Skocz do zawartości
-GIZIU-

Murdermod By Giziu

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie czi to wyszło chociaż mogłeś poprosić o wymiary i poprosić maniakalnego o wycięcie czegoś podobnego, np. zamiast Murdermod mógłbyś mieć napis GIZIU

Oj wątpie czy Mania miał by taki materiał co Nils...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o temperatury to w w idle mam 36*C, 32*C na GPU w stress mam 45*C na CPU. Nic się nie gotuje :wink: Multiframe'y skręcone na minimum.

 

oczywiscie wszystko na default puszczone ? procek/grafa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem, ale domyślam się że Mania nie miałby drapanego alu wygiętego w lekkim łuku...

A plexiglas takiego efektu raczej by nie dał.

Myśle ze zdobycie takiego materiału nie byłoby wielkim problemem. 

 

 

-GIZIU-

 

Temp procka czy grafy to nie wszystko. Zasilanie procka i ogolnie plyta się nie grzeją??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o temperatury to w w idle mam 36*C, 32*C na GPU w stress mam 45*C na CPU. Nic się nie gotuje :wink: Multiframe'y skręcone na minimum.

Dawaj screena bo wiem że takich nie masz :D takie to u mnie są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna wiedziec jak montowane jest górne okno z pleksi?

 

co do oryginalych czesci z murdermoda to jest zabawa dla ludzi z małą ilością czasu i grubym portfelem

 

jakbym miał robić dla siebie(back,front,mid-plate + okno na górze), ceny euro ze strony murdermoda moznaby smialo zamienic na złotowki (nie licząc oczywiscie czasu poświęconego na robote)

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna wiedziec jak montowane jest górne okno z pleksi?

 

co do oryginalych czesci z murdermoda to jest zabawa dla ludzi z małą ilością czasu i grubym portfelem

 

jakbym miał robić dla siebie(back,front,mid-plate + okno na górze), ceny euro ze strony murdermoda moznaby smialo zamienic na złotowki (nie licząc oczywiscie czasu poświęconego na robote)

Z tego co się orientuję okno montowane jest na specjalnej ramce do której prawdopodobnie jest przyklejona plexi a ramka zamocowana na oryginalne zaczepy obudowy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie, czy po zdjęciu bloków z mofestów temperatura na cpu i gpu spadła ? jeśli tak to o ile ?

Nie zauważyłem spadku temperatur.

 

mozna wiedziec jak montowane jest górne okno z pleksi?

 

co do oryginalych czesci z murdermoda to jest zabawa dla ludzi z małą ilością czasu i grubym portfelem

 

jakbym miał robić dla siebie(back,front,mid-plate + okno na górze), ceny euro ze strony murdermoda moznaby smialo zamienic na złotowki (nie licząc oczywiscie czasu poświęconego na robote)

Górna pleksa jest po prostu włożona, "leży" na przykręconej do topu ramce. Można ją w każdej chwili wyjąć w celu wyczyszczenia. Dla mnie super sprawa. Co do ceny to wiadomo że za jakość się płaci. Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo yo yo :D Korzystając z urlopu oraz idąc z wszechobecną modą na przesiadkę na i7, postanowiłem zrobić małe zakupy. Dziś rano odwiedziło mnie więc killku kurierów. Ponieważ ostatnio el0 jest robienie zdjęć pudełkom, postanowiłem nie być gorszy:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Jak się zapewno domyślacie, od razu wziąłem się do roboty. Poniżej kilka fotek zmian jakie nastąpiły w piwnicy.

 

Laing doczekał się własnego domku...

 

Dołączona grafika

 

... a Thermochill doczekał się wyprowadzonego węża służącego do opróżniania układu

 

Dołączona grafika

 

 

 

Poniżej fotki nowego WC w wersji alpha:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Bystrzy napewno zauważyli ze nowe WC jest identyczne jak stare :lol: Spokojnie, jest to wersja alpha, dojdzie:

 

- 4 nowe bloki

 

- holdery (obecnie rez wisi na gumce :lol: )

 

- nowy GPU i nowy blok

 

- nowe ramy

 

- niespodzianka B-)

 

P.S. Fotki robione na szybko, jak komuś ciemno, będzie niestety musiał poczekać :wink:

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł ze spustem. Jednak stykające się węże u góry to nie jest porządek jakiego można się spodziewać ;)

Ponieważ ostatnio el0 jest robienie zdjęć pudełkom, postanowiłem nie być gorszy

a poza tym: otwarte się nie liczą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł ze spustem. Jednak stykające się węże u góry to nie jest porządek jakiego można się spodziewać ;)

 

a poza tym: otwarte się nie liczą :P

:lol: Co do węży: nie stykają się, jest między nimi 1mm :wink: Ale dojdzie set, to się wszystko zmieni. Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...