Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Btw pingu podobno na g15 widać ping w postaci cyfry na lcd ? Trzeba jakiegoś moda wgrać czy coś, bo mi nic nie wyświetla ? Dla porównania w wow pokazuje automatycznie np. staty a w mw2 nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koneserem nie jestem, ale wiem co to jest CoD1 i nie musisz sie wywyższać bo także w niego grałem jak w każdą z serii (oprócz CoD5 no i CoD3 rzecz jasna bo nie było na PC).

 

A co do MW2 to moge przetrzeć oczy benzyną ale nic więcej nie zobacze, mówie że mam dobre pingi, to mam na myśli 5 lub 4 belki i tak jest przeważnie. Lagi widać gdy mam 2 lub 3 belki, wtedy najzwyczajniej wychodze z serwera i sru...

 

Nie chcę się wywyższać ;) po prostu mówiąc CoD1 to cod1, mówiąc mw1 to cod4 logiczne ;)

 

No i nadal nie kumasz ;). 4 belki to ping już 150ms, 5 to wcale nie takie wow ;) tylko tak jak mówiłem 100-120ms... Lepiej to zobaczysz jeśli zmienisz sobie cfg:

 

 

1. Przejdź do folderu: 'program files\steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players' i zrób sobie kopie zapasową pliku ”config_mp.cfg” w razie gdyby nie odpowiadał Ci ten tweak. 2. Następnie otwórz plik ”config_mp.cfg” za pomocą notatnika i zmień  wartość ”scoresping_interval”  z 100 na 20, i ”maxbars” z 4 na 10 (10 to maksimum). Ilość belek pingu zwiększyliśmy właśnie ze standardowych 4 do 10. To oznacza, że każda pojedyncza belka pingu odpowiada 20ms. IW troszeczkę namieszało z definicją wielkości pingu. W tym przypadku  posiadanie 10 zielonych belek oznacza że masz ping około 20ms. 1 czerwona belka - Twój ping to 200ms lub więcej.
Dołączona grafika Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, bez zmiany ustawień w ini 4 belki to niski ping. Przypominam, że jest dostępne standardowo tylko 5 belek... Poza tym zawsze łączy mnie do serwera gdzie mam około 70ms. Jeśli zmienisz ustawienia ini zmienia się także liczba odpowiedzialna za opóźnienia na jednej belce.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wywyższać ;) po prostu mówiąc CoD1 to cod1, mówiąc mw1 to cod4 logiczne ;)

 

No i nadal nie kumasz ;). 4 belki to ping już 150ms, 5 to wcale nie takie wow ;) tylko tak jak mówiłem 100-120ms... Lepiej to zobaczysz jeśli zmienisz sobie cfg:

 

 

1. Przejdź do folderu: 'program files\steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players' i zrób sobie kopie zapasową pliku ”config_mp.cfg” w razie gdyby nie odpowiadał Ci ten tweak.

2. Następnie otwórz plik ”config_mp.cfg” za pomocą notatnika i zmień  wartość ”scoresping_interval”  z 100 na 20, i ”maxbars” z 4 na 10 (10 to maksimum).

 

Ilość belek pingu zwiększyliśmy właśnie ze standardowych 4 do 10. To oznacza, że każda pojedyncza belka pingu odpowiada 20ms.

IW troszeczkę namieszało z definicją wielkości pingu. W tym przypadku  posiadanie 10 zielonych belek oznacza że masz ping około 20ms. 1 czerwona belka - Twój ping to 200ms lub więcej.

 

Ok, Dzięki, zaraz zrobie z ciekawości, może być przydatne ;)

 

BTW. Prośba. Edytuj swój post tak, żeby sie strona nie rozjeżdżała na 2500 pikseli... ;)

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja mapy (odgrzewanej z CODa4) z nadchodzącego płatnego DLC...

 

http://www.gametrailers.com/video/stimulus-package-modern-warfare/64058

 

Warto zobaczyć choćby dla pośmiania się za co IW, a dokładnie to zachłanne Activision żąda pieniędzy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IW dobrze wiedziało co robi, że nie dało dedyków i wsparcia dla modów, bo by odcięło sobie możliwość dalszego zarobku na graczach.

 

Btw jest już jakiś legalny sposób na zmianę fov z multi ? Bo jedyne co znalazłem na google to fov changer, ale nie chce ryzykować bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IW dobrze wiedziało co robi, że nie dało dedyków i wsparcia dla modów, bo by odcięło sobie możliwość dalszego zarobku na graczach.

