Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj przedmiotową grę (swoją drogą 139 w empiku to porażka, dobrze, że obok był saturn - 119) i.... masakryczny lag, grałem trochę w pierwsze MW, a tu kończe rundy ratio 3-20. Nie jestem jakimś arcy kotem w FPP online i map jeszcze nie znam na pamięć ale KAŻDY killcam wygląda tak, że wchodzę gościowi pod muszkę, a on tnie we mnie cały magazynek. Z mojej perspektywy wygląda to na akcje, która trwa ułamek sekundy albo sam zdążę władować w niego magazynek - czego nie widać na killcam - jakbym strzelał obok. Panowie, jakieś propozycje jak pozbyć się tego cholernego laga?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w MW2 jeszcze, ale w pierwsze MW tak. Bywał podobny lag czasem, ale to był po prostu wyższy ping.

Pograj na różnych serwerach, odciąż internet, jeżeli jeszcze w jakiś sposób można i wtedy zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem sobie ot tak pograć po długiej przerwie zobaczyć jak to jest... Po godzinie podczas której grałem raptem 5 minut nadal twierdzę iż MW2 to niewypał. Zaczynając od koszmarnie długiego czekania na kompanów,system doboru graczy który ot wrzuca sobie kogo chce,nadal sporo cheaterów. Nie tak sobie to wyobrażałem przed premierą. Ciekawi mnie gdzie te miliony graczy które kupiły MW.

Gra dawno by już poszła na "sprzedaż" no ale niestety IW o wszystkim pomyślało, Steam to był dobry wybór dla nich.

ps.

Tak wieszam psy na MW2 ale dotyczy to głównie wersji PC, mam również wersje na PS3 i muszę stwierdzić iż tam gra wygląda zupełnie inaczej,lagi sporadyczne,kojarzenie graczy bardzo szybkie, tak jakby na konsolach siedział zupełnie inny system doboru graczy. Mimo tego i tak wolę zostać przy starym MW. Brak super wypaśnych perków idzie łatwo zastąpić grą która sprawia przyjemność.

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te miliony graczy jest wlasnie na konsolach. Przy kazdym trybie masz ilosc osob w grze, dla wersji PC jest ich naprawde malo stad tez czasem dlugie oczekiwanie zanim sie do jakiegos lobby trafi. Ogolnie, mozna miec pecha i na godzine meczarni 5 minut pograc, a mozna miec szczescie, trafic na dobre lobby i grac przez pelna godzine bez najmniejszych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te miliony graczy jest wlasnie na konsolach. Przy kazdym trybie masz ilosc osob w grze, dla wersji PC jest ich naprawde malo stad tez czasem dlugie oczekiwanie zanim sie do jakiegos lobby trafi. Ogolnie, mozna miec pecha i na godzine meczarni 5 minut pograc, a mozna miec szczescie, trafic na dobre lobby i grac przez pelna godzine bez najmniejszych problemow.

 

Średnio 180tys online, naprawdę mało... po prostu IWnet często nawala, te lagi, szukanie graczy choć w lobby jest full, złe zbalansowanie drużyn to niby skąd się bierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te miliony graczy jest wlasnie na konsolach. Przy kazdym trybie masz ilosc osob w grze, dla wersji PC jest ich naprawde malo stad tez czasem dlugie oczekiwanie zanim sie do jakiegos lobby trafi. Ogolnie, mozna miec pecha i na godzine meczarni 5 minut pograc, a mozna miec szczescie, trafic na dobre lobby i grac przez pelna godzine bez najmniejszych problemow.

 

Mało, to mało powiedziane.

Stan na chwilę temu > PS3 około 130k graczy, PC 50k. Z tymże za pewne to regionalne wyniki. Patrząc po sprzedaży to jak dla mnie taka liczba to śmiech na sali. Przy bodajże około paru ładnych milionach sztuk które rozeszły się po europie, widać ,że gracze już nie mają takie zacięcia do grania w MW2 jak to miało miejsce przy MW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało, to mało powiedziane.

Stan na chwilę temu > PS3 około 130k graczy, PC 50k. Z tymże za pewne to regionalne wyniki. Patrząc po sprzedaży to jak dla mnie taka liczba to śmiech na sali. Przy bodajże około paru ładnych milionach sztuk które rozeszły się po europie, widać ,że gracze już nie mają takie zacięcia do grania w MW2 jak to miało miejsce przy MW.

