Skocz do zawartości
AsTeX

FC Barcelona 1-1 Juventus (0-0) Dogrywka 0-1

Czy Juve zdobedzie LM ?  

  1. 1. Czy Juve zdobedzie LM ?

    • Tak
      4
    • Nie
      8
    • Niewiem...
      1


Rekomendowane odpowiedzi

E tam ja jestem fanem barcelony. Nie lubie wlochow. Wedlug mnie to wlasnie barcelona bardziej zaslugiwala na wygrana niestety tak sie nie stalo :(, ale co sie odwlecze to... Barca & Menchester ROX :D

A o Realu mi nawet nie mowcie :lol: wykupili wszystkich najlepszych zawodnikow i i tak grac nie umieja (Jako druzyna), same gwiazdy :?. A przypomne tylko final champions Legue Leverkusen vs Real, niemiecka druzyna bez tak okrzyczanych pilkarzy prawie wygrala :), ech ten lysol zidane :?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ja jestem fanem barcelony. Nie lubie wlochow. Wedlug mnie to wlasnie barcelona bardziej zaslugiwala na wygrana niestety tak sie nie stalo :(, ale co sie odwlecze to... Barca & Menchester ROX :D

A o Realu mi nawet nie mowcie :lol: wykupili wszystkich najlepszych zawodnikow i i tak grac nie umieja (Jako druzyna), same gwiazdy :?. A przypomne tylko final champions Legue Leverkusen vs Real, niemiecka druzyna bez tak okrzyczanych pilkarzy prawie wygrala :), ech ten lysol zidane :?.

Eeeej! Ja to miałem napisać! :)

 

I tak FORÇA BARÇA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

 

No i GO GO GO MAN U!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako zagozaly fan Realu zaluje ze Farca obpadla, bo nie bedzie szansy na kapitalne mecze w 1/2 finale, z Juve nie bedzie to juz to samo. Z drugiej strony Farca bylaby trudniejszym rywalem i biorac pod uwage awans do wielkiego finalu to dla Realu lepiej.

 

A o Realu mi nawet nie mowcie  wykupili wszystkich najlepszych zawodnikow i i tak grac nie umieja (Jako druzyna)

Nawet nie mam sily odpowiedziec. Nie umieja grac????? To moze wygrywaja bo maja tylko fart?

 

 

En Madrid, En Espana, En Europa

 

HALA MADRID!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o Realu mi nawet nie mowcie :lol: wykupili wszystkich najlepszych zawodnikow i i tak grac nie umieja (Jako druzyna), same gwiazdy :?.

Dzisiaj zobaczysz jak nie potrafia grac, jak rozniosa <span style="color:red;">[ciach!]</span>lony Manchester !!

 

ech ten lysol zidane :?.

A jak gra Zinedine tez zobaczysz !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FORZA INTER!!! pomimo wręcz fatalnej gry graja dalej i to sie liczy :-) mozna nie lubiec defensywnej gry ale jesli jest skuteczna...Szkoda bo Vieri jush nie zagra do konca sezonu :(

A co do tego czy wygra Juve?? no oczywiscie ze nie bo wygra Inter :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A o Realu mi nawet nie mowcie :lol: wykupili wszystkich najlepszych zawodnikow i i tak grac nie umieja (Jako druzyna), same gwiazdy :?.

Dzisiaj zobaczysz jak nie potrafia grac, jak rozniosa <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Manchester !!

 

ech ten lysol zidane :?.

A jak gra Zinedine tez zobaczysz !!!!

Nie wiem o co tutaj chodzi, ale chyba wiekszosc osob to kibice na pogode jak to sie mowi, jak druzyna wygrywa to Tak trzymac kocham ten zespol tylko jak przychodza porazki to do kitu i zmieniamy drametrlnie zdanie i wybieramy zespol ktory w danej chwili jest na topie.

A kto dzis grac potrafi to sam sobie zonbacz tomku :lol: jak to mowia patrz w tabele kto na czele :lol: fakt ze ManU nie wchodzi do 1/2 ale dali z siebie wszystko i tych cienkich bolkow z hiszpani rozdymali :lol: . Szkoda ze Beckham nie gral od poczatku pewnie winik bylby inny :twisted: .

PS: Poczekajmy do przyszlego sezonu :D nowe transfery... :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mam sily odpowiedziec. Nie umieja grac????? To moze wygrywaja bo maja tylko fart?

 

 

En Madrid, En Espana, En Europa 

 

HALA MADRID!!!

Wiesz czesto sie zdarza ze pomaga im sedzia. ostatnio mecz w lidze Barca : Real. Podobno(sam meczu nie ogladalem :cry: brak czasu) z tego co slyszalem realowi pomog sedzia - zostawiam bez komentarza.

