Skocz do zawartości
ModdingKing

Projekt : Aqua Computer R.o.g.

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika




Jeszcze w starym roku zaczynam nową modyfikację ale będzie na pewno trwała dłużej niż ostatnia ponieważ, części się zbierają powoli ale sukcesywnie, a sponsorzy dotrzymują danych obietnic za co im na wstępie dziękuję.
Tym razem modyfikacji ulegnie większy brat LianLi A10B czyli LianLi A71B.

Założenia :
- jak najwięcej elementów zwodowanych w komputerze
- modyfikacja samej obudowy futurystyczna
- kolory dominujące : czarny + chrom
- ukrycie napędu DVD
- coś jeszcze :)

To takie pierwsze info trochę dla tych użytkowników, którzy mnie prosili o to, jeszcze będzie rozszerzone.

Dołączona grafika

Obudowa LianLi A71B

Dołączona grafika

Płyta główna ASUS Striker II NSE

Dołączona grafika

Zasilacz AMACROX FREE STYLE 750 WATT Modularny Edytowane przez Thorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na tyle chamski ze pozwolilem sobie oczyscic temat z postow jasnowidzow, zazdrosnikow, prorokow i innych ktorzy potrafia ocenic mod przed prawdziwym rozpoczeciem prac nad nim :|

Ludzie dajcie czlowiekowi cos pokazac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/ot kolejny, który czyta ze zrozumieniem... ale dobrze żeś oczyścił ;)

 

czy te zasilacze są faktycznie takie ciche jak reklamują na stronie producenta? Z jakiej odległości go słychać? Bo szukam jakiegoś dobrego, wręcz niesłyszalnego zasilacza z wolnoobrotowcem 14cm

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/ot kolejny, który czyta ze zrozumieniem... ale dobrze żeś oczyścił ;)

 

czy te zasilacze są faktycznie takie ciche jak reklamują na stronie producenta? Z jakiej odległości go słychać? Bo szukam jakiegoś dobrego, wręcz niesłyszalnego zasilacza z wolnoobrotowcem 14cm

Powiem tak jest na 100% taki cichy jak piszą na stronie bo jest bardzo bardzo cichy dlatego tego wybrałem :) napięcia trzyma znakomicie nawet przy dużym OC i stresie. Wiesz jeżeli masz wybór w dużej gamie zasilaczy i nie płacisz za niego :D wiec możesz wybierać dlatego wybrałem tego :D i zachęcam do kupna bo się opłaca polecam www.reactor.pl (to nie jest reklama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jest na 100% taki cichy jak piszą na stronie bo jest bardzo bardzo cichy dlatego tego wybrałem :) napięcia trzyma znakomicie nawet przy dużym OC i stresie. Wiesz jeżeli masz wybór w dużej gamie zasilaczy i nie płacisz za niego :D wiec możesz wybierać dlatego wybrałem tego :D i zachęcam do kupna bo się opłaca polecam www.reactor.pl (to nie jest reklama :)

az na biurko mi sciekla wazelina sponsorowana...

 

a wychwalanie jest chyba powodem tego co wytluscilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecasz w reactorze ?

 

taki cel sponsoringu, skoro sponsoruje moda to przeciez nie bedzie polecal konkurencji, a skoro LianLi i Amacrox to produkty dystrybuowane przez Reactor/Yamo to wlasnie one sa glownymi "bohaterami" modow... nic wielkiego - zwykly marketing produktowy

 

czekam na kolejne updaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak się długo czeka na dostawy z zagranicy :( a kilka rzeczy kupiłem w UK i USA więc czekam na resztę przesyłek chociaż dzisiaj już jedna przyszła z czego jestem naprawdę HAPPY !!! bo piękne rzeczy do modzika aż normalnie już wyobrażam sobie jak to będzie wyglądać. NO ale jak przyjedzie resztę sprzętu to dam znać wytrzymajcie jeszcze trochę. Chciałbym mieć all rzeczy do pierwszej części moda by nie mieć potem przerwy na czekanie na następne parts. Oczywiście co dla nie których ten mod będzie zaskoczeniem ale ogólnie myślę, że się będzie podobać, bo zaawansowanie prac będzie 200% większe niż w Reactor of Proxycon. Po prostu masakrycznie dużo pracy będzie wchodzić w skład moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warhammer DoW 2 ? :)

No czekam z upragnieniem na to prawie tak bardzo jak na Diablo III.

