Skocz do zawartości
SuChyY

Co sadzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem taki oto blok na allegro ;)  

 

Troche mnie rozbawil  :lol:  :lol: Zastanawialem sie czy nie dac do allegro LOLe ale wyglada OK, tylko te rurki ;P

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12501135

Sczególnei że to blok kolesie z forum tweaka. Pamietam jak pokazywał zdjęcia jak go robił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe to jest blok toma666

 

rozbawilo mnie to :

 

Niestety nie mialem zbyt duzo czasu na bawienie sie tym cudenkiem. Zrobilem 2 takie egz. Jedne na zamowienie, koles ma durona 700 i jak pytalem go przelotem o wrazenia, to mowil cos o 18 stopniach w full stresie. Drugi mi zostal- dlatego sprzedaje. Jak jakies konkretne pytanie to walic w ciemo na priva.  

ale on ochydny (tom666 bez urazy ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem taki oto blok na allegro ;)  

 

Troche mnie rozbawil  :lol:  :lol: Zastanawialem sie czy nie dac do allegro LOLe ale wyglada OK, tylko te rurki ;P

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12501135

Sczególnei że to blok kolesie z forum tweaka. Pamietam jak pokazywał zdjęcia jak go robił...

Podejrzewalem taka sytuacje, nie watpie ze blok jest wydajny ale te rurki :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt : "A dol zostal w ten sposob utwierdzony, ze calosc powierzchni spodu, zostala pokryta pasta lutownicza"

Gratulacje ! :lol:

 

cyt2 : ", koles ma durona 700 i jak pytalem go przelotem o wrazenia, to mowil cos o 18 stopniach w full stresie."

..... Komp na dworze i tem okolo -5*C :lol: rowniez gratuluje , i po co komu moduly Peltiera ?

 

....... i po jakiego penis obrzygal to na czarno ? 8O , przeciez to szpeci go nieziemsko 8O :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...