Skocz do zawartości
alCatraz

Quake Live

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ql to rozczarowało mnie brak modu freeze i nie uwzględnianie do statystyk wyników z instagib . Mam nadzieję ,że wstawią już niedługo instagib tdm i freeze tdm , bo bez tych modów dla mnie to nie ten sam quake , nie wspominając defraga:) . Dla mnie ql pozostanie jednak ciekawą alternatywą dla q3 jak na razie. Mój nick Me7a7ron .

Edytowane przez Abbaddon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja, 1.6.1 Beta

 

Gracie w to jeszcze? Jakiś meczyk z PPC by się kiedyś zagrało ;>

 

wistler, nabierzesz formy ;) Ja też lamiłem, ale stosunkowo szybko zdołałem robić dobre wyniki ;)

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem czystkę na kompie i został mi tylko QL!, także raz po raz sobie pyknę. Zastrzeżenia mam tylko do poziomów, jakie wybiera mi automat. Your skill is matched, a tu tęgie baty, jak 150. Wejdę na serwer dla niższych skillowców, a tu to samo. Sytuacja się często odwraca niczym w kalejdoskopie i to niezależnie od mojej formy, bo raczej jej nie mam i gram cały czas tak samo :P

 

Nick: wistler, dodajcie mnie do znajomków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to jakaś lipa będzie ten QL, ale że w nic nie gram to spróbowałem i powiem że jest fajny. Stworzyłem konto i śmiga, niestety miałem już 3 zwiechy kompa :(

 

Ma ktoś wolne zaproszenie? Jeśli tak to -> snoopy_[ AT ]op.pl Dzięki.

Edytowane przez ::snoopy::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś wolne zaproszenie? Jeśli tak to -> snoopy_[ AT ]op.pl Dzięki.

Do tej gry już nie trzeba invite'ów ;) To jest teraz otwarta beta, więc można się rejestrować, i grać :)

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry już nie trzeba invite'ów ;) To jest teraz otwarta beta, więc można się rejestrować, i grać :)

To dlaczego jak wchodzę do gry on-line zaczyna się ładować, leci to odliczanie, leci, leci i gra nie startuje?

 

Co poradzić na te zawiechy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odliczanie pojawia się, gdy gra na którą wejdziesz jest pełna i nie ma wolnych miejsc. Najlepiej wtedy wyjść i poszukać czegoś pustego, choć przy dużym ruchu np. wieczorami może się to okazać bardzo trudne.

 

Co do zwiech to musisz dokładniej zbadać kiedy występują i co się dokładnie zawiesza i zaraportować problem, to jest wciąż wersja beta :wink:

 

nick:_Ancient_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wchodzenia do gry to się dało, zezwoliłem na wszystkie skrpty na quakelive.com i wyłączyłem firewall i wszedłem do gry. Jednak na jakimkolwiek serverze po kilku minutach wywala mnie i komunikuje błąd związany z punk busterem. Oczywiście nie próbuję cheatować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wchodzenia do gry to się dało, zezwoliłem na wszystkie skrpty na quakelive.com i wyłączyłem firewall i wszedłem do gry. Jednak na jakimkolwiek serverze po kilku minutach wywala mnie i komunikuje błąd związany z punk busterem. Oczywiście nie próbuję cheatować.

Procesy PnkBstrA i B bodajże muszą być włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyszedł update, nie wymaga już ściągania nowej wersji pluginu. Wprowadza on m.in serwery w Polsce, ale szczerze mówiąc, to mam nadzieje, że nie będzie tutaj takiego poziomu kultury, jak np. w CoD 4

 

http://www.quakelive.com/forum/showthread.php?t=22609

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh gratuluje refleksu , to nie żaden bug ,tylko od początku ql nie doliczało bo przy wybieraniu masz unranked i ranked game types i insta należy do tych drugich nad czym szczerze ubolewam. Więc siłą rzeczy wyniki nie są przenoszone do rankingu. Ale to na szczęście wersja beta, czyli jest jeszcze szansa , że wprowadzą freeze jeszcze i insta tdm do ranked bo te tryby były esencją q3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy update - główna nowość, to nowa mapa CA/FF/TDM Hidden Fortress.

Pozostałe zmiany:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Po ang."
And finally, a detailed list of the other changes:

 

* Redesigned the navigation bar used for Play Online and Play Offline pages.

 

* Fixed an issue where IE wouldn't default to a proper game type when going to the Match Browser.

 

* Added a "Link to this Match" button that becomes visible when you are in an online game. You can send this link to your friends for joining you in a game you are playing.

 

* Fixed a problem with long names on the match details popups not using the full available space.

 

* Fixed some problems that would prevent certain clan tags from being saved properly on the Edit Profile page.

 

* Changed the date format used on a player's awards page to match the format we use elsewhere on the site.

 

* void exploit on qzteam6, qzdm12, qzdm11 fixed.

 

* Fixed proxy mines radius exploit.

 

* Fixes for player names getting clipped in the team scoreboard.

 

* Switching to spectator now properly resets the player ready flag.

 

* practice offline w/ bots uses correct CA health/armor settings now.

 

* Clan Tags now listed on Invite Inbox and Invite Outbox.

 

* New 'raw device' input mode. Set in_mouse 2 to bypass DirectInput and talk to your mouse device directly. We have seen bad interference from various software, and in general you might get more reliable / better quality mouse input with in_mouse 2.

Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cg_lightningImpact - jak strzelasz z lightning guna to w punkcie styku promienia z celem, bądź też scianą masz taką jakby plamę, jak ustawisz na 0 to ta plama zniknie. Przetestuj oba ustawienia strzelając w ścianę, a zobaczysz ocb. Było to dość uciążliwe, bo ta plama zwiększała się im bliżej byłeś przeciwnika byłeś.

 

 

cg_muzzleFlash - wyłącza rozbłyski światła podczas strzałów z broni.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...