Skocz do zawartości
Slayer

Podkręcanie samochodów

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel powiedział mi o fajnej stronie

www.lowrider.pl

Warto zobaczyć choćby te wóżki.....piekna sprawa

A tak wlaścciwie, to macie coś ztuningowanego w garażu? Hehe..może być nawet rower;-)

Ja mam jeden wózek podkręcony- jak napiszecie coś, to ja powiem, co mam u siebie przerobione :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel powiedział mi o fajnej stronie

www.lowrider.pl

Warto zobaczyć choćby te wóżki.....piekna sprawa

A tak wlaścciwie, to macie coś ztuningowanego w garażu? Hehe..może być nawet rower;-)

Ja mam jeden wózek podkręcony- jak napiszecie coś, to ja powiem, co mam u siebie przerobione :wink:

KOlejny totalny offTopic. Chyba Ci sie forum troszkę pomyliło. nie dziwię sięże niektórzy mają dość tego forum... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..napisane jest wyraźnie: ,,Podkręcanie i hardware"

A co to wózki to nie sprzęt? NIe bądź wieśniakiem....lowridery to piękna sprawa!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o

A tuning to właśnie podkręcanie.....a jak na chama kto chce kompy....to i do woózka można wżucić monitorek i tak dalej...nawet sie zastanawiałem, czy tego do mojego wózka jakiegoś kompa nie zapontować- monitorek jakiś mały od laptopa- i jest bajera i pełen wypas :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..napisane jest wyraźnie: ,,Podkręcanie i hardware"

A co to wózki to nie sprzęt? NIe bądź wieśniakiem....lowridery to piękna sprawa!!!! :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o 

A tuning to właśnie podkręcanie.....a jak na chama kto chce kompy....to i do woózka można wżucić monitorek i tak dalej...nawet sie zastanawiałem, czy tego do mojego wózka jakiegoś kompa nie zapontować- monitorek jakiś mały od laptopa- i jest bajera i pełen wypas :lol:  :lol:

gosciu sam chyba jestes wiesniak, jezeli na forum komputerowym chcesz podkrecac auta, i traktujesz to jako hardware !! :evil:

"daj se siana" i popatrz o czym tu sie pisze, nie zasmiecaj bzdetami tego forum, juz i tak dosc syfu tu jest :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..napisane jest wyraźnie: ,,Podkręcanie i hardware"

A co to wózki to nie sprzęt? NIe bądź wieśniakiem....lowridery to piękna sprawa!!!! :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o 

A tuning to właśnie podkręcanie.....a jak na chama kto chce kompy....to i do woózka można wżucić monitorek i tak dalej...nawet sie zastanawiałem, czy tego do mojego wózka jakiegoś kompa nie zapontować- monitorek jakiś mały od laptopa- i jest bajera i pełen wypas :lol:  :lol:

Wybacz ale nie będę już marnował więcej słow niż tego posta na CIEBIE. Bo wiesz mi trochę (a nawet bardzo)ubliża gadanie z kimś o TAKIM poziomie ja ty (jak byś nie zrozumiał to mowa tu o INTELIGENCJI).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel powiedział mi o fajnej stronie

www.lowrider.pl

Warto zobaczyć choćby te wóżki.....piekna sprawa

A tak wlaścciwie, to macie coś ztuningowanego w garażu? Hehe..może być nawet rower;-)

Ja mam jeden wózek podkręcony- jak napiszecie coś, to ja powiem, co mam u siebie przerobione :wink:

Ja oczywiście tuninguję procesor fury - czyli silnik ;-)

http://www.autocentrum.pl/?FF=169&id=504612290

 

To szczegóły tego co robiłem (nie sam rzecz jasna).

Więcej szczegółów w dziale http://testy.autocentrum.pl

 

 

A faktem jest, że ten post to totalny off topic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..takich jak i paru innych za te obrażanie to już dawno chyba nie dostali wpier.....Sorry, ale nie lubię , nie nawidzę ludzi, którzy nie znają kogoś i tak piszą...Ja do was nic nie mam.....ale gdybym żył w waszym mieście i dowiedziałbym się, co wy za jedni...no....w każdym razie bym sobie z wami ,,porozmawiał". W każym razie- to wy zanim coś powiecie o kimś to zastanówcie sie 100 razy. cZY WY WOGÓLE COŚ INNEGO ROBICIE, JAK PISANIE NA TYM FORUM, że tak od razu dostajecie odlotu? Do lekarza psychiatry, a nie obrażać ludzi!

