Skocz do zawartości
gregor666

Zakupy W Uk

Rekomendowane odpowiedzi

do samego lainga powinien, ale jesli podlaczysz inne to juz nie wiem czy pojdzie, bo nie napisali czy 1.67 A tro dla pojedynczego czy dla wszystkich.

Przecież jest napisane 20W na kanał, wiec to 1,67A również się tyczy kanału :rolleyes:

 

EDIT:

Da rade

Edytowane przez deonet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.

Czas już chyba na podsumowanie. Prosze osoby poważnie zainteresowane o wpis na jaką sumę macie zamówienia.

Moje z ziomkiem to £192.87

Jak przekroczymy 500 to ustalimy jakies zasady zamówienia i zamawiamy.

ja tak jak mowilem, zrobie mniejsze zakupy :D tyle, ze nie ma tego co chcem. zobaczymy co mi sklep odpisze. jesli beda miec, to zakupy beda na 10,32 lub 14,30 bo jeszcze nie wiem ile zlaczek wezme. chcialem jeszcze brac tygonka, ale cena ta sama... Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zobaczylem ze tygona sprzedaja na stopy co sie wogle nie oplaca bo cena wychodzi prawie taka sama...

jak mi odpowiedza kiedy beda mieli kontroler bo napisalem im maila to powiem wam czy sie na cos decyduje czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc wstępne podsumowanie wygląda następująco:

 

gregor666 - 192,87£

misiany - 57,61£

korn85 - 84,25£

deonet - 99£

 

Razem: 433,73£

 

Do kwoty 500£ brakuje jeszcze 66,27£. Może jeszcze jacyś chętni są?:) Fajnie by było mieć przesyłkę za darmo:)

Edytowane przez korn85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gregor666 - sprawdziles pozostale koszxty przelewu zagranicznego z ING ?

Ja sie troche z tym juz meczylem, dziala to tak ze biora 0,5% prowizji, ale nie mniej niz 50 zl :) tak bylo wczesniej, teraz jesli podajesz numer konta w formacie IBAN na terenie unii masz tylko 5pln prowizji, ale radze dokladnie przeczytac warunki tej promocji i jakiego typu przewalutowanie ma byc, na razie z tego co sprawdzalem dziala to tak ze zeby za 5pln prowizji przelac kase trzeba bylo wybrac przewalutowanie jakies tam... w kazdym badz razie przewalutowywali nastepnego dnia rano po aktualnym kursie, mozna natychmiastowe przewalutowanie po obecnym zrobic, ale to kosztuje chyba wiecej.

Sprawdz dokladnie te opcje jeszcze, jakos nie lubie tego banku, kreca strasznie czasami, oczywiscie promocja obejmowala przelewy online i koszt akceptacji przelewu za granica musi pokryc bank na ktorego konto przelewasz, o ile pobiera wogole...

Kurs po ktorym bedzie przewalutowywane to oczywiscie kurs sprzedazy waluty w ING nastepnego dnia pewnie po przelewie, wiec na pewno nie bedzie taki jak sredni kurs danej waluty w NBP...

 

W wolnej chwili jeszcze rzuce okiem co bym tam ciekawego chcial wziac, dam znac pewnie z wieczora co i za ile.

 

Wezcie tez to pod uwage ze trzeba by sprawdzic czy wszystko w odpowiednich ilosciach jest dostepne, inaczej nie bedzie sie dalo zamowic niestety... kiedys z miesiac sie z tym meczylem bo zawsze czegos nie bylo i nie dalo sie zamowic towaru, ktorego aktualnie nie maja, nawet jak za 2 dni ma byc dostawa, niestety to pewna wada takiego rodzaju wiekszych zamowien... jak sie pojawiala jedna rzecz to druga znikala, a oplacalo mi sie zamawiac z UK tylko calosc, wiec odpuscilem i kupilem u nas.

Edytowane przez jedras77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dobrze by było napisać jak wyglądają koszty transakcji bankowej? Żeby później się nie okazało, że podzespoły są tańsze, a przesyłka i koszty bankowe będą takie, że wyjdzie na to samo jakby w Polsce kupić. Obecnie mamy kwotę 433,73£. Z tego co pamiętam to gregor666 mówił i przesyłce w wysokości 25£ za całość. Przy obecnym kursie ok. 4,50 zł za 1£ mielibyśmy 112,50 zł za całość przesyłki, czyli na głowę (112,50/4) ok. 28 zł. Teraz kwestia kosztów bankowych... Ile każdy by musiał doliczyć do tych 28 zł?

Nadal czekamy na chętnych, żeby było te 500£:) Oczywiście na pewnych i zdecydowanych!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mbanku 0,25% kwoty przelewu (min 20 zł), tylko podobno te przelewy zagraniczne długo idą :/ Może lepiej by było skorzystać z PayPal'a? Ktoś się orientuje jakie byłyby wtedy koszty?

 

Co do zamówienia to jednak jestem chętny nie na £57,61 tylko na £67.96.

 

ktos wie po jakim czasie oni odpisuja albo jak sprawidzic kiedy bedzie dostawa danego produktu

Ja napisałem wczoraj wieczorem maila, dzisiaj rano dostałem odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc wstępne podsumowanie wygląda następująco:

 

gregor666 - 192,87£

misiany - 57,61£

korn85 - 84,25£

deonet - 99£

 

Razem: 433,73£

 

Do kwoty 500£ brakuje jeszcze 66,27£. Może jeszcze jacyś chętni są?:) Fajnie by było mieć przesyłkę za darmo:)

 

Można się jeszcze załapać na coś z tego sklepu ?

Bo zastanawiam się nad bloczkiem do q6600@3600Mhz. Co lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> D-TEK FuZion v2 + D-TEK FuZion v2 Quad Core Mid Chamber Insert czy może Swiftech Apogee GTZ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh no niestety bloku żadnego nie kupie w tym sklepie :( Kilka zabawek, które mnie interesują kosztuje ok 29 funtów, no chyba że 1L Fesera znacząco wpłynie na koszty wysyłki, to z niego zrezygnuję i zostanie ok 22P.

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby wszyscy napisali do mnie co ich interesuje a ja postaram się zorientować co i jak. Żeby zamówic musze miec dokładny wykaz części.

 

Subvoice

Liczy sie cena ogólna a nie waga więc jak najbardziej Feser mozesz brać też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby wszyscy napisali do mnie co ich interesuje a ja postaram się zorientować co i jak. Żeby zamówic musze miec dokładny wykaz części.

 

Subvoice

Liczy sie cena ogólna a nie waga więc jak najbardziej Feser mozesz brać też.

3/8" BSP to 1/4" BSP reducer with Oring - 2szt.

DTEK G1/4" Hi-Flow 1/2" Barb - 4szt. lub 6szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thermochill PA 120.3 - szt.1

Swiftech GTZ - szt.1

3/8" BSP to 1/4" BSP reducer with Oring - szt.2

DTEK G1/4" Hi-Flow 1/2" Barb - szt. 8

XSPC Mounting Kit - szt.1

 

Tyle odemnie ;)

 

Edit:

Jeśli nie ma złączek, redukcji bądź zestawu XSPC to przeżyję, ale jeśli nie będzie bloku, bądź chłodnicy to rezygnuje z zakupów.

Edytowane przez deonet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...