Skocz do zawartości
Gejsza

Laptop Do 2200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zalozylem ten temat, poniewaz chcialbym zasiegnąc pomocy fachowcow.

Potrzebuje laptopa głownie do uzytku domowego (internet,filmy itd).Nie gram w gry wiec to powinno byc wazne w doborze dobrego sprzetu.Zalezy mi zeby byl porządny sprzet, ktorym mozna sie pochwalic ale za rozsądnom cene.Chcialbym zeby byla w laptopie kamerka i przydal bys sie ekran 17 ale to przy okazji.

PS. Mam mozliwosc kupienia notebooka w stanach.Z tego cos się orientowalem to znalazlem cos takiego:

 

Gateway M-6850 FX - http://www.compusa.com/applications/search...eway%20m%206850

 

Toshiba L355D-S7815 - http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?sk...d=1212192350169

 

Prosze o inne propozycje i rady. Cena wyjsciowa to 2200zł.

Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Edytowane przez Gejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego?Jakas slabsza firma czy co?

Podobają mi się te Dell ale moze jednak moze zastanowie sie nas czyms lepszym z matryca 15...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gateway to "składacze" kompów, coś w stylu jakbyś kupił laptopa marki Optimus. No i w sumie dobrze bo pewnie z połowa laptopów na rynku to mniejsze lub większe składaki, tyle tylko, że można różnie trafić - kolega kupił kiedyś Gatewaya, który wyglądał prawie jak atrapa dla dzieci; no, trochę przesadzam, ale generalnie strach go było mocniej chwycić, a np. klawiatura wyglądała jakby miała się za chwilę rozsypać. Do tego dochodzi kwestia serwisu, nie wiem jak z nim jest w Polsce dla tej marki...

W Dellu, przy odpowiedniej opcji gwarancji, w razie awarii dzwonisz do centrum serwisowego, opisujesz z grubsza problem, i następnego dnia masz W DOMU serwisanta, który załatwia problem na miejscu ...

 

PS. No właśnie, co masz na myśli mówiąc o "czymś lepszym"? Bo jeśli chodzi o jakość i solidność wykonania to sobie trochę poszukasz :) ...

Edytowane przez Haze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gateway to "składacze" kompów, coś w stylu jakbyś kupił laptopa marki Optimus. No i w sumie dobrze bo pewnie z połowa laptopów na rynku to mniejsze lub większe składaki, tyle tylko, że można różnie trafić - kolega kupił kiedyś Gatewaya, który wyglądał prawie jak atrapa dla dzieci; no, trochę przesadzam, ale generalnie strach go było mocniej chwycić, a np. klawiatura wyglądała jakby miała się za chwilę rozsypać. Do tego dochodzi kwestia serwisu, nie wiem jak z nim jest w Polsce dla tej marki...

W Dellu, przy odpowiedniej opcji gwarancji, w razie awarii dzwonisz do centrum serwisowego, opisujesz z grubsza problem, i następnego dnia masz W DOMU serwisanta, który załatwia problem na miejscu ...

 

PS. No właśnie, co masz na myśli mówiąc o "czymś lepszym"? Bo jeśli chodzi o jakość i solidność wykonania to sobie trochę poszukasz :) ...

hmm mialem na mysli cos w rodzaju lenovo.

a co sądzicie o tej toshibie http://www.allegro.pl/item454657393_toshib...s7815_nowy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...