Skocz do zawartości
Borys-Tech

Samochód Do 23tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po 10h jazd i oglądania aut zakończyłem moje poszukiwania :] Zaklepałem sobie Toyotę Corrole kombi 2003r bezwypadkowa srebrna. Przebieg 108tys 1,4 VVT-i. Może i mały silniczek ale i tak większość czasu czyli 99% będzie używane w mieście więc wystarczy :D 97KM dużo i nie mało Corolla w wersji kombi trochę waży ale przynajmniej będzie oszczędna :P

 

Jutro jadę ją odbierać bo muszą papiery dokończyć :]

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem sporo o większym bracie montowanym w tej corolli czyli 1,6 i oceny tego silnika była takie sobie. Może i ma te 15KM więcej ale za to według użytkowników spalanie jest sporo większe a nie adekwantne do osiągów. Dzisiaj zrobiłem 100km wracając do domu i powiem że jestem jak narazie bardzo zadowolony. W środku jedyne co słychać to rosnący szum powietrza przy prędkościach 120km/h+. Posiadam również Fiata Marea z silnikiem 1,8 115KM i powiem szczerze że jakoś myślałem że odczuje większą różnicę przesiadając się na słabsze auto. W skrócie ergonomia wnętrza i jakość zdecydowanie na duży + w stosunku do Fiata. Nie ma co gdybać kupiłem to co kupiłem i ważne że mi się podoba :P

 

Co do spalania to się zobaczy co komputer pokaże. Mam do pracy 5-7km więc nie daleko. 100KM spokojnie mi wystarczy. O ile pamiętacie to w miastach mamy ograniczenie do 50km/h a tutaj przez 99% czasu to auto będzie używane. 100km/h ma przy około 3k rpm czyli podobnie do mojej Marei. Jak bardziej obeznam się z autem i zauważę jakieś niedobory to dam znać :P

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...