 

Nie mam pojęcia skąd bierzesz te swoje informacje, w tym momencie widzę 91tys online w tym 60tys podczas gry, a wieczorem przeważnie jest ich 2x więcej.

Odnośnie gry to fakt w dużej mierze spieprzyli ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia skąd bierzesz te swoje informacje, w tym momencie widzę 91tys online w tym 60tys podczas gry, a wieczorem przeważnie jest ich 2x więcej.

Odnośnie gry to fakt w dużej mierze spieprzyli ją.

 

Ot po prostu poprzez sprawdzenie ilości graczy podczas wyboru trybu.

Nie patrząc nawet na liczbe i tak moim zdaniem bez znajomych, gra w MW2 w stylu pogram minutke i znikam nie ma najmniejszego sensu przez skopany system... Ot dzisiaj próbowałem się trohę przemóc, wynik? 2 godziny przy kompie, z czego 30 minut rozegranych, nie raz z dużym lagiem. Co ostatecznie przekreśliło szanse wersji PC na stałę zagoszczenie u mnie na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest problem. Szwagier kupił konto steam z MW2, wszystko byłoby git gdyby nie to, że gra sie ściąga po rosyjsku. Nie daje nic zmiana języka we właściwościach, ani to, że dałem mu swoje płyty w wersji PL do instalacji. Gra nie woła dvd2 a reszte ściąga z rosyjskim. Nawet już zainstalowaną polską mu dałem od siebie to steam na chama pobiera rus zastępując pl :blink: jakieś rady? Żeby chociaż po angielsku było... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku ruska wersja jest ocenzurowana. Pewnie ktoś połasił się na MW2 po szczególnie niskiej cenie i takie kwiatki są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety w MW2 tak się nie da ;) Każda wersja zakupowa tak jak napisał ath jest przeznaczona na dany rynek/kraj. I nie ma możliwości LEGALNEJ aktualizacji w MW2. Jest myk, aby zamienić pliki w folderach Language.  :-P

 

% robią swoje. BTW kto to widział żeby w niedzielę popołudniu pić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety w MW2 tak się nie da ;) Każda wersja zakupowa tak jak napisał ath jest przeznaczona na dany rynek/kraj. I nie ma możliwości LEGALNEJ aktualizacji w MW2. Jest myk, aby zamienić pliki w folderach Language.  :-P

 

% robią swoje. BTW kto to widział żeby w niedzielę popołudniu pić :P

 

Nie mów, że za takie coś dostałes % :blink:

 

Ale słyszałem, ze polska wersja ma możliwość pobrania też angielskiej. Więc dlaczego przy rosyjskiej nie ma tej możliwości aby zmienić na oryginalny angielski, totalny bezsens...

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, nie zaczaiłem bazy :D Myślałem że dostał za pisanie o nielegalnym myku ;)

Ok. Ale powiem wam, że poradziliśmy sobie. Cały widz polegał chyba na tym, że Steam zainstalowalismy po angielsku a nie po polsku, i pojawił sie dla singla wybór języka, rus lub eng. W multi też ustawiłem eng. Mimo to nie wołał dvd2 przy instalacji, i nie szło włączyć w ogóle gry (jakiś bug??). Tak jak by żadnego języka teraz nie ściągał (w ogóle nie było folderu zone). Więc ode mnie skopiowaliśmy wszystkie pliki i foldery które miały w sobie polish i gra sie włączyła po polsku :lol2: :damage_wall: Czyli decydujący był taki szczegół jak lokalizacja i język Steam... :lol:

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

next time napisze "jestem najeba**" :P

 

dobrze że zamieniłem cod'a na lepszy model ;) przed chwilą kumpel się chwalił, że grał na servie gdzie host miał fast ranki / jumpy / i inne ciach!ły, nic tylko żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie po dłuższej przerwie i masakra co się dzieje, ciężko trafić na serwer bez cheaterów, nie da się normalnie pograć. Bo staty 60/2 można chyba nazwać cheatami ? :P Albo nieograniczony czasowo nalot itp.

ChS na bc2 bym się przesiadł może, ale jak czytam, że tam też walą w ciula to mi się odechciewa w ogóle w fps'y grać.. chyba, że cod1 i dedyk ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie po dłuższej przerwie i masakra co się dzieje, ciężko trafić na serwer bez cheaterów, nie da się normalnie pograć. Bo staty 60/2 można chyba nazwać cheatami ? :P Albo nieograniczony czasowo nalot itp.

