Skocz do zawartości
romek

Konkurs Twintech – 3x Gts 250 Do Wygrania

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaTwintech, to dynamicznie rozwijająca się w Polsce marka kart graficznych charakteryzująca doskonałą jakością przy zachowaniu umiarkowanych cen. Producent często korzysta z własnych projektów płytek PCB i niereferencyjnych systemów chłodzenia z produktami CoolerMaster i Arctic Cooling na czele. Wraz z firmą Twintech przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 3 karty graficzne Twintech GTS 250. Zapraszamy wszystkich czytelników serwisu PurePC.pl do wzięcia udziału.

Aby wziąć udział należy wejść pod ten link.


Tak jak prosiliście poprzednio, tym razem konkurs trochę trudniejszy ale jak się nawet nie zna odpowiedzi na pytania wystarczy poszukać około 2 minut dla niewprawionych w szukajki. Poprzednio pytania były tak proste, że 95% osób odpowiedziało dobrze, tym razem z 30 odpowiedzi jakie wpłynęły, 12 jest tylko prawidłowa :) Ojj będzie płacz tym razem osób, że nie ma odpowiedzi na pytania co jest bzdurą bo ja sam nie wiedziałem jakie są prawidłowe (no żartuje) i sprawdziłem czy są te informacje dostępne. Na 3 odpowiedzi znalazłem odpowiedź poniżej minuty!

Pamiętajcie, nie piszcie nikomu jakie są prawidłowe odpowiedzi, moderacja pilnuje tego. Kto złamie ten przepis zostanie usunięty z konkursu + otrzyma w nagrodę blokadę forum na 7 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W mailu który wysyłam jako odpowiedź, nickiem ma być wyświetlana nazwa na forum (czyli w moim wypadku "sithmaster"), czy może mój login na forum ?

To jedno i to samo?

Albo oświećcie mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne losowanie czy znowu jakieś super tajne skrypty??

pytam bo nie wiem czy jest sens tracić czas...

Tajne skrypty, w których dziwnym trafem wygrywają tylko przyjaciele i rodzina naczelnego.

Sorry, jakie pytanie taka odpowiedź. :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jaka moja rodzina? Ja tych ludzi nawet nie znam :) Co konkurs to nowe pomysły z waszej strony, że daje wygrać koleżką lub rodzinie. Macie na to dowody czy jak? Ale potraficie irytować a to wszystko bierze się z braku szczęścia i później płacz, że rozdałem nagrody rodzinie :P Nigdy w życiu takich numerów nie robiłem bo nie warto. Czy Was całe życie uczono, że Was biją po d...., że zawsze myślicie o ustawieniu wygranych. Boję się waszych dzieci, bo im też to przekażecie i coraz gorzej będzie.

 

Nie ma losowania bo punkt regulaminu mówi jasno:

11. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.

 

Leci znów skrypt ale w sumie będą dwa bo jest strasznie dużo niepoprawnych odpowiedzi na pytania i trzeba wybrać na początek prawidłowe a później wybranie zwycięzców. Każdy może wygrać, kto odpowiedział prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie o taki skrypt mi chodziło.

Tylko sądziłem, ze działa na zasadzie np. kto dłużej na forum to ma większe szanse itp.

 

 

Leci znów skrypt ale w sumie będą dwa bo jest strasznie dużo niepoprawnych odpowiedzi na pytania i trzeba wybrać na początek prawidłowe a później wybranie zwycięzców. Każdy może wygrać, kto odpowiedział prawidłowo.

na drugie pytanie... Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działanie proste, szybko wytłumaczę:

-----------------------------

SCR1:

odp. 1 - prawidłowa - tak -> dalej

odp. 2 - prawidłowa - tak -> dalej

odp. 3 - prawidłowa - tak -> dalej

User zarej. - tak -> dalej

User ban - nie -> dalej

koniec

-----------------------------

SCR2:

SCR1 - licz sum.

Find_clon_IP -> usuń clon

user1 - wyb. -> dalej

user2 - wyb. -> dalej

user3 - wyb. -> dalej

koniec

-----------------------------

Sorry za straszną łopatologiczność ale już to kiedyś tłumaczyłem. Jak widać nie ważne czy user nowy czy stary, nie ważne czy go znam czy nie (trudne bo masę ludzi znam z forum). Każdy ma możliwość wygrać.

