Skocz do zawartości
jogur

Zmiana Zasiłki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Otóż stwierdziłem, że mój chieftec z podpisu strasznie huczy... do tego dochodzi spora plątanina kabli, więc zacząłem się rozglądać za czymś innym.

 

Wpadł mi w oko taki Tagan - mocny, modułowe okablowanie, do tego świeci ;] I tutaj moje pytanie. Miał ktoś z nim styczność? Jak głośny jest(najlepiej w porównaniu do czegoś)? Czy pociągnąłby powiedzmy sli z 8800gts do tego jakieś oc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za ile jest ten Tagan bo coś się strona komputronika mi nie ładuję, ale poleciłbym Ci coś takiego:

http://zenfist.pl/be-quiet-dark-power-p7pro-550w-p-1990.html

 

Niby tylko 550W, ale zasiłki tej firmy mogą dostarczyć więcej energii niż jest napisane na tabliczce. I spokojnie wystarczy do takiego SLI (już pomijając fakt że takie sli jest nie opłacalne) + OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś też nie chciało się załadować, to chodziło mi o Tagan TG600-BZ Below Zero 600W

 

http://zenfist.pl/tagan-tg600bz-below-zero-600w-p-1917.html

 

Pytanie o sli było czysto teoretyczne, bo przy kupnie kompa mnie zrobili :mur: i płyta mająca 2x pcie x16 nie obłsuguje sli :mur: Bardziej jednak podoba mi się ten Tagan - taka sama cena... kwestia tylko taka jak głośne to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagan ma mocniejszą linie 12V. Jeżeli masz na tych kartach referencyjne chlodzenie to kazdy zasialcz bedzie cichy.Ten Tagan jest bardzo cichy i polecam go ze względu na mnogość dodatków, jakość wykonania oraz sam wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...