Skocz do zawartości
Pan Pianka

Głośniki W Granicach 1000zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj wieczorem czytałem na temat głośników jakieś 3h, ale nadal mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać.

Posiadam obecnie Creative X-Fi Xtreme Gamer + Cretive P5800. Mam do zagospodarowania w granicach 1000zł i chce zmienić moje stare dobrze wysłużone głośniczki. Zestaw potrzebny mi do komputera na którym przeważnie slucham muzyki i ogladam filmy,jeśli gram w gry to w 90% używam do tego celu słuchawek.

Mój dylemat polega na wyborze pomiędzy:

-Logitech Z-5500 - lub innego godnego zestawu w podobnej cenie.

-Zestaw jakiś kolumn + wzmacniacz - ZAZNACZAM jednak, że chce nowy sprzęt a nie używany.

 

Prosiłbym o wypowiedzi w formie co wy byście wybrali na moim miejscu oraz dlaczego.

Prosiłbym także o nie pisanie postów typu "On sie nie zna...","Gów...o nie głośniki" itp. Każdy ma swoją opinię i uszanujcie to proszę.

 

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał dobre 2.0 .

 

Można też się zastanowić nad aktywnymi monitorami studyjnymi (~800 PLN) + regulator głośności (/minimikser ... ~100-200 PLN ) - jest to po prostu kolejna może nieco specyficzna propozycja 2.0 obok czegoś pokroju Pure 100 lub Wharfedale 9.1 ze wzmakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie wiem co do mnie napisałeś w tym momencie xD Proszę po polsku najlepiej z jakimiś linkami :)

 

 

Edit:

Bardzo rzeczowe podsumowanie tego testu:

http://pclab.pl/art15865-7.html

 

Rozwiało moje wszelkie wątpliwości.

 

Pozdrawiam i dziękuję za uwagę.

Edytowane przez Pan Pianka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Wziąłbym te Logitechy Z-5500. Miałem okazję korzystać z nich przesz dłuższy czas. Do gier, filmów DVD i muzyki. Dźwiek jest czysty, bas głęboki nie dudniący. Wg. mnie są świetne i kosztują akurat tyle co masz.

Na Twoim miejscu brałbym właśnie te.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym te Logitechy Z-5500. Miałem okazję korzystać z nich przesz dłuższy czas. Do gier, filmów DVD i muzyki. Dźwiek jest czysty, bas głęboki nie dudniący. Wg. mnie są świetne i kosztują akurat tyle co masz.

Na Twoim miejscu brałbym właśnie te.

Jak zalezy mu na dekoderze i 5.1 to sie zgodze, jak 2.0 to raczej jakis tani wzmak stereo + wafle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Jak zalezy mu na dekoderze i 5.1 to sie zgodze, jak 2.0 to raczej jakis tani wzmak stereo + wafle..

Także się zgodzę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa się komplikuje bo chcesz nowe i tracisz na tym na dzień dobry. Takie opcje.

1. Maniakalnie polecane na tym forum Solo 7 i sporo zostaje.

2. Logitechy Z-5500

 

Lepsza alternatywa, ale używane.

1. Jakiś używany wzmacniacz Kenwood, Denon, Yamaha powiedzmy 300-350zł do tego nowe polecane powyżej kolumienki stereo, szału nie robi ale lepsze niż powyższe opcje, gra to przyzwoicie.

2. Wzmacniacz taki jak powyżej ale kolumny używki, za 700zł dostaniesz całkiem przyzwoitą parę podłogówek smagającą wszystkie pozostałe opcje, może zagrać bardzo dobrze.

 

Twój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...