Skocz do zawartości
erio

WIE KTOS COS NA TEMAT FX 5200 ??? warto ?? jakis review?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto kupic FX 5200 SNAO za 540 zł ?? 128 MB ?? na www.pcprojekt.pl juz maja te karty ... mają dx9 ale czy warto na to zmienic ATI 9000 ??? nie overclockerskie "bezpro" (bo mnie wkurza ze nie moge <span style="color:red;">[ciach!]</span>a podkrecic w winXP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupic FX 5200 SNAO za 540 zł ?? 128 MB ?? na www.pcprojekt.pl juz maja te karty ... mają dx9 ale czy warto na to zmienic ATI 9000 ??? nie overclockerskie "bezpro" (bo mnie wkurza ze nie moge <font color="#FF0000">[ciach!]</font> podkrecic w winXP)

SNAO: Spragnieni Nowości A Oszczedni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre :D

a ja od poniedziałku chodze za jakimś fajnym radkiem 9100 i dzisiaj mi koleś w sklepie zaproponował FX 5200 64 MB za 460 zlotyh.. ;)

ale jakos nie chce kolejnego low-endowego gf w kompie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest zupełnie ok, porównywalna z R9000 (a nawet lepsza - Dx9) ale... jest ale - cena za ~500zł można już coś wydajniejszego kupić, no cóż tak jest zawsze z nowościami jak karty potanieją na ok ~350zł będą godne polecenia, narazie zaczekać albo kupić coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 5200 zwyklym i ultra radze poczekac, az wszyscy popularni producenci wydadza swoje produkty. Teraz (pierwsze wersje) zwyklej wersji sa na kosciach 5ns (kompletna porazka), ale podobnie bylo z mx440 - pozniej dopiero wyszly na kosciach 4ns.

Czyli - poczekamy zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli taki nvidiowski R9000 :lol:

I co w tym śmiesznego?? Czy R9000 jest zły?? :roll:

zle mnie zrozumiales , alebo ja zle napisalem :) chodzilo mi o to ze nvidia rozegrala to teraz tak ja ati z R9000 czyli okroila wydajnosciowo ale zostawila dx 9, nie to co z mx440/460 gdzie wszystko bylo opciete wzgledem Ti4/Ti3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli taki nvidiowski R9000 :lol:

I co w tym śmiesznego?? Czy R9000 jest zły?? :roll:

zle mnie zrozumiales , alebo ja zle napisalem :) chodzilo mi o to ze nvidia rozegrala to teraz tak ja ati z R9000 czyli okroila wydajnosciowo ale zostawila dx 9, nie to co z mx440/460 gdzie wszystko bylo opciete wzgledem Ti4/Ti3

To chyba dobrze, tylko ta cena :? ale pewnie spadnie niedługo (oby).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...