Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo filmik z multi:

Call of Duty Modern Warfare 2 Favela Map 10 minutes gameplay

 

Wygląda to naprawdę dobrze :). Mapa mi się bardzo podoba. Tylko zmieniłbym aby UAV dostawać po 5 killach i inne rzeczy jeszcze dalej i aby ciężej sie zdobywało się wyższe levele - znaczy aby więcej czasu to zajmowało. Byłoby ciekawiej imo. W sumie mogli by zrobić coś na kształt ET czyli tzw objective mode. No wtedy już by było mega miodnie.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole sie upewnic, bo sa gry w ktore moge z zamknietymi oczami leciec i przejsc je w 1/3 czasu jaki zajmowalo mi przejscie ich za 1 razem.

To jest filmik z pokazu, więc koleś gra w miarę spokojnie, więc avg tej misji będzie zbliżone do tych 8".

Poza tym w ile czasu przechodziło się cod1 a w ile te nowe klony - cod4 mw, waw i mw2 ?

 

Dodatkowo filmik z multi:

Call of Duty Modern Warfare 2 Favela Map 10 minutes gameplay

 

Wygląda to naprawdę dobrze :). Mapa mi się bardzo podoba. Tylko zmieniłbym aby UAV dostawać po 5 killach i inne rzeczy jeszcze dalej i aby ciężej sie zdobywało się wyższe levele - znaczy aby więcej czasu to zajmowało. Byłoby ciekawiej imo. W sumie mogli by zrobić coś na kształt ET czyli tzw objective mode. No wtedy już by było mega miodnie.

Jakoś nie mogę strawić gameplay'u gier fps na konsolach i to jeszcze w mp, gdzie najbardziej liczy się czas reakcji...

Z tą krwią trochę przesadzili, zeskoczenie z 1,5m a krew chlusta jakby co najmniej przebił sobie tętnice szyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest filmik z pokazu, więc koleś gra w miarę spokojnie, więc avg tej misji będzie zbliżone do tych 8".

Poza tym w ile czasu przechodziło się cod1 a w ile te nowe klony - cod4 mw, waw i mw2 ?

 

 

 

Jakoś nie mogę strawić gameplay'u gier fps na konsolach i to jeszcze w mp, gdzie najbardziej liczy się czas reakcji...

Z tą krwią trochę przesadzili, zeskoczenie z 1,5m a krew chlusta jakby co najmniej przebił sobie tętnice szyjną.

Ja też za bardzo bo to wali po oczach. Ruchy jakby to była kamera na szynach ale nie chce, a raczej nie mogę flamewar'a wzniecać ;). Te chlusty pewnie da się wyłączyć. W wersji na PC nie było niektórych zbędnych rzeczy w porównaniu z klockem i ps3 (np takiego shockwave'a po wybuchu granatu - śmiesznie to wyglądało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 1 misja w MW2 ;]

Uwaga bo spoiler - u mnie ciekawość wzięła górę ;)

Jak zawsze super, niech ta gra już wychodzi :razz:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą krwią trochę przesadzili, zeskoczenie z 1,5m a krew chlusta jakby co najmniej przebił sobie tętnice szyjną.

Ten efekt jest dziadowski, przy zeskoku z większej wysokości powinno być chwilowe przyciemnienie obrazu w odcieniu czerwonym a nie od razu z krwią wyjeżdżają.

 

Co do gp z SP, nic nadzwyczajnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam SP się podoba. Może nie będzie już tak ciekawe jak COD4, ale z pewnością da mi sporo rozrywki. Do dziś pamiętam misję w Czarnobylu.

Misja w Czarnobylu to jak dla mnie jedna z najlepszych misji w historii tego typu gier FPS. Drugie miejsce ma u mnie misja w Normandii z pierwszego Medal of Honor, jak to się dziś mówi ''jarałem'' się nią bardzo :razz:.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie dema MW2 - przynajmniej przed premierą:

http://www.gamezilla.pl/content/nie-bedzie...odern-warfare-2

 

To dziś typowy trend...

 

Przy okazji ciekawy wywiad:

Kiedy można się spodziewać kolejnych detali na temat fabuły MW2?

