Skocz do zawartości
MaZZeo

Alien Vs Predator 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się tymi betami nie sugerował. Jeśli się okaże że gra to crap - będę mocno zawiedziony :( No nic, jeszcze pozostało poczekać na Colonial Marines - tam się zapowiada to co było w AvP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, jeszcze pozostało poczekać na Colonial Marines - tam się zapowiada to co było w AvP2

I tu jest maly haczyk - sfinalizowanie A:CM jest uzależnione od sukcesu AvP: co twórcy lub wydawca gdzieś bez zażenowania zakomunikowali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy w Aliens vs Predator - Obcy

Jak dla mnie straszny syf :sad: Zabija typa a on nawet nie piśnie. Znowu gierka dla niedzielnych graczy.

Trudno się nie zgodzić, nedza jak wuj. Zobaczymy jak reszta, ale po tym filmiku Obcy jest strasznie lipny. I jakos w ogole nie czuc klimatu, za malo obskurne wnetrza itd. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nadchodzi era jedno przyciskowych gierek. Z filmiku wynika, ze atak Ksenomorfem, polega na wcisnięciu jednego przycisku, który wywołuje losowy atak dla danej postaci(?)

 

edit> tak, to jest filmik z konsoli, ale czy taki atak na piecu będzie wyglądał inaczej?

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to filmik z PS3, do tego w innych filmikach w necie widać i słychać przerażenie wśród zabijanych ludzi. Dajcie spokój filmikom z zasranych konsol (FPP i pad?!)

I myslisz, ze PS3 ma tutaj cokolwiek wspolnego z tym jak wyglada gameplay? Kwestii pada nie poruszam, nie interesuje mnie twoj brak umiejetnosci poslugiwaniem sie takim kontrolerem. Obsluga na piecu moze byc inna, ale mechanika i cala reszta bedzie dokladnie taka sama. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma dwie lewe ręce, albo w ogóle się nie grało na padzie w FPP to nic dziwnego. Co do tego losowego atakowania to IMO beznadziejny pomysł. Coraz więcej uproszczeń w grach. Nie sądzę by tylko konsolę miały tu coś wspólnego. Po prostu producenci dostosowują się do mniej wymagających dzisiaj graczy. Ale nie ukrywam, że konsole zapoczątkowały ten trend. Chociaż są gry na konsole , które wymagają dużej zręczności padem i są dość trudne. Także nie jest tak, że co na konsolę to prosta gra dla niedzielnych graczy. Chociaż coraz więcej takich gier się pojawia. Niestety, ale takie czasy nastały.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest filmik z multi czy z singla? Bo wątpię by w multi ktoś tak się odłączał od grupy i chodził takim wolnym tempem jak przy ataku predatora.

wyglada na singla, ale reki sobie nie dam uciac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I myslisz, ze PS3 ma tutaj cokolwiek wspolnego z tym jak wyglada gameplay? Kwestii pada nie poruszam, nie interesuje mnie twoj brak umiejetnosci poslugiwaniem sie takim kontrolerem. Obsluga na piecu moze byc inna, ale mechanika i cala reszta bedzie dokladnie taka sama.

Na padzie NIE DA SIĘ grac tak dynamicznie jak klawa + mysz. Z brakiem umiejętności nie ma to nic wspólnego. Jeden ze współpracowników GOLa sam się zdziwił co pokazali na tym filmiku gdyż to w co on grał na demo/becie PC wyglądało troszkę inaczej. Szczególnie to, że przed śmiercią ofiary krzyczały a nie patrzyły się jak sroka w gnat.

I IMO właśnie to, że pokazali filmik z PS3 dyskwalifikuje ten filmik jako coś czym można oceniać grę na PC. FPP na konsole to jakiś mało smaczny żart IMO. Ścigałki, sportowe ok. Ale FPP? Takie moje zdanie i go nie zmienię.

 

Poczekam na gameplaye z PC by cokolwiek o grze mówić. PS3 mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Granie na padzie w FPP psuje całą rozgrywkę i bynajmniej nie chodzi tu o poziom trudności(litości :lol: ), ale o uproszczenie rozgrywki. Za to w wyścigach czy platformówkach pad sprawdza się imho lepiej.

Co do AvP to oby wersja na PC nie była nudnym filmem interaktywnym jak na konsolach, ale jakoś w to bardzo wątpię, a brak krzyków marines wynika raczej z tego, że gierka była jeszcze niedopracowana(?)

 

 

Na padzie NIE DA SIĘ grac tak dynamicznie jak klawa + mysz.

To jest fakt niezaprzeczalny i nie wiem po co próbuje się na siłę odwracać kota ogonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPP na konsole to jakiś mało smaczny żart IMO.

Skoro to takie smieszne to powiedz to milionom grajacym na Live. Oni tez tuwazaja, ze FPP na padach to joke. Mysle tez, ze chlopaki z Infinity Ward albo Bungie rowniez beda lezec na podlodze ze smiechu, wyniki sprzedazy MW2 i Halo potwierdzaja przeciez ta teorie. Mozna nie uzywac padow, ale piszac to co powyzej, sam sie osmieszasz.