 

Btw jest już jakiś legalny sposób na zmianę fov z multi ? Bo jedyne co znalazłem na google to fov changer, ale nie chce ryzykować bana.

 

Wszyscy chyba, którzy chociaż trochę się interesują scena CoD'a wiedzą jakie zamieszanie cały czas istnieje między IW i Acti. Okazuję się, że IW chciało wypuścić DLC za free, ale oczywiście, z której strony otrzymali nacisk? To już nie te czasy gdzie gry robiło się pod gracza, i szczególnie patrzyło się na PC. Teraz konsolowy mają lepiej i więcej, a my gorzej i drożej. Opuściłem cod6 jakieś 2 miesiące temu, zagrałem parę dni temu i podziękowałem definitywnie. 

 

Jeśli chodzi o same mapy, to odgrzewany kotlet, z drobną poprawą graficzną... A moi znajomi ślepo zapatrzeni w tego cod'a nadal są wierni, i są gotowi wydać kasę za map pack'a z 4 mapami... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno jest pewnie, większą satysfakcję i fun dalej czerpię z cod (nawet mw2) niż jakiejkolwiek innej strzelanki, nawet bc2.. Coś w tym musi być, pewnie nie tylko ja i inni to wykorzystują - czyt. płatne dlc z czymś, co nawet w mw1 dawali za free.

A ch..olera niech dają dlc z dedykami i obsługa modów, zapłacę 100zł nawet. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za DLC z dedykami i obsługą modów też bym był wstanie coś dopłacić, ale bez przesady. 100 zł to ja nawet nie zapłaciłem za COD 4. Jakoś 85 PLN w dniu premiery płaciłem.

 

ChS nie wrzucaj takich dużych fotek na forum. Skalowanie nie zawsze działa i przez to cała 40 strona teraz się rozjeżdża. Wstawiaj w miniaturkach.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, dobry crash. Czy coś wiadomo na temat trzech pozostałych map? Napiszcie tylko: crossfire, backlot, overgrown i jestem w stanie dopłacić wspominane 100 zł. Czekam na ten dodatek i wracam do CoDa. BF jest niestrawny na dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwagi z tymi pieniędzmi, gdybyśmy na takie ceny się zgadzali to wydawcy traktowali by nas jak ostatnie szmaty.

mapy: stare Crash, Overgrown oraz nowe Storm, Bailout, Salvage.

 

cena na klocku to około 40-45zł czyli 1200 punków MS. W sumie ledwo akceptowalna kwota za zaledwie 5 map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz pozbyć się konta Steam (legalnie). Ale możesz napisać do Valve o usunięcie gry z twojego konta oraz reset CD-KEY. Następnie możesz legalnie odsprzedać grę tak jak kupiłeś razem z pudełkiem i DVD. A jak kupiłeś sam klucz..no cóż ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K*wa powinni "zbanować" IW i innych devów za takie zagrania... Dobija mnie tendencja ogłaszania ze bedzie DLC zanim gra wyszła i w ogole "otoczka" związana z DLC czyli po prostu odcinanie kuponów, ale znajdą się pewnie "amatorzy" tak traconej kasy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest oryginalna wersja ?

 

Btw czy jak ktoś gra przez free weekend nabił sobie 40 lvl i wywalił MW2 i teraz jakbym zainstalował fulla to czy ten 40 lvl by został czy staty by się wyzerowały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest oryginalna wersja ?

 

Btw czy jak ktoś gra przez free weekend nabił sobie 40 lvl i wywalił MW2 i teraz jakbym zainstalował fulla to czy ten 40 lvl by został czy staty by się wyzerowały ?

 

Staty zostają, m. in. po to robią takie promocje, żeby można było wrócić z pełną wersją.

A co spodobało się ? :lol2:

 

Można powiedzieć że tak a ma to jakieś znaczenie?

 

Pewnie nie ma, tak zapytał, bo nie wie co jutro będzie na obiad. A taka brzydka pogoda. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staty zostają, m. in. po to robią takie promocje, żeby można było wrócić z pełną wersją.

A co spodobało się ? :lol2:

 

Uuu to źle. Bo konto chce oddać bratu ciotecznemu z MW2 które dostałem ;]. Nie da się jakoś statów zresetować ? Do zera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dodawałeś jeszcze pełnej wersji to niech lepiej założy na nowym koncie.

Z tego co wiem nie da się zresetować statów ani zrobić nowego profilu tak jak w bc2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...