Skocz do zawartości
racegrid

Pure

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka jest fenomenalna, pod wzgledem grafiki http://br.youtube.com/watch?v=C5QJsb5zleM&...feature=related

jak i mozliwosci, przerabianie wlasnego quada i full opcja trickow z combosami nie ma co narzekac. A jak nudy, to zaprosic przez neta kolegow czy tam przez lana i ciac w nia ile sie da !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wytłumaczyć "jak czterolatkowi" jak wykonać dowolną ewolucję w powietrzu, bo za cholere nie mogę nic wykonać.Klawisze do tricków zostawiłem tak jak były na Default.Zmieniłem tylko sterowanie Gaz/hamulec.

Jak jestem w powietrzu to przyciskam klawisz odpowiadający za trick np.1 lub 2 ale nic się nie dzieje.Próbowałem zmieniać przypisane klawisze ale nie daje to rezultatu.

Poradzicie coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was instalował demo na Viście ? Po zainstalowaniu gry nie mogę odpalić. Dostaję komunikat:

 

c\... exe

Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niewłaściwa.

 

Direct zainstalowany najnowszy, reinstalowałem demo, sprawdzałem tryby zgodności i uruchamianie jako administrator, wyłączyłem UAC na czas instalacji o próby odpalenia dema. NIC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem gierkę - przyczepić idzie się tylko do ilości tras i długości ;] World tour zaliczony w zasadzie na 3 przysiady (ale to i tak dłużej niż crysis :lol:). Zostały mi jeszcze zabawy we freestyle'u.

Nie wiem czy ktoś się napotkał z takim problemem, ale niekiedy triki wskakiwały z lekkim opóźnieniem (przez co często zaliczałem glebę xX ) - sprawdzałem na padzie i klawiaturze, więc to raczej nie wina kontrolera...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w to trochę dzisiaj i niestety muszę powiedzieć ,że jestem bardzo zawiedziony :sad: . Według mnie tą gre można wysoko ocenić ale tylko jako gre skierowaną dla dzieci bo poziom trudności chyba właśnie na to wskazuje,że głównie z myślą o nich ta gra powstała. Nie oczekiwałem dużego realizmu ale przy tym również miałem nadzieje że jakieś podstawowe prawa fizyki są w modelu jazdy zawarte choćby w szczątkowej formie ale w tej grze model jazdy to poprostu - zmiana prędkości i kierunku jazdy i nic ponadto. Naprawde bardzo trudno jest spowodowac wywrotke. Mogli dodac opcje zmiany poziomu trudności jazdy wprowadzając troszkę realizmu(oczywiście bardziej w strone arcade) co uczyniłoby grę bardziej wymagająca i przez to po prostu mającą lepszą grywalność a tak mamy wrażenie jakby nasz kład był cały czas przyczepiony do nawierzchni.Grafika jest znakomita tak samo muzyka - idealnie dopaowana ale ja wogóle nie widze miejsca na samo granie w tej grze bo nie ma wniej nic co stanowiłoby dla mnie jakieś wyzwanie a przecież to stanowi istote każdej gry - pokonywanie wyzwań stawianych przed graczem. Ta gra dla mnie to poprostu oglądanie ładnych widoczków i efektownych akrobacji a wszystko to dzieje się przy minimalnym zaangażowaniu z mej strony dlatego wogóle trudno mi to coś nazwać grą ale jeśli komus to sprawia przyjemność to życze dobrej zabawy.

Edytowane przez Bartoleon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się dobrej zręcznościówki dla wszystkich. Tak jak już napisałem wystarczyło trochę bardziej rozbudować model jazdy oczywiście z możliwością stopniowania jeśli komuś tak skrajnie uproszczony odpowiada. Ja po prostu chciałbym sobie w tą gre pograc a nie tylko patrzeć na to co się dzieje na ekranie mając swą role w tym ograniczoną do zmiany kierunku i prędkości jazdy uważając tylko na to by nie zderzyć się z czymś i nie biorąc przy tym pod uwage żdanych innych czynników mających w rzeczywistości wpływ na zachowanie się pojazdu wtedy mógłbym to nazwać grą wyścigową czyli taka w której moje zadanie polega na kontrolowaniu prowadzonego pojazdu co powinno wymagać dużego refleksu i zdolności do skupienia uwagi na tym co jest tu i teraz oraz wczucia się w sam pojazd tzn opanowanie właściwego stylu

jazdy co powinno być zależne od jego parametrów. Trochę dużo tego napisałem :) i nie ukrywam,że najbardziej lubię symulatory jazdy ale dobrą zrecznościówką też nie pogardze. A dobrymi wyścigowymi zręcznościówkami są według mnie np niedoścignione do dziś nfs 3,4 albo np flatout gdzie model jazdy jest również zręcznościowy ale nie na tak dziecinnym poziomie jak tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce to mozna kupic pure w programie lojalnosciowym cdprojektu za 29,90+70wpln

;o. Szkoda ze ta gra mnie nie iteresuje ale niezła oferta ;]. Mogli by Dead space dać w czymś takim bo tak to sobie nigdy nie pogram ;p. Zapodaj linka ja możesz i czy ten program lojalnościowy dotyczy tylko pure ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wpln.cdprojekt.pl/

 

Logujesz sie przez haslo z gram.pl (ktore zakladam , ze i tak kazdy posiada bo jakos te wirtualne PLN z gier dystrybuowanych przez cd-projekt musial zarejestrowac).

 

Co wtorek wrzucaja porcje nowych gier w obnizonych rzeczywistych cenach.

 

Z ciekawostek byl Wiedzmin er za 20, Stalker Clear Sky za 30, kolekcja nvnow (1 i2 z dodatkami) za 60 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Przedstawicieli niegdyś szalenie popularnego gatunku „czysto” zręcznościowych wyścigów, ostatnimi czasy ze świecą szukać. Nawet jeżeli już coś się ukazuje, można być niemal pewnym, że trafia wyłącznie na konsole, omijając komputery osobiste szerokim łukiem. Całe szczęście taka sytuacja wydaje się stopniowo zmieniać na korzyść PC, czego przykładem może być chociażby Flatout: Apokalipsa, czy zapowiedziany na styczeń Burnout: Paradise. Nie inaczej jest z opisywanym tytułem, którego sama nazwa zdradza bardzo wiele, a jednocześnie wzbudza oczywiste skojarzenia. Studio Black Rock, znane wcześniej jako Climax Racing (ATV Quad Power Racing, ATV Offroad Fury ) postanowiło stworzyć produkt absolutnie bezkompromisowy, którego główną i największą zaletą miała być dawanie „czystej” przyjemność z prowadzenia maszyn ATV, zwanych pospolicie quadami. Panowie wyszli z założenia, że gnanie na złamanie karku, wykonywanie efektownych ewolucji i chlapanie błotem na lewo i prawo jest tym, na co czekali amatorzy wyścigów. Jednak czy to wystarczy aby powstało coś ciekawego? Przekonajmy się. Zapraszamy zatem do recenzji pecetowej wersji Pure, czyli po prostu ... PurePC.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNĄ TREŚCIĄ RECENZIJ NA ŁAMACH PORTALU PURE PC

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potrafi wyjaśnić co się u mnie dzieje z tą grą ? Pełna wersja podobnie jak demo chodzi z prędkością kilku klatek na sekundę niezależnie od rozdzielczości i ustawień, zarówno w trakcie wyścigu jak i w menu. Próbowałem zmiany sterowników - bez sukcesu.

Edytowane przez Leonidas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...