Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

:lol2:

 

Mógłbym ci trochę napisać o clangamingu w BF albo w CS'a 1.6, ale oszczędze tego ;) Pro scena :lol: czyżby naparzanie się co wieczór na ESL albo CB? Człowieku, mam ją gdzieś, odpalam grę i chce grać, a nie ściągać jakieś różne mody, gdzie znajdzie mi parenaście serverów na krzyż. Promod to i był w BF2/BF2142, ale był używany właśnie tylko na prywatne servery w ramach CW. Pomyślałeś, że niektórzy nie mają ochoty ani nie chcą tracić czas na jakiś głupi clangaming?

 

Z resztą te "promody" to tylko potwierdzenie jak niektóre gry są cienkie jak sik pająka (a z gier MP w które grałem to właśnie COD'a trzeba było najbardziej zmieniać).

Nie sadze ze jestesc wstanie napisac mi cokolwiek wiecej o klanach i jak to napisales "clangamingu", raczej nie interesuje mnie amatorka, czy pub hero. Kto mowi o sciaganiu, w ogole widac jak duzo wiesz na ten temat. W vCOD czy COD2 jest to server-side, w COD4 sciaga sie podczas wchodzenia plik 300kB, no naprawde 2h sciagania. Tak tylko zeby cie do informowac, Promod w COD4 charakteryzuje sie tym, ze nie ma zbednych smieci graficznych(kurzy, pyl, latajace papierki) i polepszona widocznosc, do tego pozbycie sie zbednej broni, takowego p90 o ktorym to pisales. I nie jest to przeznaczone wylacznie do meczow, jest takie cos jak tryb pub.

 

No ale szkoda czasu na uswiadamianie pub hero co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rea zapomniales o tym, ze cod zawsze wywolywal napadowe bole glowy u fanbojow cs i bf? przeciez to byl konkurent ktory powoli zabijal ich ukochana gre a tego nie potrafili zniesc :)

 

Kazdy PAM zostal zrobiony po to zeby udoskonalic MP, wybacz ale jak wchodze na serwer na ktorym jest chaos, 30 osob i gine sekunde po respawnie to mnie to nie bawi. Usuwanie smieci i innych dupereli - w MP jak najbardziej, chce widziec co sie dzieje a nie zgadywac czy to przebiegl przez ulice koles czy jakis smiec niesiony przez wiatr, o perkach, ktore tylko w[ciach!]iaja a nie bawia nie wspomne.

 

@MaZZeo Elementy twojego "glupiego clangamingu" powoduja ze zabawa na publikach jest lepsza, no chyba ze lubisz leciec na huraaa i strzelac do wszystkich lacznie ze swoimi lub podkladac pulapki przy wejsciu, skampic sie w pokoiku i z ukrycia napierdalac przez okno... to nie mamy o czym rozmawiac.

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam reaktiv że jestem taki niedoinformowany, chyba nie poświęcam się tyle grze co ty, pójdę zaraz do kąta zapłakać nad swoim noskillostwem...

 

Akurat parę CW (co prawda mix) w CoD4 też liznąłem, ale nawet na promodzie się używa tylko dwóch broni (ak-74u i kałach :) nie liczę snajperki) także to tyle o waszym supercodzie.

 

rea zapomniales o tym, ze cod zawsze wywolywal napadowe bole glowy u fanbojow cs i bf? przeciez to byl konkurent ktory powoli zabijal ich ukochana gre a tego nie potrafili zniesc

A to bardzo zabawne, bo właśnie sprawdziłem na gamemonitorze, że w CSS gra 2 razy więcej ludzi niż w CoD4. Nie mówię już o CS 1.6, bo ten chyba 6 krotnie przebija CoD'a. Z BF2 jest trochę gorzej (być może to wina pory, bo wiekszosc bfowców pochodzi z USA) ale prześciga wszystkie inne CoDy.

 

Oczywiście nie wspominam o pro scenie, gdzie cały czas niepodzielnie panuje CS 1.6. Gdzie tu śmierć tych gier? Śmierć CoDa 4 to będzie właśnie za parę miesięcy, jak się ludzie rzucą na MW2 i jego nowe perki.

 

@MaZZeo Elementy twojego "glupiego clangamingu" powoduja ze zabawa na publikach jest lepsza, no chyba ze lubisz leciec na huraaa i strzelac do wszystkich lacznie ze swoimi lub podkladac pulapki przy wejsciu, skampic sie w pokoiku i z ukrycia napierdalac przez okno... to nie mamy o czym rozmawiac.

