Skocz do zawartości
Bogdan92

Kolejna Awaria Google? - Gmail

Rekomendowane odpowiedzi

Głośno było o awarii Google, kiedy to 31 stycznia wszystkie wyniki wyszukiwania zawierały informację “Ta witryna może wyrządzić szkody na Twoim komputerze”.

 

Dołączona grafika

 

Dzisiaj kolejna awaria, tym razem wysiadły serwery poczty Google - Gmail.

Od godziny 11:30 do 13:30 nie można było się dostać do poczty.

Strona przez dłuższy czas się ładowała, po czym pojawiał się błąd 502 - Server Error:

 

The server encountered a temporary error and could not complete your request.

Please try again in 30 seconds.

Dołączona grafika

 

Problem ten dotyczył tylko dostępu przez przeglądarkę. Dostęp przez IMAP oraz POP3/SMTP działał bez zarzutu, więc osoby ze skonfigurowanym klientem poczty takim jak np. Outlook czy Thunderbird nie miały problemów z dostępem.

Jest to poważna sprawa, która zwłaszcza u takiego usługodawcy jak Google nie powinna mieć miejsca. Co jest powodem tych coraz częstszych problemów?

 

Źródło

Edytowane przez Bogdan92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory mam problemy z gmail. Informuje że :

... ale Twoje zapytanie przypomina automatyczne żądania generowane przez wirusy komputerowe lub aplikacje typu spyware. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników nie możemy go zrealizować.

EDIT

Już jest OK.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nadal czasami ładuje się w nieskończoność jak prubuję dostać się do skrzynki :(

nie martw się pocieszę cię dam ci krte graficzną mx za darmo B-) B-) B-) :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :wink: :rolleyes: :lol2: B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...