzebne do jego zabezpieczenia- chodzi mi tu o jakieś antywirusy i inne programy zabezpieczające przed netem i takie tam. Te co są najwaŻniejsze i są potrzebne.

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zabezpieczenia chodzi mi tu o jakies antywirusy i inne programy zabezpieczajace przed netem i takie tam.

Z tych innych polecam dobry program "Wyciagnij kabel" jest to 100% gwaracji ze z netu nic sie nie przedostanie tylko ze minusem jest brak opcji autosartu z systemem wiec bedziesz musial aktywowac go manualnie.... Edytowane przez makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z działem to trochę nie trafiłeś, bo jak tak dalej pójdzie, to niedługo będą powstawać tu tematy typu "jak zainstalować gg w notebooku"- w końcu związane z notebookiem.

Sam sobie już odpowiedziałeś- antywirus (+ firewall). To samo, co w stacjonarnym. Do zabezpieczenia przed netem- odłączasz kabel od modemu/sieci lokalnej i wyłączasz Wi-Fi.

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam "jak zainstalować gg w notebooku" ? :lol2:

 

napisał po polskiemu, ale przecież wiadomo, że chodziło o wirusy,konie trojańskie i inne syfy dostające się z sieci internet

 

odpowiedź już uzyskał

 

a co do nazw programów

 

avast + Spybot Search & Destroy załatwi Ci sprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...