Skocz do zawartości
rocklee

Jaka Najlepsza Karta Dźwiękowa Do Laptopa Do 250 Zł Z Podanych Lub Inna Byle Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakosci dzwieku tych kart nie bede sie wypowiadal, bo niestety zadnej z nich nie bylo dane mi sluchac, ale jako ze sam jestem uzytkownikiem notebooka to uwazam ze ta karta

to najlepszy wybor do komputera przenosnego, poniewaz daje nam mozliwosc BEZPRZEWODOWEGO polaczenia naszego komputera z glosnikami przy uzyciu takiego dodatkowego urzadzenia X-Fi Wireless Receiver

 

Acz, do glosnikow ktore proponujesz nie wiem czy jest sens kupowac zewnetrzna karte dzwiekowa, czy nie lepiej pozostac na integrze... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakosci dzwieku tych kart nie bede sie wypowiadal, bo niestety zadnej z nich nie bylo dane mi sluchac, ale jako ze sam jestem uzytkownikiem notebooka to uwazam ze ta karta to najlepszy wybor do komputera przenosnego, poniewaz daje nam mozliwosc BEZPRZEWODOWEGO polaczenia naszego komputera z glosnikami przy uzyciu takiego dodatkowego urzadzenia X-Fi Wireless Receiver

 

Acz, do glosnikow ktore proponujesz nie wiem czy jest sens kupowac zewnetrzna karte dzwiekowa, czy nie lepiej pozostac na integrze... :P

Czemu mówisz, że są niedobre (nie wprost)? <_< Ja słyszę różnicę między nimi a np.: Creative SBS 380 czy od Logitech Z-10 xD Nie wiem może uszkodzone akurat tamte były, albo trafiłem na perełkę :damage_wall: Tylko niestety dźwięk jest trochę zniekształcony, ale to zdarza się notorycznie, gdy puszczam muzykę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wydac 3x wiecej kasy na karte niz glosniki?

Nie tedy droga

A którędy? :razz: A Ty co polecasz? Nie musi być Creative, byle tylko dała dobry dźwięk na tych głośnikach :)

Edytowane przez rocklee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosciej by bylo kupic lepsze glosniki

Jeżeli słuchałeś tych głośników i mówisz, że wystarczy zwykła integra to szanuje Twoje zdanie. Jeśli zaś nie słyszałeś, to czemu mi nie polecasz kupywania :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli słuchałeś tych głośników i mówisz, że wystarczy zwykła integra to szanuje Twoje zdanie. Jeśli zaś nie słyszałeś, to czemu mi nie polecasz kupywania :blink:

Ja ich nie słuchałem ... i nie wierzę w cuda (że grają na tyle przyzwoicie by potrzeba było czegoś więcej niż integra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nie słuchałem ... i nie wierzę w cuda (że grają na tyle przyzwoicie by potrzeba było czegoś więcej niż integra).

Oj byś się ździwił :) Grają przyzwoicie ale sądzę, że nie rozwinęły swoich skrzydeł, dlatego szukam karty dźwiękowej zewnętrznej lub na expresscard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj byś się ździwił :) Grają przyzwoicie ale sądzę, że nie rozwinęły swoich skrzydeł, dlatego szukam karty dźwiękowej zewnętrznej lub na expresscard.

Skoro przed zakupem tych głosników nie konsultowałes sie z nikim to karte też możesz kupić sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przed zakupem tych głosników nie konsultowałes sie z nikim to karte też możesz kupić sam.

Dobra zróbmy tak: Powiedzmy, że to są jakieś super głośniki <_< i jaką wtedy byście polecali kartę dźwiękową? A jak nie to napiszcie mi tutaj jaką kartę telewizyjną mam wybrać, może być inna :) Co do konsultacji przed zakupem sprawdzałem je dokładnie w każdym rodzaju muzyki i jak dla mnie jest git, choć czuje jak wspomniałem, że one nie rozwinęły jeszcze pełnie swoich możliwości :)

 

http://forum.purepc.pl/Pozostale-f76/Jaka-...58#entry3164958

Edytowane przez rocklee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zróbmy tak: Powiedzmy, że to są jakieś super głośniki <_< i jaką wtedy byście polecali kartę dźwiękową? A jak nie to napiszcie mi tutaj jaką kartę telewizyjną mam wybrać, może być inna :) Co do konsultacji przed zakupem sprawdzałem je dokładnie w każdym rodzaju muzyki i jak dla mnie jest git, choć czuje jak wspomniałem, że one nie rozwinęły jeszcze pełnie swoich możliwości :)

 

http://forum.purepc.pl/Pozostale-f76/Jaka-...58#entry3164958

Znalazłem taką kartę: Asus Xonar U1, czy Ona jest dobra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz integre z wyjsciem spdif to nawet nie zawracaj sobie glowy karta.....

Karta nie ma właśnie takich złącz :/ A co Wy na to, jeśli bym kupił asusa xonara u1 za 100 zł? (wersja bez mikrofonu?) Oczywiście nie teraz :/, bo nigdzie na stanie nikt Jej nie ma :/ Ale propozycja dobra? Jeśli mogę, to jakie dokładnie polecacie sterowniki do karty dźwiękowej wbudowanej w lapku Asus x51 rl?

Edytowane przez rocklee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty niestety CI nie poradzę, bo sam zadałem podobne pytanie w temacie nieco niżej i jeszcze nie doczekałem się odpowiedzi.

Ale zajrzyj do tego tematu:

http://forum.purepc.pl/Audio-f63/Karta-dan...d34-t68765.html

podobno takie karty na usb dają genialny dźwięk.. ale co ja tam wiem. Natomiast z głośnikami ludzie dobrze Ci radzą, żeby zainwestować w przyzwoite głośniki 2.0. No chyba że nie możesz żyć bez dudnienia z subwoofera, ale wtedy możesz przecież podpiąć jedne i drugie i zrobić sobie 4.1 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...