Skocz do zawartości
geforc

Problem Z Uruchomieniem Kompa/błędy Dysku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , oto historia mojego problemu ;p ... Wczoraj grając w Stalkera, komp mi sie zawiesil (pierwszy raz od daaaaaaaaaaaaaaaawna) wiec nacisnalem na obudowie RESTART , ok wszystko sie niby wlacza , sprawdza dyski , cd rom , ram , a po chwili , napis BLAD ODCZYTU DYSKU , NACISNIJ CTRL+ALT+DEL zeby Zrestartowac , wiec ok nacisnalem , i tak chyba z 10 razy sie pokazywalo , wkurzylem sie i odczekalem chwile , z 5 minut , i nacisnalem POWER na obudowie , nie bawilem sie juz w restarty , i wtedy cos dziwnego , przy sprawdzaniu sprzetu na samym poczatku , bios zatrzymal sie na PRI MASTER , wiec od nowa polska ludowa , restart , i wtedy znowu cos innego , niby wszystko odliczyl poprawnie , to chwile byl sam czarny ekran i po nim napis : Insert Boot Media Disc , cos takiego , i na koncu please any key , wiec naciskalem i nic , w kolko to samo sie pojawialo ... az w koncu wlaczyl sie jakos po 15 minutach gehenny , zostawilem na noc , i przed chwila sie budzac , slyszalem jak SAM sie restartowal bo byl ten dzwiek przy uruchamianiu BIOSU , wstalem wlaczylem monitor i patrze napis "BLAD OCZYTU DYSKU NACISNIJ CTRL ALT DEL ABY ZRESTARTOWAC" ... wiec moje pytanie , jak moge sprawdzic czy z dyskiem jest ok wszystko ?? jest jakis program do tego ?? albo inne sugestie moze macie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...