 

Update:

@q8ic - Uwierz mi wnioski są najlepsze i najbardziej trafne. Informacje są ale tym razem trzeba poszukać a nie 3 sekundy na odpowiedź. Sami o to prosiliście ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jaka moja rodzina? Ja tych ludzi nawet nie znam :) Co konkurs to nowe pomysły z waszej strony, że daje wygrać koleżką lub rodzinie. Macie na to dowody czy jak? Ale potraficie irytować a to wszystko bierze się z braku szczęścia i później płacz, że rozdałem nagrody rodzinie :P Nigdy w życiu takich numerów nie robiłem bo nie warto. Czy Was całe życie uczono, że Was biją po d...., że zawsze myślicie o ustawieniu wygranych. Boję się waszych dzieci, bo im też to przekażecie i coraz gorzej będzie.

Wystarczy, że któraś z tych osób kiedyś coś w końcu wygra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jaka moja rodzina? Ja tych ludzi nawet nie znam :) Co konkurs to nowe pomysły z waszej strony, że daje wygrać koleżką lub rodzinie. Macie na to dowody czy jak? Ale potraficie irytować a to wszystko bierze się z braku szczęścia i później płacz, że rozdałem nagrody rodzinie :P Nigdy w życiu takich numerów nie robiłem bo nie warto. Czy Was całe życie uczono, że Was biją po d...., że zawsze myślicie o ustawieniu wygranych. Boję się waszych dzieci, bo im też to przekażecie i coraz gorzej będzie.

 

Nie ma losowania bo punkt regulaminu mówi jasno:

11. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.

 

Leci znów skrypt ale w sumie będą dwa bo jest strasznie dużo niepoprawnych odpowiedzi na pytania i trzeba wybrać na początek prawidłowe a później wybranie zwycięzców. Każdy może wygrać, kto odpowiedział prawidłowo.

To była taka drobna aluzja do dziwnego pytania trymka... spoko luz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sorry ath. Siedzę i kurde kombinuje jak koń pod górę by zrobić Wam konkursy i nagrody były fajne a spotykam na drodze masę narzekania. Nie martwcie się, już prawie skończyłem dogadywanie 3 kolejnych konkursów więc będą szły jeden za drugim. Nic na razie więcej nie mówię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sorry ath. Siedzę i kurde kombinuje jak koń pod górę by zrobić Wam konkursy i nagrody były fajne a spotykam na drodze masę narzekania. Nie martwcie się, już prawie skończyłem dogadywanie 3 kolejnych konkursów więc będą szły jeden za drugim. Nic na razie więcej nie mówię...

Spoko na razie z konkursami się dużo ruszyło a co do narzekań to zawsze będą, choćby nie wiadomo jak dobrze było to ktoś zacznie jęczeć, że za łatwe pytania, że za trudne... po prostu biadolenie leży w naturze Polaka... tzn. człowieka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja ohuzo tylko sponsor nagród ustala pytania i prawidłowe odpowiedzi. Ja rozumiem przez Polskie media: wszystkie serwisy internetowe wraz z wszystkimi gazetami wydającymi testy w języku polskim. Nawet nie szukając a zaglądając na PPC można zauważyć, że już jedna odpowiedź jest nieprawidłowa. Wystarczy poszukać i odpowiedzieć na pytania. Tym razem konkurs miał być trudniejszy i taki jest. Jak widzę po nadsyłanych odpowiedziach wiele osób poradziło sobie wyśmienicie a ci co nie potrafią szukać lub czytać (ukłon w stronę osób, które nie potrafią zrozumieć jak wygląda wzór) to niestety regulamin w tym punkcie jest nieubłagany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam pytanie - jak treść maila wygląda tak (chodzi mi o gwiazdki):

 

*1. b

2. c

3. c*

 

(odpowiedzi nieprawidłowe skopiowane z regulaminu)

 

To system zaliczy mi je czy nie ?

 

Pytam nie bez powodu, gdyż skopiowałem wzór z konkursu do thunderbirda i wysłałem jako zwykły tekst, przez co dokleił mi te nieszczęsne gwiazdki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty graficzne Twintech™ NVIDIA® GeForce® GTS 250 wykonano w technologii 55nm i posiadają 128 rdzeni graficznych, dzięki którym świat High Definition staje przed Tobą w pełnej krasie w kryształowo czystej oprawie.

