Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Fortron za 60 zeta :) lol

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj chodzilem po sklepach z uzywanymi czesciami do kompow i szukalem zasilki :) lookam i co widze ?? Fortronik 250 W z PFC . biore w lapke i ... wazy ze 2,5 kilo mhhhhhh mysle wypas !!!! zagaduje do goscia ile bedzie chcial ... mysli mysli i rzucil cene 60 zeta :!: :twisted: teraz ja mysle ... cena miodzio ale jak bedzie spalony albo cus to kasa w lpecy. prosze go zeby podlaczyl do. wlacza i cisza 8O 8O mowi mi ze juz dziala ( sam zasilacz byl wlaczony , komp nie ) a ja na to ze nie dziala , przeciez nic nie slychac. przykladam reke do wiatraczka i dmucha 8O 8O jeszcze chwilke namyslu i lykam. podlaczam w domu i szok :!: napiecia : na 3,3 V jest od 3,3 do 3,32 , na 5V jest od 5 do 5,05 8O 8O cichutki, tani i wydajny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogo troche ;)

za 80zl masz 350W

a na jakim sprzecie sprawdzales te 250W jak na jakims slabym to spoko wiatrak bedzie cicho chodzi ale np u mnie to po 10 min wszedl by na najwyzsze obroty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogo troche ;)

za 80zl masz 350W

no no :) codeszajsa ,albo no name

 

 

a na jakim sprzecie sprawdzales te 250W jak na jakims slabym to spoko wiatrak bedzie cicho chodzi ale np u mnie to po 10 min wszedl by na najwyzsze obroty ;)[/case]

 

xp 1700@2900, 2 hdd, 2 cd po godzinie wszystkie napiecia jak pisalem wyzej a wiatraczka nie slychac 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chodzilem po sklepach z uzywanymi czesciami do kompow i szukalem zasilki :) lookam i co widze ?? Fortronik 250 W z PFC . biore w lapke i ... wazy ze 2,5 kilo mhhhhhh mysle wypas !!!! zagaduje do goscia ile bedzie chcial ... mysli mysli i rzucil cene 60 zeta  :!:  :twisted:  teraz ja mysle ... cena miodzio ale jak bedzie spalony albo cus to kasa w lpecy. prosze go zeby podlaczyl do. wlacza i cisza  8O  8O  mowi mi ze juz dziala ( sam zasilacz byl wlaczony , komp nie ) a ja na to ze nie dziala , przeciez nic nie slychac. przykladam reke do wiatraczka i dmucha  8O  8O  jeszcze chwilke namyslu i lykam. podlaczam w domu i szok  :!:  napiecia : na 3,3 V jest od 3,3 do 3,32 , na 5V jest od 5 do 5,05  8O  8O  cichutki, tani i wydajny .

Na allegro 250W chodzą po 36 pln więc wielkiego interesu nie zrobiłeś :P

Ale najwazniejsze że jesteś zadowolony!Bo te zasiłki to naprawdę pierwsza klasa - szczególnie za te ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czytalem ale tak od was to co byscie polecili ?? np. FEEL albo DEER dobre to ??

ja mam feel 300w

i powiem tak jak byl nowy (i moze mialem miej zlomu w kompie) to napiecia trzymal idealnie tam gdzie 12 bylo 12,14 tam gdzie 5 bylo 5,25

itd a na procku idealnie nie bylo nawet najmiejszego wachniecia

teraz zamiast 12 mam 11,88 zamiast 5 mam 4,98 zamiast 3,3 mam 3.18

3,22 ???? jedynie napiecie na procka raczej jest w normie :)

alel mam 2 dyski cdrw dvd tuner modem live siec p4 wykrecona i gf2ti

ostatnio porownalem parmetry z kodegenem 300 i ma wieksze amperarze i troche lepiej trzyma napiecia (poza procem bo tu na kodegenie lata jak szalone)

ale co mi z tego jak po 2 miesiacach dzialania tez zacznie zanizac napiecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chodzilem po sklepach z uzywanymi czesciami do kompow i szukalem zasilki :) lookam i co widze ?? Fortronik 250 W z PFC . biore w lapke i ... wazy ze 2,5 kilo mhhhhhh mysle wypas !!!! zagaduje do goscia ile bedzie chcial ... mysli mysli i rzucil cene 60 zeta  :!:  :twisted:  teraz ja mysle ... cena miodzio ale jak bedzie spalony albo cus to kasa w lpecy. prosze go zeby podlaczyl do. wlacza i cisza  8O  8O  mowi mi ze juz dziala ( sam zasilacz byl wlaczony , komp nie ) a ja na to ze nie dziala , przeciez nic nie slychac. przykladam reke do wiatraczka i dmucha  8O  8O  jeszcze chwilke namyslu i lykam. podlaczam w domu i szok  :!:  napiecia : na 3,3 V jest od 3,3 do 3,32 , na 5V jest od 5 do 5,05  8O  8O  cichutki, tani i wydajny .

Na allegro 250W chodzą po 36 pln więc wielkiego interesu nie zrobiłeś :P

Ale najwazniejsze że jesteś zadowolony!Bo te zasiłki to naprawdę pierwsza klasa - szczególnie za te ceny.

Fortrony za 36 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhaaaaaaa :)  

widziales jakie ma prady ??

+3.3V---8.0A

+5V---11.0A

+12V---12.0A

=5Vsb---2.0A

-12V---0.8A

+12V---0.8A

 

co to ma byc ??

ja mam na 3,3 V ---16 A

           na 5 V ----25 A

           na 12 V ---- 13 A

Przyznam szczerze nie patrzyłem :oops:

A te twoje są całkiem typowe dla takich zasilaczy.

Tu są dane mojego starego zasilacza spin 235W,

5V- 23A

3,3V- 14A

12V-9A

-12V-1A

5vsb-1A

-5V-0,5A

więc te twoje są w porządku. A co do aukcji to chyba im się cosik powaliło :? :? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...