ChS na bc2 bym się przesiadł może, ale jak czytam, że tam też walą w ciula to mi się odechciewa w ogóle w fps'y grać.. chyba, że cod1 i dedyk ze znajomymi.

 

Wiesz co? Kup BFa nie bedziesz zalowal, wiem, ze teraz z cziterami, ale to jest świeżynka, napewno będzie sporo poprawek, ale co najważniejsze tutaj jest PB a nie VAC tak jak w MW2. Ja totalnie zaprzestałem gry w MW2, gram tylko i wyłącznie w BF'a, a od 2 miesięcy pogrywam sobie w CoD1. Old school! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak trudno poczytać recenzje ? Każdy znajdzie tu coś dla siebie. BF IMO troszkę bardziej realistyczny, ale IMO fan jest większy przy MW2. Oczywiście mam na myśli tu tryb MultiPlayer. Bo IMO żadna z tych gier nie jest za dobra jeśli chodzi o Single. Zagraj sobie w Modern Warfare 1 jak jeszcze nie grałeś. Zarówno tryb Single i Multi są genialne. A jak chcesz zagrać w dobrą klimatyczną grę w realich 2 WŚ to polecam Call of Duty 1. Ew Medal Of Honor Allied Assault. Również Call Of Duty 2 nie jest najgorsza. IMO wszystkie te 3 gry mają dobry klimat.

 

 

P.S Nick to żeś wybrał mistrzowski nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kibicem Legii jezdze na mecze to dla mnie moja najwieksza milosc:)

 

BTW tryb multi WWII gdzie gra duzo ludzi to chyba COD 5? Kiedys gralem w 2 z kolegami i bardzo mi to podchodzilo:)

generalnie chodzi mi o realistyczna walke i dobra zabawe w klimacie worl war II.

 

Bo te nowe klimaty to oba przetewtuje. Gdzie sa ciekawie napisane recenzje?

 

Jak jest z trybem multiplayer we ewszystkich tych grach, trza miec koniecznie orga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli WW2 to tylko CoD2.

 

Jeśli chodzi o pojedynek MW2 vs. BC2, to mimo wszystko codzik daje duzo wiecej radosci z gry. Nie zmienia to faktu, że oba tytuły potrafią nieźle wkur...ć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania - COD mw2 czy BF nowy/ Krotko zalety/wady.

 

Najbardziej klimatyczna wojenka w klimacie 2ww wedlug Was to?

 

Jeśli WW2 to tylko CoD2.

 

Jeśli chodzi o pojedynek MW2 vs. BC2, to mimo wszystko codzik daje duzo wiecej radosci z gry. Nie zmienia to faktu, że oba tytuły potrafią nieźle wkur...ć ;]

 

Ej, hola hola. A CoD1 to co? ;) Odpowiedź = CoD1 / CoD2 

 

Hm nie wiem czy wygrywa... MW2 brak dedyków pingi po 150-200 nie wiem czy można nazwać grą. Oba tytuły są trochę porąbane. Ale zdecydowanie BF wygrywa tutaj z CoD'em...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tytuł CoD1 powinien stać tuż obok CoD2 :)

 

Ping 150-200? Gruba przesada - przecież w to by się wogóle nie dało grać! W życiu nie spędziłbym z grą 150h mając takie lagi. Wszystko zależy od hosta i łącza. Jeśli wszystko się odpowiednio ułoży, gra nie sprawia większych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD1, CoD2?? Może sie posługujcie skrótami MW1 i MW2, bo nie wiadomo w końcu czytającym o jakie gry chodzi, czy modern warfare 1 i 2 czy faktycznie o Call of Duty 1 i 2, do których moim zdaniem już nie ma sensu wracać...

 

A co to pingów i ogólnie gry MW2 to faktycznie gro ludzi tu przesadza. Ja jakoś też mam pingi nienajgorsze, nie odczuwam lagów, chyba że jak sie trafi słaby host ale to sporadycznie. Fun jest zajebioza i na moje o wiele lepszy od BC2 (grałem w betę przedpremierową).

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc cod1 mają na myśli pierwsze call of duty.

 

~LegiaWarszawa

Co do porównania mw2 i bc2 to lepszy feeling i odczucia ze strzelania mam w tym pierwszym tytule zdecydowanie, ale z kolei drugi ma większe możliwości - pojazdy, duże mapy, więcej bajerów.