Ale mi dopiekłeś ;) Oczywiście że tak robiłem, z resztą granatnik + klejki to wspaniałe combo :) A tak na poważnie, to mógłbym ci pokazać jak się robi żelazem w takiego CS'a i wyszłoby moje noskillostwo :)

 

Z resztą to ja nie mam o czym z wami rozmawiać bo ubóstwiacie porta prosto z konsol, gdzie żadna broń nie ma recoila. Pozdro.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię CS,BF i nie rozumiem ludzi,którzy w to grają :wink:

Ala za to tak jak jonathan kocham COD4 i lubię sobie konkretnie ponapierdalać wieczorami. :wink:

Tego typu rozmowa nie ma sensu.

Już nie ma nawet sensu tłumaczenie,że każdy gra w to co lubi.

Moja racja jest większa od twojej racji itp.

Sejm :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt są gusta i guściki, ale muszę się zgodzić, że ogólny chaos na większości serwerach w COD4, mnie po jakimś czasie zaczął odrzucać. Dlatego jak już gram to staram się grać tylko tryb S&D do 16 graczy max. Bo jak wchodzę na serwer gdzie biega po 40 graczy, a co metr to nalot, albo grad granatów to od razu disconnect. Wystarczy jednak trafić na dobry serwer i dobrych graczy.

 

Co do MP w COD6 no to cóż pomysł z tą tarczą jest całkiem dobry. Można skupić ogień na jednym graczu, a następny biegnie z flagą. Można by właśnie wykorzystać to np. do odbicia zakładników czy rozbrojenia paki. Pomysłów jest sporo i pewnie sporo modów powstanie, gdzie ta tarcza bardziej się przyda Ja tam jestem zadowolony zarówno z MP i SP. W końcu coś porządnego na PC się nam szykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jezeli taki dupny ten cod to wyjdz stad idz do topicu o zrypanym CS i tam pisz, a nie robicie tutaj burdel ;/

Nie robi burdeli tylko ma własne zdanie a od tego jest forum ;].

 

Ja uwielbiam Cod4 ale sam stwierdzam ze to gra low skill. Nie wymaga dużo aby być dobrym gra dobra na typowy 4fun. Co innego q3,et czy ut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje zdanie o rozgrywkach klanowych, czy moze o CSS?

Bo juz nie wiem

 

Co do low skilla pograj z ludzmi ktorzy zajmuja sie tym troszke bardziej powaznie, ciekawe po jakim czasie i przy jakim stosunku D/K znudzi Ci sie serwer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest coś w tym że strzelanie w CoD4/WaW jest nieco (a nawet więcej) fartowne, przynajmniej ja mam takie wrażenie. Dużo większe wyzwanie stanowi dla mnie ubicie 2 kolesi w ET czy też CS niż w CoD4, mowa o publikach.

Wiadomo że jak się gra z pr0 którzy coś łatwego opanowali do perfekcji to będzie problem. Ogólnie mówiąc ja też zaliczam MP coda4 do gier mniej wymagających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robi burdeli tylko ma własne zdanie a od tego jest forum ;].

 

Ja uwielbiam Cod4 ale sam stwierdzam ze to gra low skill. Nie wymaga dużo aby być dobrym gra dobra na typowy 4fun. Co innego q3,et czy ut.

dobrze gada polać mu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam Cod4 ale sam stwierdzam ze to gra low skill.

poniższych słów nie kieruje personalnie chcę tylko wypowiedzieć sie na temat istniejącego na forach zjawiska:

ww. zdanie - jest to bardzo popularne w sieci typowe stwierdzenie wielu osób tzw. przykładowego/wzorcowego lamera, który jak gra w COD4 jest notorycznie jechany przez jeszcze większych noskill'ów.

Standardowy przykład wynikający z frustracji i braku samokrytyki nie pozwala takim ludziom pogodzić się z faktem, że są jeszcze większymi noskill'ami niż im się wydaje.

"gra jest taka prosta i noskillowa bo mnie wszyscy jadą..." - żenujące.

Aha - nie kieruje powyższego pod żadnym adresem - wiec proszę szanownego Pana Moderatora o niekasowanie mojej wypowiedzi jak to zrobił ostatnio - wszak to forum i kazdy ma prawo wyrazić swoją opinię - zgodnie z:

Nie robi burdeli tylko ma własne zdanie a od tego jest forum ;].

Edytowane przez mglysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniższych słów nie kieruje personalnie chcę tylko wypowiedzieć sie na temat istniejącego na forach zjawiska:

ww. zdanie - jest to bardzo popularne w sieci typowe stwierdzenie wielu osób tzw. przykładowego/wzorcowego lamera, który jak gra w COD4 jest notorycznie jechany przez jeszcze większych noskill'ów.

