Skocz do zawartości
ath

Gra Roku 2008 Na Purepc [pc]

Gra roku na PurePC  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. tytuły:

    • gta 4
      88
    • call of duty: world at war
      11
    • world of warcraft: wrath of the lich king
      9
    • world of goo
      15
    • tomb raider underworld
      8
    • fallout 3
      36
    • stalker clear sky
      10
    • left 4 dead
      9
    • crysis warhead
      14
    • spore
      1
    • pro evolution soccer 2009
      2
    • prince of persia
      9
    • fifa 09
      2
    • need for speed undercover
      2
    • far cry 2
      5
    • mass effect
      15
    • dead space
      19
    • grid
      20
    • red alert 3
      3
    • inna (wpisz tutuł w poście)
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu był temat - http://forum.purepc.pl/Gry-f9/Gra-Roku-Na-...a%2Broku%2B2007 .

Teraz jego reaktywacja jako, że mamy nowych kandydatów 9liste stworzyłem w oparciu o popularność tematów na forum). :)

 

ps. ja osobiście na żadna z tych gier nie oddałbym głosu, bo nie zachwyciły/przykuły do monitora na dłużej (fakt, większości nie testowałem, ale nie na wszystko miałem ochotę...;p), albo już jestem na to za stary, albo to już nie to co kiedyś, ale czekam na Wasze typy :)

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw w ankiecie - Tomb Rider Underworld, zgubiłeś ostatnią literkę 'd' ;).

 

Myślę, że Drakensang w tym roku był najlepszą grą. Bardzo dobry, cRPG, powrót do korzeni :).

 

Nowy CoD:WaW jakiś bezpłciowy IMHO największe rozczarowanie tego roku, a drugie rozczarowanie to PES 09. Crisis Warhead miał być dobrą grą i nią jest, ale nic więcej. Odnoszę wrażenie, że 2007 rok był lepszy jeżeli chodzi o gry na PC. W tym roku brakło mi dobrego multiplayerowego fps'a.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw w ankiecie - Tomb Rider Underworld, zgubiłeś ostatnią literkę 'd' ;).

 

Myślę, że Darkensang w tym roku był najlepszą grą. Bardzo dobry, cRPG, powrót do korzeni :).

 

Nowy CoD:WaW jakiś bezpłciowy IMHO największe rozczarowanie tego roku, a drugie rozczarowanie to PES 09. Crisis Warhead miał być dobrą grą i nią jest, ale nic więcej. Odnoszę wrażenie, że 2007 rok był lepszy jeżeli chodzi o gry na PC. W tym roku brakło mi dobrego multiplayerowego fps'a.

Poprawione. :)

 

No dla mnie też 07 jakoś lepiej się wspomina, całkiem fajny cod4, fenomenalny wiedźmin a teraz jakoś tak sucho, najbardziej czekałem na gta, ale chyba miałem za duże oczekiwania i wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawione. :)

 

No dla mnie też 07 jakoś lepiej się wspomina, całkiem fajny cod4, fenomenalny wiedźmin a teraz jakoś tak sucho, najbardziej czekałem na gta, ale chyba miałem za duże oczekiwania i wymagania.

 

To dodaj jeszcze literke "a" w "rider" powinno być tomb rAider ; :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o Test Drive Unlimited oczywiście online :)

Może dlatego, że to gra z zeszłego roku. :)

 

 

To dodaj jeszcze literke "a" w "rider" powinno być tomb rAider ; :)

Done. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku brakło mi dobrego multiplayerowego fps'a.

 

Takiego jak Cod4, Ale myślę, że zły nie jest Left4Dead.

 

Moim zdaniem GTA IV nie zasługuje na grę roku. Może i ma klimat czy grywalność, ale jako całokształt wypada baardzo blado.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)spore rozczarowania.

Idealnie to ująłeś :lol2:

 

Edit:

Pominąłem wiele tegorocznych hitów, ale z tych w które grałem:

na plus:

Crysis Warhead: miła niespodzianka - miała być powtórka z rozrywki a grało się bardzo przyjemnie, szkoda że równie krótko.

