Skocz do zawartości
hakiernik

Redstar

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo się ucieszyłem jak zobaczyłem ten temat i ucieszę się jeszcze bardziej gdy ktoś z forum je kupi i oceni.

 

W opisie do Repro RS-217 na allegro można znaleźć:

Najlepszą opinią tych głośniczków jest to:

Pewnego dnia przyszedł do nas do sklepu człowiek niewidomy ,

chcąc kupić dobre głośniki .

Poleciliśmy , Redstara RS-217,

dał nam swojego pendriva w celu zobaczenia jakości dźwięku ,

po 20 minutach słuchania (z uśmiechnięta twarzą wyszedł z Redstarem)

Ta sytuacja jest prawdziwa , miała miejsce tydzień temu !!

^^ heh

 

 

Redstar RS-213BS

Dołączona grafika

w siriusie za 227zł ale czy mogą konkurować z microlabami?

Edytowane przez panfranek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudów bym się nie spodziewał po redstarach, aczkolwiek to jakaś alternatywa wsród tańszych zestawów.

nie muszą być cudowne...;-) ważne żeby były obecne na naszym rynku, (patrz niedostępność Solo)

jeśli grają poprawnie, to za tą cenę znajdą wielu nabywców,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jakie są średnice głośników w Redstarach? Nie mogę znaleźć.

 

foty przy kompie:

http://avgalerie.zive.cz/showphoto.php?photo=23560

http://avgalerie.zive.cz/showphoto.php?photo=23559

http://avgalerie.zive.cz/showphoto.php?photo=23558

Edytowane przez elektrykk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie wypowiedzi @RyszardGTS z laba odnośnie modelu RS-217.

 

Zobaczymy kiedy "narod" czyli uzytkownicy komputerow w Polsce "odnajdzie" nowego gracza na scenie glosnikow komputerowych, firme REDSTAR... ja im wroze przeboj na miare MICROLABA. Po uslyszeniu ich zestawu RS217 nie mam zludzen ze aktualnie to najlepszy zestaw 2.0 dla komputerow zostawiajacy w tyle Microlaba 7C... czas pokaze czy mialem racje i Redstar stanie sie popularny.... jedynym problemem moze byc design, bo nie grzesza one zbytnia uroda no ale glosniki to raczej kupuje sie dla dzwieku a nie wygladu chociaz jakims tam esteta kazdy z nas jest no i TO moze byc problemem.

Microlaby 7C sluchalem u kolegi na X-Fi, pokoj, jakies tam mp3 i cd-audio

Redstary RS217 sluchalem w sklepie w Pradze (firma finska w ktorej pracuje ma tam swoja filie i mialem wyjazd sluzbowy na szkolenie pracownikow) - duze pomieszczenie, X-Fi, mp3 (na szybciora zgralem z mojej mp3jki - nie rozstaje sie z nia hehe) oraz cd-audio (w sklepie mieli)

... i jak na moje ucho to Redstar gral duzo lepiej jeszcze bardziej "soczyscie" - chociaz moze TO mi sie tylko wydawac bo pomiedzy "odsluchami" troszke czasu uplynelo. Gdybys jednak chcial sam zglebic temat to gosciu ma na allegro te Redstary (z wojkowic), mozesz takze poszukac sklepow poprzez skapca albo ceneo - tak by byly blisko Ciebie... osluchasz, sam ocenisz... mnie slon nadepnal na ucho hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ta wypowiedź (tzn. dokładniej 1-sza związana z 217 w tym topicu) mnie mocno zainteresowała...

 

Faktycznie w Wojkowicach jest sprzedawca RedStarów, jak znajdę wolny czas to napiszę do Niego, czy istniałaby możliwość podjechania do niego z własną dźwiękówką (HD2 raczej nie będzie miał) i paczką muzyki...

Oczywiście prosiłbym o wygrzany egzemplarz..

 

Bo Wojkowice mam niedaleko (gmina obok).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...niby to alternatywa, o ile ta opinia z Laba jest czymkolwiek (czyt. wiedzą tego człowieka) uzasadniona. Ale nawet to co napisał mi wystarcza aby się nimi zainteresować. Te przynajmnije da się kupić, MC jak na razie nie :(

Robi się ciekawie na naszym rynku :)

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj - nie ma co czekać... i nie obiecuję nic pewnego...

 

Aczkolwiek jutro wyślę maila z zapytaniem czy istnieje taka możliwość....

i jak tam postepy , sluchales tych redstarów? Jak tak to szybko pisz bo chyba je kupie :) a niechce kupywac zupelnie w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!

Zakupiłem dziewczynie pod choinkę RS-215R. Podobało jej się jak grają moje Geniusy 2000x to jej kupiłem Redstary w ciemno, bo trochę niższe, a ona ma mały pokoik. Na oko gorsze materiały, krzywo powkręcane wkrętaki, ukręcona jedna śruba. Baterie do pilota rozładowane. Panel sterowania źle spasowany tak że zasłania czujkę IR do pilota. Poprawiłem to i odpalam, bo najważniejszy jest dźwięk. Ja rozumiem, że głośniki muszą się wygrzać, ale one na max głośności nie są nawet głośne. Można by spać w pokoju obok przy zamkniętych drzwiach. Są jakieś 4 - 6 razy cichsze niż 2000x, a bas jest lichutki. To ma być 70W? Może jakby się wygrzały to dźwięk byłby zadowalający, ale wyraźnie brakuje im mocy. Po 30 min spakowałem i wracają do sklepu. Nie polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było dać się rozgrzać głośnikom. Objawy które podajesz, czyli mała głośność i basy to poprostu często przyczyny nie wygrzania się głośników. Powinny tak minimum z 3-4 dni intensywnie pograć i wtedy poprawa powinna być widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było dać się rozgrzać głośnikom. Objawy które podajesz, czyli mała głośność i basy to poprostu często przyczyny nie wygrzania się głośników. Powinny tak minimum z 3-4 dni intensywnie pograć i wtedy poprawa powinna być widoczna.

Pewnie by się poprawiło, ale od razu słychać, że dużo odstają od Geniusów. To brzmiało jak zwykłe małe głośniczki. Do tego wady wykonania, co mógłbym ewentualnie poprawić. Już się nie dowiem, bo odesłałem. Kupię gienki, bo sprawdzone i jestem zadowolony. Mam nadzieję, że 2000A/3000A nie będą gorzej grały od 2000X. Na tych kosztach wysyłek dozbierałbym do Solo. Edytowane przez grooze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli już na wstępie jest taka tragedia to niezbyt ciekawie jest z tym modelem. Gdzieś czytałem o 2000A i już tak rożnie z nimi było, ale ogólnie za te cenę sa OK, z tym że szukałbym raczej wersji X. Między innymi ze względu na to że A mają mały wooferek 4" a X już 5,25". Więc sprawdzą sie lepiej.

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by się poprawiło, ale od razu słychać, że dużo odstają od Geniusów. To brzmiało jak zwykłe małe głośniczki. Do tego wady wykonania, co mógłbym ewentualnie poprawić. Już się nie dowiem, bo odesłałem. Kupię gienki, bo sprawdzone i jestem zadowolony. Mam nadzieję, że 2000A/3000A nie będą gorzej grały od 2000X. Na tych kosztach wysyłek dozbierałbym do Solo.

to kup 3000A i napisz reckę bo niezmiernie jestem ciekaw jak się mają do 2000X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...