Pozdrawiam was maniaków :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..fajny osprzęt. MOze coś zakupię :)

Może by tak przetaktowac procesor w komputerze sterujacym wtryskiem. Zartuje chip tuning polega na czym innym (marnowaniu pieniędzy konkretnie) ...najlepiej to zmienic silnik na większy np w Poldku z 1,6 na 2,0 z fiata 132 exemplum,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..takich jak i paru innych za te obrażanie to już dawno chyba nie dostali wpier.....Sorry, ale nie lubię , nie nawidzę ludzi, którzy nie znają kogoś i tak piszą...Ja do was nic nie mam.....ale gdybym żył w waszym mieście i dowiedziałbym się, co wy za jedni...no....w każdym razie bym sobie z wami ,,porozmawiał". W każym razie- to wy zanim coś powiecie o kimś to zastanówcie sie 100 razy. cZY WY WOGÓLE COŚ INNEGO ROBICIE, JAK PISANIE NA TYM FORUM, że tak od razu dostajecie odlotu? Do lekarza psychiatry, a nie obrażać ludzi!

Pozdrawiam was maniaków :lol:  :lol:

Gosciu, Ty chyba nie czytasz swoich posto !!

Sam zaczeles wyzywac ludzi od wiesniakow, za to ze zwrocili Ci uwage ze walisz offtopic !

Co do wpier.... to troszke daj sobie na luz, roznie moglo by byc po spotkaniu niektorych z nas gdybys chcial "porozmawiac"

Na odleglosc to kazdy wielce strongman qrcze, zawitaj do mojego miasta zapraszam na "rozmowe" jezeli tak to lubisz.

Zreszta jak nie chcesz zeby ktos sie czepial to pisz na temat, po to sa konkretne fora, o ile mi wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zartuje chip tuning polega na czym innym (marnowaniu pieniędzy konkretnie) ...najlepiej to zmienic silnik na większy np w Poldku z 1,6 na 2,0 z fiata 132 exemplum,

Rozumiem ze to zart z tym marnowaniem pieniedzy.

 

BTW. Moderatorzy do pracy :) imo watek nadaje sie bardziej na Laczke, tu robi sie maly balagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed-ja moge do ciebie na rozmowe przyjechac, ale przy piffsq :)

bruce, zapraszam serdecznie, przy piffq mozna wiele ciekawych tematow poruszyc, glownie o/c ofkozz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak serio podchodząc do "podkręcania" bryczek, to najlepsze efekty daje podtlenek azotu. Praktycznie bez modyfikacji silnika, trzeba tylko wywiercić otwór w kolektorze ssącym. Instalacja jest banalnie prosta - butla z NOx, reduktor, elektrozawór, trochę rurek. Daje to średnio 70% wzrost mocy silnika, ale na krótko, przez kilkanaście sekund podczas przyspieszania. Ale jak przesadzisz to silnik rozlatuje się w kawałki, albo z hukiem zatrzymujesz się na drzewie, bo zakrętów nie wyrabiasz... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel powiedział mi o fajnej stronie

www.lowrider.pl

Warto zobaczyć choćby te wóżki.....piekna sprawa

A tak wlaścciwie, to macie coś ztuningowanego w garażu? Hehe..może być nawet rower;-)

Ja mam jeden wózek podkręcony- jak napiszecie coś, to ja powiem, co mam u siebie przerobione :wink:

Po pierwsze jest tutaj cos takiego jak Off Topic. A samochody to nie jest kurde hardware i nie wyzywaj tu nikogo od wiesniakow

Po drugie nie bluzgaj na innych. daj im sie wykrzyczec i po prostu olej to.

Nawiasemmmowiac zajebiste bryki, ale moglo to sie znalezc w off topicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.........a sreberka siedza i zawijaja je w te swistaki..........

Hmmm co nie wierzysz w NO2 ?

W podtlenek wierze (mam w pracy kumpla, maniaka tuningu i "o/c" GOLFow)

A te swistaki to .......................... ehhhhhhh OT :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...