Skocz do zawartości
MaZZeo

Alien Vs Predator 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Ktoś o kolekcjonerskiej wcześniej pisał a ona 180zł jakoś kosztuje więc mu się pomyliło ;) Jak dla mnie te 99zł to i tak za dużo. Multi mnie trochę rozczarował a jak mówi Caleb single też głowy nie urywa więc poczekam aż spadnie cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poczekam aż spadnie... do 9.99 zł w Biedronce.

 

Kolejny znany tytuł spartaczony ;( Na razie tylko MP, ale obawiam się i po SP niskiej jakości rozgrywki. Oby takie tytuły jak Mafia 2, Alan Wake czy Bioshock 2 były zdecydowanie lepsze. Bardziej grywalne. Jak niektórym może już wiadomo dla mnie głównie liczy się teraz SP. MP mnie coraz mniej interesuje. Zresztą od tego to ja mam znane sprawdzone tytuły do których czasem wracam (bf2, cod2, cod4) Bez użerania się z jakimś tam IW.net;em i innym ustrojstwem i martwieniem się czemu mnie wywala z serwera, albo czego nie mogę wbić na dany serwer, albo czemu MP jest takie kiepskie. Po prostu zależy mi na tych 10-12 godzinach porządnej rozrywki w trybie jednego gracza lub (ewentualnie) co-op. ( GoW, RE 5 dobrze wspominam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha. usmialem sie nawet.

 

co do avp to oczywiscie gra jeszcze nie wyszla a wszyscy juz wiedza najlepiej ze jest do [gluteus maximus] itd.

sam pogralem kilkanascie razy kazda postacia i to co moge powiedziec to bardzo podoba mi sie rozgrywka alienem (nie liczac klinowania sie w niektorych miejscach) skradanie sie i szybkie akcje to lubie. predator oczywiscie duzo gadzetow ale tez szybko ginie od karabinu marine dlatego proponuje nie zrzedzic do czasu zagrania w pelna wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pograłem chwile ale tylko obcym i troszkę się zawiodłem. Gra może nie będzie taka słaba ,ale liczyłem, że chociaż troszke będzie podobna do AvP a tu ZONK. Alien to jakiś taki słabawy tutaj, ginie bardzo szybko i aby zabić takiego Marines trzeba się troszke namęczyć. I tak jak ktoś pisał brakuje możliwości wyboru rodzaju ataku obcego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja mam takie wrażenie, że klasy zostały tak zbalansowane, że predator łatwo zabija alieny, alienem łatwo zabić marines a marines jest dobry na predatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo złym rozwiązaniem było demo MP....

Nie wiem sam co myslec, na codzien pogrywam w Quake Live, wiec w AVP3 multi jest straszny...^^, ale wiekszosc narzekań teraz bierze się z braku umiejętności grania poszczególnymi klasami....jednak już w multi człowiekowi ciary wychodzą gdy grając marinsem musi się zmierzyć z dwoma alienami:)

Poczekam na recke fulla...

Mam nadzieje jedynie ze grafa bedzie w full choć odrobinę lepsza:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania Predatora zaliczona, generalnie podobała mi się mniej niż zmagania Marines, ale polowanie na ludzi momentami przybiera filmowy wydźwięk - czaimy się w koronach drzew, używamy skanera, nasłuciach!emy, po czym następuje długi skok i nadziewanie delikwenta lub dekapitacja :) Szkoda tylko, że skoki tak bezczelnie ograniczono do konkretnych punktów co zabija swobodę ruchów. Poniżej porcyjka screenów z Pred-Party:

AvP_61.jpg

AvP_62.jpg

AvP_63.jpg

AvP_71.jpg

AvP_75.jpg

AvP_60.jpg

AvP_76.jpg

AvP_77.jpg

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, że psxextreme wrzucił ocenę wstępną 8+, to do recki powyżej podchodzę z dużym dystansem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...