Skocz do zawartości
Manhunt

Kalendarz Purepc Z Lc'tami

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy pojawił się kalendarz kulingu wpadłem na pomysł że mógłbym wykonać taki kalendarzyk z układami dla forum. Ponieważ kalendarz z kulingu ma być w ograniczonej ilości móglby być to dobry pomysł. Jednak idea jakoś ucichła. Ja wykonam szatę graficzną itp. zresztą już był wstępny projekt i wyglada on tak:

Dołączona grafika

Ktoś musiałby się zająć drukowaniem i rozprowadzeniem tego bo ja nie mam dostępu do takich rzeczy.

Piszcie czy chcecie aby ten kalendarz się pojawił. Jestem otwarty co do propozycji wyglądu kalendarza :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze wystarczyłoby udostępnić taki kalendarz w wersji elektronicznej, i każdy by mógł go sobie wydrukować na własny koszt, nawet na drukarce :wink: . Wiadomo, ze w hurcie taniej, wiec gdyby zebrało się parę osób to można by było się jakoś umówić, ale i tak wersja elektroniczna, do druku, powinna być ta podstawowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może byście pogadali z zarządzającymi forum, może oni byliby chętni na "promocję" forum takim kalendarzem. Pomysł wcale nie głupi, a mógłby zasilić przy okazji konto PurePC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt się nie podejmie oddania projektu do drukarni z zamówieniem na 100 lub więcej sztuk bo jak się nie rozejdzie to zostaje ktoś z rachunkiem i nieaktualnymi kalendarzami.

Lepszym pomysłem jest wersja elektroniczna bo tu ryzyka brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam niech autor wątku zaprasza kogoś w każdym miesiącu i finał ... jak zrobi dany miesiąc niech daje na forum ... kto będzie chciał ten print lub tapeta i po sprawie imo

Chyba tak będzie najlepiej :) Mi to pasuje przynajmniej ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.com/zzizzy/DropBox...feat=directlink

 

Dwie wersje - Portrait i Landscape. Sami oceńcie, która lepsza.

 

Proszę o konstruktywną krytykę.

Bardzo podoba mi sie kalendarzyk zrobiony przez Ciebie.

Nie mogę się do niczego się przyczepić ;)

Good job.

 

 

Szczerze bardziej mi się podoba kalendarzyk od zzizzy niż od Manhunta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze bardziej mi się podoba kalendarzyk od zzizzy niż od Manhunta.

Dokladnie jestem tego samego zdania :] 

 

 

Czekam na ostateczną wersje takiego kalendarza i daję go kumplowi do druku :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli mogę coś wnieść do tematu, to proponuję, aby kalendarz zrobić docelowo w formie tapety. Odpowiednie rozdzielczości i rozmieszczenie obiektów tak, aby nie przeszkadzało w układzie ikon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim.

 

Mogę zrobić wersję 12-miesięczną w postaci tapety, ale:

 

a) cyferki będą małe :)

b) potrzebuję 12 ochotników :)

Cyferki mają być małe a tapetka w paru najpopularniejszych rozdzielczośćiach. Myślałem o wersji z 365 zdjęciami (dla posiadaczy visty) oraz 12 miesięcznej dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...