- 8 paździrnika będzie nowy materiał video, ale możliwe, że pojawi się coś jeszcze przed tą datą

 

Czy Special Ops będzie dłuższe od singla?

- Tryb ten jest tak samo długi, albo nawet i dłuższy (jeśli zamierzasz odblokować wszystkie 69 gwiazdek)

 

Czy możesz zdradzić o co chodzi z tymi 69 gwiazdkami?

- Są 3 gwiazdki na misję. 1 - na poziomie Regular, 2 dla Hardened i za pokonanie trybu Veteran

 

Jest jakiś dobry powód by zdobyć "Prestiż"?

Nie mogę teraz zdradzić szczegółów, ale będą nagrody za odblokowanie "prestiżu".

 

Jakie perki/bronie najchętniej zobaczysz w MW2>

Moja ulubiona klasa na TDM to: ACR + Red Dot + Suppressor + Semtex Nades + Commando Perk + Bling

 

Dlaczego zdecydowaliście się na aż 70 leveli do zdobycia? Co było złego w 55 levelach?

- Teraz w grze znajduje się dużo więcej broni, perków, dodatków i wyposażenia do odblokowania - czyli więcej leveli.

 

Czy prestiż zdobywa się na 55 levelu? Czy można zobaczyć ikonki dla prestiżu?

- Tym razem maksymalny level to 70. Ikony prestiżu są zamknięte i pilnie strzeżone ;)

 

Jak działa Tactical insertion po wyrzuceniu np. za mapę?

- Tactical Insertion nie może zostać wyrzucone poza mapę. Upuszczasz to pod stopy, nie rzuca się tym.

 

Co fourzerotwo znaczy dla Ciebie?

"402" to był mój numer porządkowy w wojsku. Tak już pozostało.

 

Kidy dostarczycie pudełka z grą do sklepów, to mogą je zacząć sprzedawać?

- Gry mają datę premiery, którą sprzedawcy muszą uszanować, by nie zyskać przewagi w sprzedaży.

 

Jak działa S&D z Tactical Insertion?

- W S&D nie ma respawnów, więc jest to w tym trybie bezużyteczne.

 

Czy będzie można wyszukiwać serwery wg regionów w MW2?

- Niestety nie.

 

Czy ludzie będą mogli utworzyć coś na wzór "Sparta Mode" i atakować całą drużyną za tarczmi?

lol - cała drużyna z Riot Shields byłaby strasznie powolna. Poza tym jeden flash i musisz trochę opuścić tarczę.

 

Jakie efekty pogodowe będą w multi? śnieg.. deszcz... zamieć w nocy?.

- Wszystkie powyższe. Niektóre mapy mają ograniczoną widoczność ze względu na pogodę.

 

Czy będą mapy ze śniegiem w multi?

- Tak

 

Chciałbym spytać o AC-130 killstreak. Będą jakieś wabiki na rakiety? Jak to zestrzelić?

- Drużynowo. Potrzeba dwóch rakiet. Nie zrobisz tego samemu, ale w drużynie jaak najbardziej.

 

Czy mozna wybrać co zrzuca "air drop"?

- Nie. To jest przypadkowe. Może to być zapas amunicji, albo jakiś uper killstreak. Kwestia szczęścia.

 

z http://www.modern-warfare2.eu/

Fajnie ze 70lvl i w pyte rzeczy do zdobywania. Mam tylko nadzieje, że to bedzie troche trudniej przychodzić niż w MW1 i że będą jakieś fajne nagrody za achivmenty (np jak sie wszystko na 100% zrobi - jakiś fajny skin czy coś). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja napewno w ciemno kupuje ;). Oby tylko premiera w PL nie była opóźniona bo inaczej znów kupie poza PL..

 

Edit: można preordery w PL też zamawiać. No to git. Ja sobie jednak kupie w sklepie (MM czy Empik). Nie bede dnia czekał na dojście przesyłki ;d.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja napewno w ciemno kupuje ;). Oby tylko premiera w PL nie była opóźniona bo inaczej znów kupie poza PL..

