Skocz do zawartości
vasyndrom

Killing Floor

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Killing Floor is a Co-op Survival Horror FPS set in the devastated cities and countryside of England after a series of cloning experiments for the military goes horribly wrong. You and your friends are members of the military dropped into these locations with a simple mission: Survive long enough to cleanse the area of the failed experiments!

 

- Cooperative gameplay for up to six players against multiple waves of specimens

- Persistent Perks system, allowing players to convert their in-game achievements into permanent improvements to their character's skills and abilities

- Over 40 Steam Achievements, including “Dignity for the dead” for killing 10 enemies feeding on dead teammates' corpses and “Hot Cross Fun” for finishing off 25 burning enemies with a Crossbow

- Slow-motion “ZEDtime” to better watch those crucial and violent creature deaths, even in multiplayer

- Solo game mode for offline play

- Nine different monster types trying to eat your face off, armed with everything from teeth and claws, to chainsaws, chain-guns and rocket-launchers

- 12+ weapons for the players to chose from, ranging from knives and fire-axes to pump shotguns, rifles and a flamethrower

- Equip your team with welders, medical tools and body armor to help your odds of survival

- Choose which Perks to play with to best balance out your co-op team against the horrors

- Open, non-linear play areas: choose when and where to fight — or run; weld doors closed to direct the monster horde down alternate corridors

- Fully-configurable, allowing players to change the difficulty level, number of creature waves, or even set up their own favorite waves of monsters

- Support for Steam Friends and other Steamworks features

- Includes SDK for the creation of new levels and mods

 

System Requirements:

Minimum:

 

OS: Windows 2000/XP/Vista

Processor: 1.2 GHZ or Equivalent

Memory: 512 MB RAM

Graphics: 64 MB DX9 Compliant

Hard Drive: 2 GB free hard drive space

Sound: DX 8.1 Compatible Audio

 

Recommended:

 

OS: Windows 2000/XP/Vista

Processor: 2.4 GHZ or Equivalent

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 128 MB DX9 Compliant with PS 2.0 support

Hard Drive: 2 GB free hard drive space

Sound: Eax Compatible

Zapowiada sie dosyc ciekawa gierka w stylu przypominajacym L4D. Oby tylko tak szybko sie nie nuzyla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie bedziemy strzelac do trupow, tylko innego typu maszkar? :D

Jak masz steam-a możesz sobie screeny zobaczyć będziesz wiedział do czego się strzela.

 

Co do gry to graficznie lekko ujmując nic specjalnego rzekłbym odstaje od średnich dzisiejszych produkcji (patrząc na screeny), no i cena jakoś tak jak na steam-owe gry dość niska. Oczywiście cena nie jest wyznacznikiem jakości gry, ale coś w tym musi być.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano zgadza sie ze gier do co-opa nigdy za wiele natomiast co do grafiki po trailerze na steamie smiem twierdzic ze ma swoj "urok" jest przecietna owszem jednak nie widzialem nic bardzo razacego. wiecej dowiemy sie za 2 tyg;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry to graficznie lekko ujmując nic specjalnego rzekłbym odstaje od średnich dzisiejszych produkcji (patrząc na screeny), no i cena jakoś tak jak na steam-owe gry dość niska. Oczywiście cena nie jest wyznacznikiem jakości gry, ale coś w tym musi być.

Po pierwsze nie jest to gra robiona od podstaw przez żadne studio. początkowo Killing Floor to był "total conversion mod" do UT2k4, którego twórcy postanowili zrobić z niego samodzielną grę. Tak więc całość chodzi na zmodyfikowanym kilkuletnim już silniku Unreal Warfare, ale nie to się liczy. jak grałem kiedyś w bety tego moda to muszę przyznać, że spędziło się przy tym niejedną nockę, najważniejsze by było się czym bawić. a będzie czym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nawet sięgnąłem na pułkę po UT2004 i zainstalowałem ten mod, bo jakby ktoś nie wiedział to był mod do UT2004. I powiem wam, że to wygląda jak kupa z cukrem, hehe, grywalne właściwie nie jest. Nie wiem natomiast jak z tą pełną wersją "moda". Ale zrobiłem sobie pre-load gry żeby zobaczyć co ona ma w środku (gry nawet nie trzeba kupić, każdy może zrobić preload). Znalazłem aż 5 map w folderze z grą... Szykuje się niezły bubel.