 

Nadal twierdze, ze nie bedzie duzych roznic (o ile w ogole) w gameplayu. Ok, moze zamiast czerwonego krzyzyka wyskoczy cos innego albo nic, ale jesli myslicie, ze cos bedzie wygladac diametralnie inaczej niz to co widzielismy na filmiku to sie mozecie srodze rozczarowac. Ewentualnie pozostaje miec nadzieje, ze faktycznie to co zostalo pokazane na materiale to jakas niedorobka. Nie wydaje mi sie, zeby tak bylo, ale chcialbym sie mylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te milliony to 12 latki co krzycza LOL do sluchawki, swojego czasu gralem troche na live, i tylu piskliwych glosikow nigdy nie slyszalem, opinia tych millionow jest tyle warta co ocenianie gry po obejrzeniu jednego filmiku z gameplayu :lol:

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie NIE DA SIĘ grac tak dynamicznie jak klawa + mysz.

I dlatego gdy gra jest portem z konsoli ma straszne ograniczenia...

Ostanio na PC zaliczylem Batmana...(mam pada od x360) gralo sie bardzo przyjemnie...ale gra podpowiadala miejsca np zaczepienia linki (gargoyle) mozna bylo przeskakiwac naciskajac jeden klawisz...gdzie spokojnie na klawa+mycha moznabyloby celowac "real time"

 

Gram teraz w avatara na PC (tez na padzie)

I o ile do takich dosc dynamicznych TPP pad to miod

O tyle po tym filmiku z AVP3 widze UPROSZCZENIE jesli chodzi o poruszanie sie predatora, co jest dla mnie zrozumiale (wszak padem to se ne da) a z drugiej strony nie do przyjecia...bo w FPP gram na klawie, i chce miec 100% swobody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

a te milliony to 12 latki co krzycza LOL do sluchawki, swojego czasu gralem troche na live, i tylu piskliwych glosikow nigdy nie slyszalem, opinia tych millionow jest tyle warta co ocenianie gry po obejrzeniu jednego filmiku z gameplayu :lol:

+1

 

Miliony jedzą w McDonalds więc to z pewnością najzdrowsze i najlepsze żarcie pod słońcem : ) Ludzie łykną wszystko bez zastanowienia się czy nie byłoby im lepiej na myszce czy nie : ) Na PC jest wybór tez można grać na padzie a jakoś wymiataczy na padzie w multi nie widać, wszyscy dalej wolą myszki. Na konsolach nie ma wyboru więc z góry najlepszym wyborem jest pad bo jest jedynym*. Ja wiem na czym mi się gra przyjemniej, bardziej dynamicznie, łatwiej.

 

Swoją drogą śmieszy mnie to forum. Są tu super zażarci konsolowcy którzy reagują oburzeniem na każdy tekst na padzie a tymczasem na forum xo.pl wielu ludzi jeśli chodzi o FPSy pisze, że wybierze tą gre na PC i nikt z tym problemu nie ma : )

 

*jest FRAG FX ale działa to beznadziejnie a większość gier i tak tego nie obsługuje

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to takie smieszne to powiedz to milionom grajacym na Live. Oni tez tuwazaja, ze FPP na padach to joke. Mysle tez, ze chlopaki z Infinity Ward albo Bungie rowniez beda lezec na podlodze ze smiechu, wyniki sprzedazy MW2 i Halo potwierdzaja przeciez ta teorie. Mozna nie uzywac padow, ale piszac to co powyzej, sam sie osmieszasz.

 

Nadal twierdze, ze nie bedzie duzych roznic (o ile w ogole) w gameplayu. Ok, moze zamiast czerwonego krzyzyka wyskoczy cos innego albo nic, ale jesli myslicie, ze cos bedzie wygladac diametralnie inaczej niz to co widzielismy na filmiku to sie mozecie srodze rozczarowac. Ewentualnie pozostaje miec nadzieje, ze faktycznie to co zostalo pokazane na materiale to jakas niedorobka. Nie wydaje mi sie, zeby tak bylo, ale chcialbym sie mylic.

Skomentuje to tak: FPP na padzie to jak Muscle-Car z lat 70 napędzany LPG...

 

Nigdzie nie pisałem (choć z mojej wypowiedzi, w sumie może to wynikać) że rozgrywka na PC będzie się dużo różniła. Na filmiku na GOL'u koleś gadał, stał, podchodził i nie za bardzo w ogóle wiedział co ma robić i jak ma robić. 5 minutowy filmik gdzie NIC tak na prawdę nie ma pokazane.