Standardowy przykład wynikający z frustracji i braku samokrytyki nie pozwala takim ludziom pogodzić się z faktem, że są jeszcze większymi noskill'ami niż im się wydaje.

"gra jest taka prosta i noskillowa bo mnie wszyscy jadą..." - żenujące.

Aha - nie kieruje powyższego pod żadnym adresem - wiec proszę szanownego Pana Moderatora o niekasowanie mojej wypowiedzi jak to zrobił ostatnio - wszak to forum i kazdy ma prawo wyrazić swoją opinię - zgodnie z:

Nie wiem kto tak wcześniej powiedział albo nawet coś takiego sugerował więc cool down. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym low skillem to prawda ...Cod ma to do siebie że jak ja grałem na pierwszym lepszym serwerze gdzie było 30 graczy byłem odrazu jakimś dziwnym trafem w top 5. Najśmieszniejsze jest to że perki który używałem były losowe i dokładnie nie wiedziałem co dany perk reprezentuje... w Et nie ma takiej opcji y być w topie..:huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o publiki to IMHO z tym low skillem maja chłopaki trochę racji.

 

CoD4 MP jest bardzo dynamiczny ale przez to IMO rozrywka jest bardziej chaotyczna od innych gier tego typu. Nie grałem w inne tryby niż TDM więc się o nich nie wypowiem, ale w tym trybie respawn nie jest przecież stały, fronty cały czas się przesuwają, a gracze mieszają się po mapie. Tego nie ma w CS, ET. Tam jest więcej jest starć twarzą w twarz, gdzie przeciwnicy wiedzą o swojej obecności i mogą wywiązać równą walkę. W CoD4 rzucony "z tyłka" granat potrafi zebrać lekko 5 fragów, a połowa przeciwników dopada Cię znienacka bądź znienacka ginie z twojej ręki. Pamiętam gdy pierwszy raz odpaliłem MP, byłem wtedy kilka razy pod rząd w topie i pomyślałem że grają same nooby. To chyba nie do pomyślenia dla początkującego gracza, tym bardziej że później zaczęła się zła passa i nie mogłem odbić się od dna rankingu. W CS dobry gracz jest dobry, a zły nie ma aż tak często farta. Taka jest moja opinia. Oczywiście nie uważam, że MP w CoD4 posysa, nawet przeciwnie, tyle że to gra noob friendly. To pisze gracz z przegranym 320h w BF2 i Bóg wie ile w CS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cod 30 osob na serw to o 16 conajmniej za duzo. cod4 bez kilku poprawek posysa (promod to ratuje), bo naloty perki i inne gowna to smiec w cod4.

i to prawda ze na publicach gra duzo nobow. jednak jak ktos ma ochote sie zmierzyc z dobrymi graczami zapraszam na priv ;). kilka serwerow powinno Ci pokazac gdzie Twoje miejsce :P. a gadanie ze ja chce grac a nie sciagac mody ... wchodzisz na serwer 10 sekund i mod sciagniety. co to za problem ?

porownywanie et do cod mi jakos nie pasuje. et to typowy arcade w codzie potrzeba duzo mnie trafien zeby zabic. dlatego wydaje wam sie prostsza. jak chcecie dobra naparzanine zawsze jest jeszcze QL :). pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że nawet QL wymaga więcej od przeciętnego gracza niż CoD4.

Odnośnie mp MW2 wydaje mi się że twórcy przeciągają strunę z perkami i arkadowym stylem gry, po ekranie walą się jakieś ciach!ły typu boom headshot, co chwilę wyskakują paski z niepotrzebnymi informacjami, po co to? Przypomina mi to durne gry typu combat arms .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że nawet QL wymaga więcej od przeciętnego gracza niż CoD4.

Odnośnie mp MW2 wydaje mi się że twórcy przeciągają strunę z perkami i arkadowym stylem gry, po ekranie walą się jakieś [ciach!]ły typu boom headshot, co chwilę wyskakują paski z niepotrzebnymi informacjami, po co to? Przypomina mi to durne gry typu combat arms .

Przecież CoD'y są arcadowe since Cod2. Poza tym zawsze jest config + mody. Promod też się pojawi na pewno.

A co do QL to też prawda :)

 

Dla mnie CoD'y to czysty fun. Cod2 jeszcze był dość skillowy, Cod4 jest no, nie oszukujmy się , mniej skillowy, ale świetnie bawi (tych, którym to się podoba, czyli większość). Nie zapominajmy że CoDy są, jakby nie patrzeć, dla mas. Do tego Promody, PAMy etc. i mamy całkiem dobrą grę do rozgrywek klanowych etc.