PS: Majac druzyne o lacznej wartosci nawet sam nie wiem ile trduno to policzyc - w zasadzie bezcenna wstydem byloby nie wygrywac. I zwroc uwage zeszloroczny final CHL Leverkusen i Real nie wiele brakowalo i niemcy byliby gora z duzo gorszym skladem. Takie jest moje zdanie, majac takich zawodnikow powinni wygrywac caly czas :twisted: . A jak w tym roku wygraja CHL to ide sie uchlac w trupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cienkich bolkow z hiszpani rozdymali

Gdyby nie tragiczne bledy Helguery i Hierro to byloby spokojnie 3:1. Ewidentnie Real za bardzo sie rozluznil na koncu. A to co wyczynial Ronaldo to ja... [ciach!] Takiego Ronaldo chca ogladac wszyscy socios 'Blancos'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie tragiczne bledy Helguery i Hierro to byloby spokojnie 3:1. Ewidentnie Real za bardzo sie rozluznil na koncu. A to co wyczynial Ronaldo to ja... [ciach!]

Tak tak. Pilka nozna to sport, w ktorym bledy sa nie uniknione i po tych bledach wlasnie padaja bramki.

A najsmieszniejsze jest to, ze kazdy sie cieszy z tego grubasa Ronaldo, jak on pieknie gral tylko jak mu zle szlo to kazdy mowil "cienias, leci na kase" to samo mowili kibice hiszpanscy. Dla mnie prawdziwym kibicem jest osoba, ktora "stoi" za druzyna kiedy sa wyniki i wtedy kiedy tych wynikow nie ma.

 

Ja tam Zawsze ManU bede kochac chociazby ze wzgledu na fenomenalnego Beckhama, ktory strzelil najpiekniejsza bramke w tym meczu (ten wolny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A o Realu mi nawet nie mowcie :lol: wykupili wszystkich najlepszych zawodnikow i i tak grac nie umieja (Jako druzyna), same gwiazdy :?.

Dzisiaj zobaczysz jak nie potrafia grac, jak rozniosa <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Manchester !!

 

ech ten lysol zidane :?.

A jak gra Zinedine tez zobaczysz !!!!

Nie wiem o co tutaj chodzi, ale chyba wiekszosc osob to kibice na pogode jak to sie mowi, jak druzyna wygrywa to Tak trzymac kocham ten zespol tylko jak przychodza porazki to do kitu i zmieniamy drametrlnie zdanie i wybieramy zespol ktory w danej chwili jest na topie.

A kto dzis grac potrafi to sam sobie zonbacz tomku :lol: jak to mowia patrz w tabele kto na czele :lol: fakt ze ManU nie wchodzi do 1/2 ale dali z siebie wszystko i tych cienkich bolkow z hiszpani rozdymali :lol: . Szkoda ze Beckham nie gral od poczatku pewnie winik bylby inny :twisted: .

PS: Poczekajmy do przyszlego sezonu :D nowe transfery... :D.

 

Moim klbuem jest i tak Juventus Turyn, a chcialem zeby wszedl Real, bo jak wygrywac to z najlepszymi !! Juve gralo ostatnio slabiej a jakos im kibicowalem, chociaz nie byli na topie !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim klbuem jest i tak Juventus Turyn, a chcialem zeby wszedl Real, bo jak wygrywac to z najlepszymi !! Juve gralo ostatnio slabiej a jakos im kibicowalem, chociaz nie byli na topie !!!!!!

Dokładnie !!! Popieram ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim klbuem jest i tak Juventus Turyn, a chcialem zeby wszedl Real, bo jak wygrywac to z najlepszymi !! Juve gralo ostatnio slabiej a jakos im kibicowalem, chociaz nie byli na topie !!!!!!

Dobra rozumiem, ale nie mozna pisac na inny klub glupia szmata itp. A tak przy okazji, to wcale nie sa tacy dobrzy skoro ManU rozwalil ich 4:3 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim klbuem jest i tak Juventus Turyn, a chcialem zeby wszedl Real, bo jak wygrywac to z najlepszymi !! Juve gralo ostatnio slabiej a jakos im kibicowalem, chociaz nie byli na topie !!!!!!

Dobra rozumiem, ale nie mozna pisac na inny klub glupia szmata itp. A tak przy okazji, to wcale nie sa tacy dobrzy skoro ManU rozwalil ich 4:3 :twisted:

 

a czy ja pisalem GLUPIA SZMATA ???? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ja jestem fanem barcelony. Nie lubie wlochow. Wedlug mnie to wlasnie barcelona bardziej zaslugiwala na wygrana niestety tak sie nie stalo :(, ale co sie odwlecze to... Barca & Menchester ROX :D

A o Realu mi nawet nie mowcie :lol: wykupili wszystkich najlepszych zawodnikow i i tak grac nie umieja (Jako druzyna), same gwiazdy :?. A przypomne tylko final champions Legue Leverkusen vs Real, niemiecka druzyna bez tak okrzyczanych pilkarzy prawie wygrala :), ech ten lysol zidane :?.

