Skocz do zawartości
przemas22

Wymiana 6600gt Na Jakiego Geforca

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wymienić mojego Geforca 6600GT. Cel pogranie w Gta IV. Kwota do wydania do 500zł nie wiem czy tyle warto do konfiguracji jaka posiadam. Warunek ma to być tez Geforce. Moja skrzynka zawiera.

Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek telewizorów LCD, LED oraz Plazma. Posiadamy duży zasób podzespołów oraz oprzyrządowanie niezbędne do wykonania szybkich i profesjonalnych napraw. Większość usług wykonywanych jest w domu u klienta co skraca czas naprawy i obniża koszty usługi. Zajmujemy się także wymianą matryc w telewizorach LCD oraz LED. W ofercie posiadamy matryce o rozmiarach takich jak 26", 32", 37", 42", 46", 52". Cena matrycy zależy od wielkości oraz rodzaju matrycy, przykładowa cena matrycy HD-Ready 32" z montażem wynosi 350 PLN. Wymiany matryc dokonujemy wyłącznie w serwisie. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek monitorów LCD oraz LED. Średni koszt naprawy monitora wynosi od 100 do 150 PLN.  Wykonujemy usługi wyjazdowe na terenie Wrocławia i okolic (do 10 km), zapewniamy transport w przypadku naprawy w serwisie. Serwis wyjazdowy działa w godzinach od 14.00 do 20.00.  Na wykonane usługi udzielamy gwarancji 3 miesięcy na naprawę telewizora oraz 6 miesięcy na wymianę matrycy LCD. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych matrycy lub uszkodzeń dokonanych z winy użytkownika.  Jak dostarczyć do nas telewizor w celu wymiany matrycy lub naprawy ? Aby dostarczyć do nas telewizor mogą Państwo zrobić to osobiście dostarczając telewizor bezpośrednio do serwisu lub do punktu przyjęć sprzętu. Mogą Państwo także skorzystać z firmy kurierskiej - telewizor powinien być zapakowany w oryginalny karton lub opakowanie zastępcze. Średni koszt przesyłki to od 50 - 60 PLN. Naprawa, serwis telewizorów LCD, LED, plazma, kineskopowe. Naprawa wszystkich marek: Samsung, Sharp, Panasonic, Sony, LG i inne. Uczciwość, wieloletnie doświadczenie i fachowość. Bezpłatny dojazd do klienta. Obszar działalności: Wrocław i do 15 km na południe od Wrocławia. 90% napraw odbywa się w ciągu 3 do 24 godzin od zgłoszenia. diagnoza awarii gratis lub 50 zł w przypadku rezygnacji z naprawy

Pentium D 920- 2x 2.8ghz
Gigabyte GA Pro intel 945P
3GB ram 533hz
Tagan 480W

Edytowane przez przemas22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak:

1. wymiana procka na:

http://allegro.pl/item502529759_intel_pent...e2140_s775.html

2. wymiana grafy na:

http://allegro.pl/item493001815_gainward_a...6bitdvi_hd.html

Podkręcasz proca i jedziesz :)

 

To będzie ponad 500 złotych ale proca też przydałoby się wymienić bo słabiutki jest.

Edytowane przez benq2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana prcka odpada wole za rok wywalić cała puszkę. Wieć proszę o propozycje karty pod ten procek aby mozna było pograc w skromnych detalach w Gta IV

TO NIC NIE DA NIE ROZUMIESZ?!

Jedyne wyjscie w Twoim przypadku albo wymiana proca i grafy i dokupienie ramu, albo zakup X360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a po co mi więcej ramu pod XP ??