Aha, jestem dość casualowym graczem, grałem od Cod1, ale tylko pub'y, bo szczerze mówiąc, nie lubię się angażować w klany etc. Jak grałem to tak dla zabawy na publicach i zabawa była:)

A Cod1 był najbardziej skillowy z całej serii.

Edytowane przez matas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś poczłapałem nieco pograć na serwerach w trybie hardcore. Niby fajne, ale więcej rzeczy w tym drażni niż jest to warte. Niby ma być trudniej a wychodzi de facto łatwiej. Dodatkowo dochodzi dziwna kwestia celowania i dość dziwnej celności strzelania z automatu na dużą odległość...

 

Co do tzw. rozpraszaczy w trybie multiplayer. Wolałbym aby kwestia tego czy one są, czy ich brak zależała od ustawień serwera niż tego jaką konfiguracją dysponuje dany gracz. Takie dodatki jak latające papiery czy walące się wszelkiego rodzaju puszki, jakieś ptaki latające to dobre urozmaicenie terenu a zarazem powoduję bliższe podejście do rzeczywistości niż archaiczna sterylność rodem z cs`a. Akurat wolę bardziej grać z tymi "dodatkami" niż bez nich mimo iż jest nieco łatwiej jak się nie pojawiają.

 

Ciekawe jak rozwiążą sprawę respawn-dead. w cod4 przy sporej ilości graczy jest to niesamowicie drażniące i nic nie można z tym zrobić (no chyba że modem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że nawet QL wymaga więcej od przeciętnego gracza niż CoD4.

Odnośnie mp MW2 wydaje mi się że twórcy przeciągają strunę z perkami i arkadowym stylem gry, po ekranie walą się jakieś [ciach!]ły typu boom headshot, co chwilę wyskakują paski z niepotrzebnymi informacjami, po co to? Przypomina mi to durne gry typu combat arms .

jeśli pijesz do quake live czyli starutkiego q3 to lepiej na tym zakoncz i nie ponizaj sie jezeli chodzi o skilla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byly juz glupie pytania w stylu czy mi to pojdzie? ;)

 

nie mam juz blaszaka i sie zastanawiam czy warto kupic ta czesc pod moj sprzet czy nie ;) ?

procek bedzie zmieniony na 2.0 ;]

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie cod4mw bardzo podobal i szczerze to wymagal skilla, nie tyle aimingu co taktyki... nauczony wielolenia gra w aa i bf2pr zagralem w duala z kolesiem, ktory byl z tych pro masterow od quake'a i unreala... wynik? 20-1 dla mnie na tej mapie z wyschnieta rzeczka (jakby male miasteczko, 2 mostki i stodola), wystarczylo troche pomyslec i byc cierpliwym, tylko raz doprowadzilem do bezposredniej wymiany ognia (stad ten jeden) frag...

 

system bonusow i exp jak w bf i mw podoba mi sie, zacheca do gry i ogolnie daje niezla frajde... jak chcesz meczyk klanowy w trybie pro? wylaczasz huda (lacznie z celownikiem, w aa jest to u mnie normalne, dlatego nie mam problemu z przykucnieciem i przymierzeniem), niestety wiele gier jest uposledzonych i potem mamy oddzialy komandosow z m249saw walacych z biorda...

 

jesli mw2 bedze w normalnej cenie i polityka firmy nie bedzie pojeb%^&* (jak np gta4) to chetnie gre kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie cod4mw bardzo podobal i szczerze to wymagal skilla, nie tyle aimingu co taktyki... nauczony wielolenia gra w aa i bf2pr zagralem w duala z kolesiem, ktory byl z tych pro masterow od quake'a i unreala... wynik? 20-1 dla mnie na tej mapie z wyschnieta rzeczka (jakby male miasteczko, 2 mostki i stodola), wystarczylo troche pomyslec i byc cierpliwym, tylko raz doprowadzilem do bezposredniej wymiany ognia (stad ten jeden) frag...

 

system bonusow i exp jak w bf i mw podoba mi sie, zacheca do gry i ogolnie daje niezla frajde... jak chcesz meczyk klanowy w trybie pro? wylaczasz huda (lacznie z celownikiem, w aa jest to u mnie normalne, dlatego nie mam problemu z przykucnieciem i przymierzeniem), niestety wiele gier jest uposledzonych i potem mamy oddzialy komandosow z m249saw walacych z biorda...

 

jesli mw2 bedze w normalnej cenie i polityka firmy nie bedzie pojeb%^&* (jak np gta4) to chetnie gre kupie

 

ROTFL :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...