Barca zasługiwała hmm, może i tak ale mecz wygrywa ten kto strzela bramki, więc sami są sobie winni. Co do Realu to nie wydaje mi się, że taki Manchester United ma mniej gwiazd. Z jednej strony Figo, Zidane, Ronaldo, z drugiej Beckham, Veron, Giggs. W dodatku te gwiazdy Realu całkiem nieźle współpracują jako drużyna. Kilka ich akcji było na poziomie nieosiągalnym w tej chwili dla żadnej innej drużyny. Pisze to mimo, że nie jestem fanem Realu, ale takie są fakty czy to się komuś podoba, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca zasługiwała hmm, może i tak ale mecz wygrywa ten kto strzela bramki, więc sami są sobie winni.

raczej nie poniewaz gdyby mecz byl sedziowany normalnie barca by wygrala: 1. nie podyktowany karny i wczesniej za faul na overmarsie zambrotta powinien dostac druga zolta i w konsekwencji czerwona kartke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Barca zasługiwała hmm, może i tak ale mecz wygrywa ten kto strzela bramki, więc sami są sobie winni.

raczej nie poniewaz gdyby mecz byl sedziowany normalnie barca by wygrala: 1. nie podyktowany karny i wczesniej za faul na overmarsie zambrotta powinien dostac druga zolta i w konsekwencji czerwona kartke...

Raczej miałem na myśli nieskuteczność Barcelony, która mimo przewagi nie potrafiła wygrać tego spotkania. Niedopuszczalne jest też to, że drużyna grająca z przewagą jednego zawodnika, walcząca o finał pozwala sobie strzelic bramkę w dogrywce. Zwłaszcza, że Juve odliczało minuty do końca i rzutów karnych. A tu Alessandro Birindelli podaje do Zalayety i bramka. Co w tym czasie robiła defensywa Barcy, no to pytanie nie ma już sensu odpowiadać. Co do sędziowania zgadzam się było skandaliczne, ale to nie tłumaczy w niczym Barcelony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Barca zasługiwała hmm, może i tak ale mecz wygrywa ten kto strzela bramki, więc sami są sobie winni.

raczej nie poniewaz gdyby mecz byl sedziowany normalnie barca by wygrala: 1. nie podyktowany karny i wczesniej za faul na overmarsie zambrotta powinien dostac druga zolta i w konsekwencji czerwona kartke...

Raczej miałem na myśli nieskuteczność Barcelony, która mimo przewagi nie potrafiła wygrać tego spotkania. Niedopuszczalne jest też to, że drużyna grająca z przewagą jednego zawodnika, walcząca o finał pozwala sobie strzelic bramkę w dogrywce. Zwłaszcza, że Juve odliczało minuty do końca i rzutów karnych. A tu Alessandro Birindelli podaje do Zalayety i bramka. Co w tym czasie robiła defensywa Barcy, no to pytanie nie ma już sensu odpowiadać. Co do sędziowania zgadzam się było skandaliczne, ale to nie tłumaczy w niczym Barcelony.

No nie wiem... To właściwie był mecz bardzo podobny do ćwierćfinału MŚ Hiszpania - Korea. Korea awansowała, ale gdyby nie fatalne błędy sędziów to Hiszpania powinna wygrać przynajmniej 2:0. Tu, gdyby sędzia się nie mylił, Barca miałaby spokojną głowę - te sytuacje jeszcze bardziej ich rozbijały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Barca zasługiwała hmm, może i tak ale mecz wygrywa ten kto strzela bramki, więc sami są sobie winni.

raczej nie poniewaz gdyby mecz byl sedziowany normalnie barca by wygrala: 1. nie podyktowany karny i wczesniej za faul na overmarsie zambrotta powinien dostac druga zolta i w konsekwencji czerwona kartke...

Raczej miałem na myśli nieskuteczność Barcelony, która mimo przewagi nie potrafiła wygrać tego spotkania. Niedopuszczalne jest też to, że drużyna grająca z przewagą jednego zawodnika, walcząca o finał pozwala sobie strzelic bramkę w dogrywce. Zwłaszcza, że Juve odliczało minuty do końca i rzutów karnych. A tu Alessandro Birindelli podaje do Zalayety i bramka. Co w tym czasie robiła defensywa Barcy, no to pytanie nie ma już sensu odpowiadać. Co do sędziowania zgadzam się było skandaliczne, ale to nie tłumaczy w niczym Barcelony.

No nie wiem... To właściwie był mecz bardzo podobny do ćwierćfinału MŚ Hiszpania - Korea. Korea awansowała, ale gdyby nie fatalne błędy sędziów to Hiszpania powinna wygrać przynajmniej 2:0. Tu, gdyby sędzia się nie mylił, Barca miałaby spokojną głowę - te sytuacje jeszcze bardziej ich rozbijały.

dokladnie, jest to tylko i wylacznie wina sedziego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...