Tylko, jeśli nie przypadł Ci do gustu gameplay i dziwny co by się nie oszukiwać system detekcji obrażeń w bf2 to w bc2 możesz mieć déjà vu. I tego najbardziej się obawiam po kupnie nowego battlefielda, że to mnie za bardzo będzie irytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tytuł CoD1 powinien stać tuż obok CoD2 :)

 

Ping 150-200? Gruba przesada - przecież w to by się wogóle nie dało grać! W życiu nie spędziłbym z grą 150h mając takie lagi. Wszystko zależy od hosta i łącza. Jeśli wszystko się odpowiednio ułoży, gra nie sprawia większych problemow.

 

Ja sobie tak zbudowałem cfg, że widzę liczby, ale nie trudno jest to obliczyć po belkach. I nie masz racji, że jeśli wszystko się ułoży jest fajnie. Słuchaj, wiesz jaki jest największy hack w mw2? HOST! Dlaczego? Dlatego, że on ma ping 0, a Ty masz MINIMALNIE 120 ping, niższego nie można uzyskać w tej grze (IWnet rządzi).... Tyle na ten temat...

 

 

CoD1, CoD2?? Może sie posługujcie skrótami MW1 i MW2, bo nie wiadomo w końcu czytającym o jakie gry chodzi, czy modern warfare 1 i 2 czy faktycznie o Call of Duty 1 i 2, do których moim zdaniem już nie ma sensu wracać...

 

A co to pingów i ogólnie gry MW2 to faktycznie gro ludzi tu przesadza. Ja jakoś też mam pingi nienajgorsze, nie odczuwam lagów, chyba że jak sie trafi słaby host ale to sporadycznie. Fun jest zajebioza i na moje o wiele lepszy od BC2 (grałem w betę przedpremierową).

 

Heh widać nie jesteś koneserem tej serii ;). CoD1 to cod1, to call of duty 1, to old school, to classic, to brak snu przez grube tygodnie ;)

 

 

I następny o ludu! Czy Wam trzeba oczy przetrzeć benzyną, żebyście zauważyli ping w grze? No chyba, że w ogóle nie patrzysz na tabele, i nie sprawdzasz pingu, i grasz tylko na odczuciach typu "ja jakoś też mam pingi nienajgorsze". Samo IW wypowiadało się na ten temat. Nie ma dedyków ludzie to nie ma dobrych pingów, jasne jak ... Obojętnie czy kolo będzie miał łącze 50 mb czy 2 mb, ale pochodzi z Holandii, to nie będzie dobrego pingu i koniec kropka. MW2 najniższy możliwy przesył pakietów to 120ms (bajery + wodotryski) robią swoje. A co w MW1 było lepiej? Tak, trochę lepiej ;) Bo były dedyki a silnik graficzny nie uległ większej zmianie...

 

Swoją drogą wiecie, że nadal w silniku płynie krew Quake III ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh widać nie jesteś koneserem tej serii ;). CoD1 to cod1, to call of duty 1, to old school, to classic, to brak snu przez grube tygodnie ;)

 

 

I następny o ludu! Czy Wam trzeba oczy przetrzeć benzyną, żebyście zauważyli ping w grze? No chyba, że w ogóle nie patrzysz na tabele, i nie sprawdzasz pingu, i grasz tylko na odczuciach typu "ja jakoś też mam pingi nienajgorsze". Samo IW wypowiadało się na ten temat. Nie ma dedyków ludzie to nie ma dobrych pingów, jasne jak ... Obojętnie czy kolo będzie miał łącze 50 mb czy 2 mb, ale pochodzi z Holandii, to nie będzie dobrego pingu i koniec kropka. MW2 najniższy możliwy przesył pakietów to 120ms (bajery + wodotryski) robią swoje. A co w MW1 było lepiej? Tak, trochę lepiej ;) Bo były dedyki a silnik graficzny nie uległ większej zmianie...

 

Swoją drogą wiecie, że nadal w silniku płynie krew Quake III ;)

 

Koneserem nie jestem, ale wiem co to jest CoD1 i nie musisz sie wywyższać bo także w niego grałem jak w każdą z serii (oprócz CoD5 no i CoD3 rzecz jasna bo nie było na PC).

 

A co do MW2 to moge przetrzeć oczy benzyną ale nic więcej nie zobacze, mówie że mam dobre pingi, to mam na myśli 5 lub 4 belki i tak jest przeważnie. Lagi widać gdy mam 2 lub 3 belki, wtedy najzwyczajniej wychodze z serwera i sru...

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...