 

World of Goo: jak zrobić mega miodną i klimatyczną grę mając mały budżet ale dużo talentu.

 

GTR Evolution: przeciwieństwo Grida - po prostu chce się jeździć, nawet po pustym torze. Ciągle w nią grywam mimo że nie mam kierownicy. Szkoda tylko że blimey/simbin w kolejnych grach jedynie zmienia zestaw samochodów i torów.

 

Fallout 3: ogólnie na plus ale szkoda że jest tak prosta a z psa nie dość że nie ma żadnego pożytku to trzeba ciągle uważać bo podkłada się każdemu pod maczuge/karabin.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "no i największa wada"
Po co to całe expowanie i zdobywanie lepszej broni jak na koniec całą brudną robotę odwali za nas wielki robot zabijający wrogów zanim ich zobaczymy?

GTA4 - grałem zaledwie 2-3 godziny ale jak dotąd na plus, zwłaszcza po tylu negatywnych opiniach. Właściwie to tylko więcej tego samego, ale w san andreas nie grałem więc mi to nie przeszkadza.

 

mieszane uczucia:

Grid: fajne efekty graficzne ale słabizna jeśli chodzi o przyjemność z jazdy, przechodziłem na siłę.

 

Deadspace: fajny klimat, momentami nieźle mnie wystraszyła ale nie dość że nie przepadam za tpp to tutaj sterowanie jest wyjątkowo uciążliwe, po pewnym czasie straciłem ochote do dalszej gry.

 

na minus:

CoD5: fajny film, w następnej części zamiast ruszania myszką wystarczy wyskakujące co jakiś czas pytanie "kontynuować pokaz?"

 

Spore: nie trzyma sie kupy, niewykorzystany potencjał, bawi kilka dni - może to gra nie dla mnie bo cały ten kreator znudził mi się już w demie.

 

Nfs: n/c, druga (po Carbonie) gra z serii w którą ani razu nie zagrałem, w dużym stopniu spowodowała to (jak przy red alert 3) nachalna kampania reklamowa.

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na world of goo ;]. A poważnie jeżeli wliczać w to konsolową wersje GTA4 to bym wybrał GTA4 na konsole. Niestety wersja pecetowa to moim zdaniem słaby (technicznie) port z konsoli więc GTA4_PC nie zasługuje imo na gre roku ;] (nie ważne jak dobrą jest grą - za co ma R$ dostać nagrodę ? za nieróbstwo ?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie miedzy Falloutem, Tomb Raiderem i Prince of Persia, ale ostateznie wybor padl na Ksiecia poniewaz z tej trojki to jedyna gra po ktorej nie spodziewalem sie za wiele i moze dlatego mnie przyciagla na dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD5: fajny film, w następnej części zamiast ruszania myszką wystarczy wyskakujące co jakiś czas pytanie "kontynuować pokaz?"

Następna część powinna być "robiona" przez Infinity Ward, co przełoży się na dużo lepszą grywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego przestałeś grać jeszcze przed końcem subskrypcji :lol2:

 

Ale racja, gra ma klimat i brakuje jej na liście.

pzd

Ja najczęściej widuję tą grę na pierwszym miejscu list w kategorii fail roku, więc nie dawałem. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem jednak na Fallouta, zapowiadała się kaka, a wciągnęło na sporoo godzin ;)

Poza tym dałbym głos na Kings Bounty jakby nie 2 małe szkopuły: po 1 nie ma go na liście ;) A po 2gie to niestety gra na raz, nie ma multi, nie zachęca do powtórnego przejścia, bo będzie ono tak samo wyglądało. Szkoda. bo fajna, ale mogłaby być jeszcze lepsza ;)

 

 

rozczarowanie roku: Spore, GTA IV na PC (gra od strony technicznej to cienizna) Far Cry 2, CoD5. NFS(ale tu już jesteśmy przyzwyczajeni..) Ojj dużo tych rozczarowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...