LG oraz Philips, to marki, które bazują na wspólnych rozwiązaniach technologicznych, można więc przypisać im wspólne, powtarzalne dolegliwości sprzętu RTV. Uszkodzenia inweterów, układów odpowiedzialnych za podświetlanie matrycy LCD, objawiają się blokowaniem odbiornika po próbie jego włączenia. Migająca kontrolka LED (włączenia/czuwania) informuje o występujących błędach sprzętowych, a zespół zabezpieczeń wewnętrznych reaguje blokadą telewizora. Kolejną bolączką sprzętu tej marki są trudności z uruchomieniem zimnego odbiornika, a z czasem również rozgrzanego i pojawiające się przy tym różne sygnalizacje kontrolki LED lub całkowity jej brak. W taki sposób objawiają się defekty wielotorowego bloku zasilania - układu odpowiedzialnego za dostarczanie do poszczególnych podzespołów odbiornika, odpowiednich napięć zasilania i ich stabilizację.Obserwując takie zachowania naszego sprzętu, należy jak najszybciej zgłosić je serwisowi i wyłączyć odbiornik z sieci, bo niesprawne układy zasilania często powodują uszkodzenia innych modułów odbiornika. Do najczęściej występujących objawów uszkodzeń w tych telewizorach, możemy z pewnością zaliczyć efekt zanikania treści obrazu (całkowite wygaszenie ekranu) po pewnym czasie, bez zmian w emisji dźwięku. Za taki stan rzeczy zazwyczaj odpowiedzialny jest inwerter lub inwertery, w żależności od rozwiązań konstrukcyjnych odbiornika. Możliwy jest również całkowity brak podświetlania ekranu, ponieważ inwerter jest układem, który bezpośrednio zasila zaspół świetlówek CCFL, znajdujący się po wewnętrznej części ekranu (matrycy). Kolejną bolączką sprzętu tej marki są trudności z uruchomieniem zimnego odbiornika, a z czasem również rozgrzanego i pojawiające się przy tym różne sygnalizacje kontrolki LED (włączenia/czuwania) lub całkowity jej brak. W taki sposób objawiają się defekty wielotorowego bloku zasilania - układu odpowiedzialnego za dostarczanie do poszczególnych podzespołów odbiornika, odpowiednich napięć zasilania i ich stabilizację.
 Obserwując takie zachowania naszego sprzętu, należy jak najszybciej zgłosić je serwisowi i wyłączyć odbiornik z sieci, bo niesprawne układy zasilania często powodują uszkodzenia innych modułów odbiornika.
Najczęściej występujące uszkodzenia w telewizorach tej marki, objawiają się samoczynnym uruchamianiem się różnych funkcji sterujących odbiornika. Telewizor może się sam włączać lub wyłączać, może się ukazywać "nieproszone" menu, poziom głośności może zmieniać się w sposób niekontrolowany. Usterka ukazuje się nam w sposób zupełnie chaotyczny, nieregularny i nieprzewidywalny. Ten rodzaj uszkodzenia nie jest dla telewizora niebezpieczny, ale z pewnością bardzo denerwujący dla jego użytkownika i z czasem pogłębiający się, aż do stanu, gdy nie można już wykonać żadnego polecenia z pilota, a odbiornik "robi co chce" lub nie pracuje w ogóle. W tych telewizorach rzadziej występują usterki powtarzające się nagminnie. Telewizory są jednak awaryjne, a pewnym charakterystycznym objawem usterki jest migająca kontrolka LED (włączenia/czuwania) i uniemożliwienie włączenia odbiornika. Czasami brak jakichkolwiek objawów, czy oznak "życia" sprzętu, a sam odbiornik nie pracuje w ogóle. Awarie dotyczą zazwyczaj wielotorowego układu zasilania i stabilizacji napięć wewnątrzmodułowych. Podobnie do sprzętu firmy Sharp, najczęściej występujące uszkodzenia w telewizorach Toshiba, objawiają się samoczynnym uruchamianiem się różnych funkcji sterujących odbiornika. Telewizor może się sam włączać lub wyłączać, może się ukazywać "nieproszone" menu, poziom głośności może zmieniać się w sposób niekontrolowany. Usterka ukazuje się nam w sposób zupełnie chaotyczny, nieregularny i nieprzewidywalny.Ten rodzaj uszkodzenia nie jest dla telewizora niebezpieczny, ale z pewnością bardzo denerwujący dla jego użytkownika i z czasem pogłębiający się, aż do stanu, gdy nie można już wykonać żadnego polecenia z pilota, a odbiornik "robi co chce" lub nie pracuje w ogóle. Większość uszkodzeń w sprzęcie tej marki wychwytuje i sygnalizuje dobrze rozwiniętey, wewnętrzny układ zabezpieczeń. Są to zazwyczaj sygnalizacje mało precyzyjne i określające defekt w obszarze całego modułu lub jego części, a czasami wskazującą zupełnie inną lokalizację niż faktyczna. Głównym zadaniem systemu jest ochrona użytkownika, sprzętu, instalacji elektrycznej, sygnałowej i antenowej, i w takiej roli jest on bardzo skuteczny. Odbiornika nie można wtedy włączyć - jeśli pozostaje on w trybie czuwania, obserwujemy miganie diody LED na panelu sterującym pod ekranem. Zdarzają się usterki, które w ogóle nie są zauważalne przez system zabezpieczeń. Należą do nich uszkodzenia np. paneli LCD lub mikroprocesorowych układów sterowania panelem LCD. W tym drugim przypadku możemy zaobserwować zniekształcenia barw treści obrazu, nadmierne rozjaśnienie lub przyciemnienie obrazu, charakterystyczne "komputerowe" granice konturów, czy zaburzenia kontrastu.
Kiedy dostrzegamy nienaturalne objawy pracy naszego telewizora, np. dziwne odgłosy z wnętrza odbiornika (trzaski, "iskrzenia", itp.), towarzyszące tym odgłosom zakłócenia widoczne na ekranie, zmiany geometryczne obrazu, zmiany jasności świecenia, samoczynne wyłączanie się odbiornika lub całkowite wyłączenie się i brak reakcji na próby włączenia, należy zabezpieczyć go, odłączając wtyk sieciowy od zasilania 230V. Zabieg taki jest bardzo prosty do wykonania i bardzo często pozwala użytkownikowi zaoszczędzić kosztów naprawy. Uszkodzenia wielu dyskretnych elementów elektronicznych np. kondensatorów elektrolitycznych, często pociągają za sobą uszkodzenia innych kosztownych podzespołów, dlatego szybkie odłączenie zasilania, w takim przypadku jest bardzo istotne, aż do wizyty serwisanta. Wszystkich objawów nieprawidłowej pracy sprzętu nie jesteśmy w stanie opisać, pozostawiamy Państwu ocenę sytuacji, zawsze służymy poradą, gdy jest ona potrzebna.
Edytowane przez przemas22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak proca nie chcesz zmieniać no to tak na początek to tego pentka musisz pogonić na 4ghz a najlepiej na 4,5ghz ale uprzedzam że powyżej 3,6-3,8 grzeje się jak rektor atomowy a wtedy będzie miał wydajność c2d 1,8-2ghz i to w porywach, ramu ci styknie choć wolny przydała by się 800mhz do tego kup sobie jakieś 9800 1gb gta4 lubi pamięć i coś tam pograsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj tą swoją starą płytę i kup Gigabyte P31 DS3L+ E2140/2160 + 9600GT. Ramu masz w sam raz na dzisiejsze czasy także zostaje.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...