Skocz do zawartości
SuChyY

Problem z wyswietlaniem grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

huh nie no bez jaj. To jest jakis program z testami gimnazjalnymi - dzieiej sie tak tylko jak jego wlaczam !! Dlatego chce wiedziec co jest nie tak bo potrzebuje tego progsu. Nic nie jest przekrecone ani spalone ;P

 

Co do monitora... hmm bo ja wiem - jakbyu monitor nie wyrobil to bym chyba screena z tego nie zrobil - nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do monitora... hmm bo ja wiem - jakbyu monitor nie wyrobil to bym chyba screena z tego nie zrobil - nie ?

Nie- to nie ma nic wspólnego, tzn. można zrobić screen. A włąsnie ten który zapodałeś wskazuje na monitor.

Niby dlaczego monitor ?

To nie to.

To raczej wina karty/sterow

Podobnie mialem, ale wiecej bylo widac, jak sie stery popie...lily.

Reinstalka pomogla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor nie wyrabia, np. za duże odświeżanie lub rozdzielczość.

No ROTFL po prostu. Jak to monitor, to dla czego jest tak na screenie? Chyba że Suchy robił zdięcie aparatem z ekranu, a nie wygląda...

Przecież w przypadku screen shotów obraz jest "zdejmowany" w formie cyfrowej, jeszcze przed przekazaniem go grafice :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor nie wyrabia, np. za duże odświeżanie lub rozdzielczość.

No ROTFL po prostu. Jak to monitor, to dla czego jest tak na screenie? Chyba że Suchy robił zdięcie aparatem z ekranu, a nie wygląda...

Przecież w przypadku screen shotów obraz jest "zdejmowany" w formie cyfrowej, jeszcze przed przekazaniem go grafice :roll:

Nie ważne jak i kiedy jest przekazywany, po prostu to co jest na tym screenie wygląda jak właśnie obraz na monitorze "który nie wyrabia". Mały test, zapodaj sobie rozdziałkę np. 1600x1200 (chyba że twój monitor może taką pociągnąć) w każdym razie poza technicznymi możliwościami monitora, albo ustaw odświeżanie 240hz i zobaczysz że bedzie to na ekranie.

 

Update, zrobiłem test :P i ustawiłem za dużą dla mojego manitora rozdzielczość, oczywiście maiłem podobną kaszę i spróbowałem zrobić screen - miałeś rację wyszedłdobrze :P , niemniej jednak to co widać na screenie Suchego wygląda właśnie jak takie "za duże" ustawienia. Teraz to już sam nie wiem :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie moze to byc nawet wina sterow - to jest program ztestami gimnazjalnymi. Zdazylo mi sie juz kiedys cos podobnego z jakims progsem dla dzieci ale na tamtym mi nie zalezalo wiec nie probowalem rozwiazac problemu... Na tym jednak mi zalezy. Dawalem 16 i 32 bity - rozne rozdzialki. Tryb zgodnosci, 256 kolorow i nic z tego.

 

Wszyskie inne progsy dzialaja bez zarzutu.

 

Tyle znalazlem w jakims pliku *ini

 

[General]

showtime=8

showcorrect=1

sumpoints=1

Correct=

 

[settings]

qstRight=600

qstBottom=270

ansStartY=290

ansSpacing=10

ansRight=500

checkUp=30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...