A teraz trochę nowych klocków, gdy się już wydało mogę dać zdjęcia

 

Dołączona grafika

 

Pierwsza dostawa zabudowań z Warhammer 40k. Jakość wykonania idzie wraz z ceną warto było zapłacić za to tyle kasy :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Nie ma tego za wiele w kompletach za to jakość wykonania zabójcza, więc posłużą jako oryginały do form by odlać sobie dodatkowe elementy zawsze to oszczędność na kasie :D bo tak to musiał bym kupić z 5-6 kompletów

 

po malowaniu wygląda to tak

 

Dołączona grafika

 

trochę inna konfiguracja

Dołączona grafika

 

jeszcze idą mi 3 dodatkowe elementy które wykorzystane zostaną w modziku :P malowania będzie naprawdę dużo i szybko to nie pójdzie. Dodatkowo dużo ręcznej roboty nad dodatkowymi elementami typu Pody, buda jest duża i trzeba ją zagospodarować w całości.

Edytowane przez Thorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrAthlonXp

Odlew pewnie z wosku, forma np z gipsu, no matter mnie zastanawia fakt czy mozna tak bezkarnie odlewac sobie i kopiowac wzor producenta? Wszak mogles zakupi 20 opakowan :) czy moze tego prawo nie reguluje'pzdr

 

wiec buda bedzie z wosku?? hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odlew pewnie z wosku, forma np z gipsu...

Ta... pszczelego. Formy robi się z silikonów różnej maści, a odlewy z żywic epoksydowych.

 

...mnie zastanawia fakt czy mozna tak bezkarnie odlewac sobie i kopiowac wzor producenta?...

Można, o ile Thorn nie zacznie tych odlewów rozprowadzać... przynajmniej oficjalnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można by spytać, czy robienie pierników z foremek to kopiowanie wzoru producenta :).

 

Mnie ciekawi proces robienia odlewów, masz to gdzieś opisane? Np jak to się stało, że rurki są okrągłe - mówiąc w uproszczeniu, chyba, że nie są a na zdjęciu tak widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odlewy z żywic w formach silikonowych pozwalają na wykonanie dokładniejszego i bardziej szczegółowego modelu z niewielkiej ilości elementów w porównaniu z modelami polistyrenowymi (wtrysk ciśnieniowy do formy stalowej) które ze względu na technikę odlewu wymagają podziału modelu na większą ilość elementów. Dodatkowo można to robić w domu ;)

Wystarczy wklepać w gógla "odlewanie z żywicy", ew. poszukać na forach modelarskich np.

Forum PWM czy Witryna Plastikowe.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... pszczelego. Formy robi się z silikonów różnej maści, a odlewy z żywic epoksydowych.

Wiesz co ja formy widzialem gibsowe, tak samo odlewy z wosku....fakt ze Ty nie wdiziales nie oznacza ze takowych nie ma.

Jednak faktycznie wosk bylby nie praktyczny i Twoje rozumowanie mosi byc blizsze prawdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odlewy woskowe także istnieją - jak już wspomniałem o wosku traconym - uzyskuje się wtedy metalowy odlew wysokiej jakości i szczegółowości (po wprowadzeniu płynnego metalu do formy, woskowy rdzeń wyparowuje).

 

EOT!

 

Ja chcę widzieć te modele pomalowane - sądząc po Twoich umiejętnościach, będzie to majstersztyk i uczta dla oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...