Na PC dobry gracz, dam sobie rękę obciąć, będzie potrafił grę rozkręcić. Inna sprawa, że dla mnie liczy się tylko kampania Marine i multiplayer. A jeśli o multi chodzi to liczę głównie na survival czyli kilku Marine vs jeden Predator albo Alien, jak kto woli, czy jak to tam w grze będzie. I wtedy liczę na powolne skradanie się w grupie, rozmowę na TS i sranie po gaciach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą śmieszy mnie to forum. Są tu super zażarci konsolowcy którzy reagują oburzeniem na każdy tekst na padzie a tymczasem na forum xo.pl wielu ludzi jeśli chodzi o FPSy pisze, że wybierze tą gre na PC i nikt z tym problemu nie ma : )

 

*jest FRAG FX ale działa to beznadziejnie a większość gier i tak tego nie obsługuje

Dziwne, że nagle dla ciebie autorytetami są piraciki i trolle z xboxonline. No cóż, oni przynajmniej mają porównanie bo mają dwie platformy, w przeciwieństwie do niektórych tutaj. Z resztą, pewno nie ma dla nich różnicy czy zassą z torrenta wersje PC czy X360, temu tak piszą

 

- ciekawe czy niektórzy z was wymiataczy tak ogarnia na myszce, co ten kolo na padzie.

 

Na PC dobry gracz, dam sobie rękę obciąć, będzie potrafił grę rozkręcić. Inna sprawa, że dla mnie liczy się tylko kampania Marine i multiplayer. A jeśli o multi chodzi to liczę głównie na survival czyli kilku Marine vs jeden Predator albo Alien, jak kto woli, czy jak to tam w grze będzie. I wtedy liczę na powolne skradanie się w grupie, rozmowę na TS i sranie po gaciach icon_smile3.gif

:lol2: nie robiłbym sobie takich nadziei po tej grze, bo Rebellion zagwarantować to ci może mało grywalnego crapa, tak jak to ma ostatnio w zwyczaju robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nagle dla ciebie autorytetami są piraciki i trolle z xboxonline. No cóż, oni przynajmniej mają porównanie bo mają dwie platformy, w przeciwieństwie do niektórych tutaj. Z resztą, pewno nie ma dla nich różnicy czy zassą z torrenta wersje PC czy X360, temu tak piszą

 

- ciekawe czy niektórzy z was wymiataczy tak ogarnia na myszce, co ten kolo na padzie.

 

 

 

:lol2: nie robiłbym sobie takich nadziei po tej grze, bo Rebellion zagwarantować to ci może mało grywalnego crapa, tak jak to ma ostatnio w zwyczaju robić.

Jak gram w mw2 na pc to nie widziałem, żeby 4 graczy na raz zdobywało jedną flagę jak na tym filmiku... chyba każdy zrozumiał aluzję.

 

Grę padem spoko opanował, ale zauważcie, że zakres jego ruchów w pionie jest praktycznie zerowy, chodzi głównie o błyskawiczne spojrzenie w górę np. wycelowania na wroga czającego się na nas z okna budynku, albo odwrócenie się o 180* żeby zdjąć gościa, który chce nam zasadzić kosę. Ruchy na padzie są wolne i mało dynamiczne, nie mówię, że nie precyzyjne, ale dobrze, że gracze konsolowi i pc nie mają wspólnego lobby online, bo dopiero by był płacz.

To tak kończąc ot, bo trochę się zagalopowaliśmy. ;)

 

Co do avp to chętnie bym obejrzał jakiś filmik z MP, single swoją drogą, ale ile tam 5-8h gry i koniec, to właśnie od multi będzie zależało, czy kupię tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram w mw2 na pc to nie widziałem, żeby 4 graczy na raz zdobywało jedną flagę jak na tym filmiku... chyba każdy zrozumiał aluzję.

 

Grę padem spoko opanował, ale zauważcie, że zakres jego ruchów w pionie jest praktycznie zerowy, chodzi głównie o błyskawiczne spojrzenie w górę np. wycelowania na wroga czającego się na nas z okna budynku, albo odwrócenie się o 180* żeby zdjąć gościa, który chce nam zasadzić kosę. Ruchy na padzie są wolne i mało dynamiczne, nie mówię, że nie precyzyjne, ale dobrze, że gracze konsolowi i pc nie mają wspólnego lobby online, bo dopiero by był płacz.

To tak kończąc ot, bo trochę się zagalopowaliśmy. ;)

 

Co do avp to chętnie bym obejrzał jakiś filmik z MP, single swoją drogą, ale ile tam 5-8h gry i koniec, to właśnie od multi będzie zależało, czy kupię tą grę.

+1 i koniec OT ale z pogrubionym się nie zgodzę, są dużo mniej precyzyjne ;].

 

 

http://www.gametrailers.com/video/uk-kill-aliens-vs/60913

Nie pamiętam trailera w którym predator dostawałby po dupsku.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kolejne OT bedzie kara.

Z tego co pamiętam to moje posty odnosiły się do tematu AvP3, zresztą innych też. A niby marketing itd to już nie ma związku z grą? - to jest ot, bo całkowicie odbiega od tematu, a powyższe posty były w mniejszym czy też w większym stopniu na temat, więc nie wiem skąd ta groźba :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak poradzą sobie z nimi osoby grające na padach bo namierzenie stwora myszką potrafiło napsuć krwi (ale pozytywnie)

Może nie tyle, co o konsolach, ale daje jakiś obraz.

 

Nie pozwolono mi na publikację screenów i filmików, więc to nie są moje. Ale AvP tak wygląda bym powiedział, że nawet ładniej

Dziwi mnie fakt, że 2GB nie wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...