 

Edit: można preordery w PL też zamawiać. No to git. Ja sobie jednak kupie w sklepie (MM czy Empik). Nie bede dnia czekał na dojście przesyłki ;d.

A nie wysylaja przypadkiem dzien wczesniej zeby w dniu premiery paczuszka byla na miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze 70lvl i w pyte rzeczy do zdobywania. Mam tylko nadzieje, że to bedzie troche trudniej przychodzić niż w MW1 i że będą jakieś fajne nagrody za achivmenty (np jak sie wszystko na 100% zrobi - jakiś fajny skin czy coś).

Chetnie zobaczyłbym granie w smokingu (jak w MGS1) lub dostęp do jakichś śmiesznych kostiumów :)

 

A nie wysylaja przypadkiem dzien wczesniej zeby w dniu premiery paczuszka byla na miejscu?

To Poczta Polska taka dokładna się zrobiła ? (czy kurierem?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Orange Box na PC zamawiałem wcześniej i grę dostałem w dniu premiery. Sklep Wirtus, Poczta Polska. Chociaż w przypadku MW2 to zrobię tak jak to zrobiłem z COD4. Czyli pójdę do MM lub Empiku w dniu premiery i dokonam zakupu. COD 4 miałem już o 10:30 w dniu premiery zainstalowany na dysku. Skończyłem grać ok 20:00 kończąc misje z samolotem i Vipem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze 70lvl i w pyte rzeczy do zdobywania. Mam tylko nadzieje, że to bedzie troche trudniej przychodzić niż w MW1 i że będą jakieś fajne nagrody za achivmenty (np jak sie wszystko na 100% zrobi - jakiś fajny skin czy coś).

Zapowiada się ciekawie :)

 

Nie wiecie może czy profile będą się dalej zapisywały lokalnie na komputerze? Czy też może w jakimś centralnym systemie, ewentualnie z dołączonymi statystykami/rankingami?

Jak dla mnie lepsze rozwiązanie prezentował pod tym względem BF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie :)

 

Nie wiecie może czy profile będą się dalej zapisywały lokalnie na komputerze? Czy też może w jakimś centralnym systemie, ewentualnie z dołączonymi statystykami/rankingami?

Jak dla mnie lepsze rozwiązanie prezentował pod tym względem BF2.

O tym jeszcze nie wsponminali jak bedą staty zapisywane ale czuje ze tak jak w MW1. Tez bym wolał aby się w tym przypadku na bf2 wzorowali i aby szukajka serwerów była lepsza. Z tego co wiadomo to drugie niestety bedzie dokładnie takie samo jak mw1 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pre ordery widzialem po 120 zloty (allegro) .

Ok dzięki, cena taka sobie, mogło by być ciut taniej ale i tak kupie :razz: .

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer

 

http://www.gametrailers.com/video/infamy-t...n-warfare/57265

 

Premiera już za miesiąc i kilka dni...

 

Na trailerze widać kolejne nawiązanie do "Helikoptera w Ogniu" tak jak to było w MW1- desant z helikopterów, to tu widzę konwój który wpada w pułapkę i zapewne będzie trzeba odpierać ataki jadąc przez ciasne uliczki.

A tak ogólnie to myślę że twórcy gry przedstawią nam jakiś ogromny światowy konflikt przynajmniej to wynika z niektórych urywków.

Ciekawe jest też to że muzykę do gry komponował m.in. Hans Zimmer ^^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na tego trailera i się troche zawiodłem ;). Średni jest. Launch trailer z MW1 dużo lepszy. A tak poza tym mimo ze wiem ze to wersja X360 a ta mogą być gorsze tekstury (niektóre takie byłby w MW1) ale tutaj kilka ssie na tym trailerze. Np tekstury samochodów. Mam nadzieje ze na PC bedzie lepiej.

 

HiS ;).

Oj chyba bardziej idą w stronę special ops a nie konfliktu globalnego, bardziej im chodzi o w miarę "ciche" załatwianie spraw. Tak mi się zdaje.

Edit

Chociaż to na 1:47 to jest monument w Waszyngtonie ? Jak tak to rzeczywiste może być global orgia ;d.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...