Mmm, a myślałem że w chwili obecnej na kartach mamy 1 lub 2 rdzenie graficzne :).

 

 

Dzięki za konkurs, możne tym razem mi się poszczęści :)

Edytowane przez KamilM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmm, a myślałem że w chwili obecnej na kartach mamy 1 lub 2 rdzenie graficzne :).

to jest ironia z Twojej strony ? ;)

 

to co jest na karcie (widoczne) to procesor, które są w ilości 1 lub 2

proc (jednostka obliczeniowa) natomiast składa się z połączonych rdzeni realizujących tam jakieś zadania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGI - sprawdziłem i przyjmuje. Na razie 6 osób dostało automata, że nie odpowiednia składnia ale większość to 2 odpowiedzi na to samo pytanie, typu, że prawidłowa odpowiedź na pytanie 3 to A i B :) Inne są zaliczane bez problemu, jak coś źle to automat odpowiada w ciągu 10-15 sekund więc każdy wie czy dobrze czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja ohuzo tylko sponsor nagród ustala pytania i prawidłowe odpowiedzi. Ja rozumiem przez Polskie media: wszystkie serwisy internetowe wraz z wszystkimi gazetami wydającymi testy w języku polskim. Nawet nie szukając a zaglądając na PPC można zauważyć, że już jedna odpowiedź jest nieprawidłowa. Wystarczy poszukać i odpowiedzieć na pytania. Tym razem konkurs miał być trudniejszy i taki jest. Jak widzę po nadsyłanych odpowiedziach wiele osób poradziło sobie wyśmienicie a ci co nie potrafią szukać lub czytać (ukłon w stronę osób, które nie potrafią zrozumieć jak wygląda wzór) to niestety regulamin w tym punkcie jest nieubłagany.

Romku normalnie widzę Twoją walkę z wiatrakami, to aż mi ręce odpadają....ludzie albo schodzą na psy, albo tylko średnia inteligencja userów na PPC maleje...MYŚLCIE! Jak za łatwo narzekają, jak za trudno to też, każde słowo analizują. Normalnie szok...jasno napisane, kto na języku polskim uważał w podstawówce, nie powinien mieć żadnych problemów...

Następny konkurs zrób taki:

 

Na środku ekranu przycisk "OK"

Aby <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> udział NACIŚNIJ OK

 

A w topicu masa pytań

- a czy jak mam opere to nie problem?

-ile razy nacisnąć?

-musze być zalogowany?

-nacisnąłem ale nic sie nie dzieje!

-ma być pojedyńcze czy podwójne kliknięcie...?

 

:mur: :mur: :mur:

 

ps. za głupie pytania powinno być usuwanie z konkursu:P

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w topicu masa pytań

- a czy jak mam opere to nie problem?

-ile razy nacisnąć?

-musze być zalogowany?

-nacisnąłem ale nic sie nie dzieje!

-ma być pojedyńcze czy podwójne kliknięcie...?

- mam nadzieję, że teraz wygram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No konkurs ambitniejszy - przyznaje:) Ale 2 minuty w google i znalazles odpowiedzi? Hmmm, moze masz jakies tuningowane google bo mi po 2ch minutach udalo się jedna odp znaleść:)

 

No powiedzmy ze dwie odpowiedzi, choc druga to raczej dedukcja niz pewnik.

 

Dobry ten konkurs:) w koncu trzeba zapracować na swój udział w nim.

Edytowane przez neotps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neotps

 

Wystarczyły dwie minuty uwierz ;) ale czy dobrze odpowiedziałem...sie zobaczy :P

 

@romek

 

Będą podane poprawne odpowiedzi ? :)

 

 

Pozdrawiam, MandraX 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy 2, mi zajelo to troche dluzej i więcej tam dedukcji było niż konkretów, mimo iż uważam że obsługa google idzie mi calkiem nieźle, nawet bez instrukcji obsługi:P

 

@romek

 

Jak odpowiem źle to dostane jakiś komunikat na maila? Chciałbym wiedzieć czy mam na co czekać, czy już spier..dzieliłem i moge jedynie odliczać czas do następnego konkursu który będzie o...?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...