Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale w zwaizku z ta filmowa atmosfera, tworcy gry we weszystkich czesciach "oskryptowuja" co sie da.

I podobnie jak w filmie wyglada to epicko i pewno wciaga, ale tak jak w filmie- drugi raz juz nie chce sie nam go ogladac, bo wimy co nas czeka w danej chwili <_< .

Wiecej inteligentnego AI a nie skryptow zapewnilo by grze dluzsze "zycie".

Oczywiscie nie ma to zastosowania do multi, ale single tez przeciez po cos jest.

 

Zauwazyliscie ze CoD wychodzi nieamal co roku niczym FIFA albo PES :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki typ gry.

Co do fify to na szczęście twórcy COD starają się utrzymać wyższy poziom czego nie można powiedzieć o produkcjach EA ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD jest dobry gry robi je IW (plus Cod2) ;]. Ja bym też chciał coś bardziej realistycznego na bazie coda ale to już miałaby być zupełnie inna gra z inną nazwą. Cod do bardzo dobre ponad arcade ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie podchodziłem do serii COD jako symulacji żołnierza na polu walki. Już sama regeneracja zdrowia po trafieniu to jakaś bzdura, ale w grze mi to akurat nie przeszkadza ;) Ogólnie jest to moja ulubiona seria FPS w militarnych klimatach ;) Do tego od COD 4 IW skupiło się bardziej na fabule i zrobił się z tego taki jakby interaktywny film. A nie jak to było w COD2 - oczyść budynki z wroga, wysadź budynek, czołg/i czy tam jakieś działa. W COD4 bardziej się postarali.

 

Naprawdę nie spodziewałem się tak miodnej gry. Mam nadzieję ze MW2 powtórzy sukces. I jak wcześniej napisałem MP mnie zbytnio nie interesuje, ale SP jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra prezentuje się pysznie ; P : ) Ciekawi mnie tylko, jak to będzie chodziło na mojej obecnej karcie graficznej, tj. gf8800gt, czy szykować się na 'gwiazdkę' na zmianę karty na 260 ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowości jakie widzę to chyba większa interakcja z otoczeniem (nie pamiętam by w cod4 tak było), widać jak latają doniczki, ziemia z doniczek, kwiatki, mają też być zwierzęta takie jak kury (to wyczytałem w CDA) które można zabijać w efekcie czego ma pryskać krew i pełno pierzu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale na def są więc 99% serwerów będzie miało takie zbędne dodatki, które będą fajne ale tylko na początku. Później będą przeszkadzały w rozgrywce i sprawiały, że stawała sie mniej ciekawa (tak jak w MW1). Moim zdaniem mogą takie rzeczy zostać ale muszą być zmodyfikowane plus trzeba zwiększyć limit dla poszczególnych streaków (np. nalot dopiero po 7 a heli po 10 czy więcej nawet ;]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ZIBI_PL! Np. jeśli chodzi o ostatnie COD:WAW, to dzięki takim modyfikacją jak OpenWarfare, serwery "Tactical-Realism", ta ostatnia część COD jest naprawdę przyjemną grą : ) szczególnie po ostatnim patch'u, po którym nawet na def. wersjach gry multi stało się przyjemniejsze : P : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaak! chetnie dorwe ja w swoje łapki! :) co prawda tylko dla singla, bo w codzie liczy sie dla mnie tylko to :) a multi wole grac w co innego... a wiec CZEKAMY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activison jakiś czas temu ujawniło ceny poszczególnych edycji Modern Warfare 2 na konsolach (X360 oraz PS3). Dziś dowiedzieliśmy się ile kosztować będzie standardowy zestaw, gdyż tylko taki będzie dostępny, na PC… cena to - 59,99 USD - czyli tyle samo, co zwykła edycja na konsoli. Jaki jest tego cel? Wydawca chce sprawdzić, czy posiadacze komputerów będą w stanie wydać tyle pieniędzy na grę.

Niską sprzedaż pewnie zrzucą na wszechobecne komputerowe piractwo... :mur: Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, choć nie wiem, jak dobra ta gra by było, to 60$ na nią nigdy nie wydam.

O mam nie głupi pomysł. Niech wydadzą grę za 10$ i wtedy zobaczą jaka będzie sprzedaż...

Edytowane przez ShadyTurtle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze cdp w polsce tego nie wydaje, byłaby zawsze szansa na ludzką cenę... imho jeśli gra będzie tego warta to trzeba będzie trochę przyoszczędzić na jej zakup ;) ale fakt 60$ to trochę zaporowa cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...