 

Nagrałem dwa filmiki z modem w akcji:

http://www.youtube.com/watch?v=fogRndUpUlo

http://www.youtube.com/watch?v=gfBOleJuIFg

 

Niby grafika nie jest wyznacznikiem grywalności ale powiem wam, że nie da się w to grać. Oczywiście mówię o modzie do UT2004, tak samo jak Red Orchestra zrobili z tego teraz full wersje.

 

PS

W tym modzie do UT jest tylko jakiś denny survival, jak tu jest coop to może dużo zmienić, tyle że ilość map ... zapowiada się kolejne left 4 dead. Dobrze, że jest sporo broni.

 

 

Zastanawiam się właśnie czy to kupić.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego jednak nie kupię, znowu będę się wnerwiać, a poza tym premiera jak zwykle na Steam..przedłużona o kolejne godziny.

 

Twórcy tłumaczą się... testowaniem serwerów dedykowanych do gry, masakra jakaś! To powinno być wszystko dopięte na ostatni guzik już wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem pre-ordera i już chwilę pograłem.

Grafika jest dużo lepsza niż w modzie i na max ustawieniach z aax2, anisox8 i w 1600x1200 mam ponad 110 fps w Solo i Multi.

Na razie jest masakra jeżeli chodzi od wejście na serek, coś skopali i bardzo ciężko się wbić:-)

Przeszedłem zaledwie po jednym poziom w co-op i solo. Było całkiem przyjemnie, tylko banalnie łatwo jeżeli chodzi o Multi...

W L4D to się gubię chwilami, a tu pełen luz i śmialiśmy się z bossa, bo długo nie pożył.

Na dziś widzę, że KF i L4D fajnie się uzupełniają, zobaczymy jak to się rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem rano wiadomość od 5 znajomych, że żałują 11 euro ;)

 

Może potem wypuszczą jakieś demo na Steam albo free weekend to kupię, ostatnio co nie kupię na Steam to się przejadę na tym i potem uninstall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego, dobrze ci radzę!

 

Nagrałem filmik w HD i wrzuicłem na YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=DrEyxg006JQ...page&fmt=22

 

Grałem na koncie kolegi, to jest DNO DNO DNO.

 

Jak masz UT2004 ściągnij sobie ten mod z moddatabase (moddb.com). Praktycznie niczym się nie różni, nawet mapy takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak panowie odczucia bo nie wiem czy wydawac 15 funcioli. co Sarkazm rozumiesz pod pojeciem "duszna atmosfera"

to ze jest ciemno, paskudnie, maszkary nadchodzą falami. wiec musisz sie sprezac, zeby cokolwiek zdzialać. aczkolwiek nie jest to trudne. na dodatek wszystko w labach a'la Resident Evil vel Stalker. radze zagrac wczesniej w demo. z L4D wypada dosc blado. pisze w opariu o tylko o SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam sie podoba , i wcale nie żałuje tych marnych 49 zł i 28 groszy :lol2: - przed premierą kupiona.

 

Gra jest taka jaka miała być , mroczna , szybka , bez zbędnych dupereli - czysta eksterminacja.

 

Do Pana co wkleił filmik - radze odstawić na jakiś czas gry bo zdegustowanie u Pana sięga zenitu - widać po tych "docinkach" leciwych na filmie i poza.

 

 

Wracając do gry - jak ktoś lubi taki klimat jaki jest w L4D - oraz lubi strzelać po hordach rożnego rodzaju potworów - i ma kumpli także lubiących takie strzelanki bez "zobowiązań" - to polecam.

Ja sie przy tym świetnie bawię - i szczerze , dawno nie było tak taniej i tak dobrej gry "od zaraz". Za L4D dawałem przy premierze 120zł - rozgrywka tam jest innego typu , ale jeżeli mam porównać "fun" które dają mi obie gry - oraz ich cenę , to stawiam wyżej Killing Floor.

 

„Zombi Shooterów” jest tyle co kot napłakał - takich sensownych. Więc nie ma w czym przebierać. A ta produkcja naprawdę jest dobra.

Polecam granie na Hard - minimum Normal. Inaczej nie ma zabawy - np. taki Beginner - nuda.

 

Do tego z 2 -3 kumpli - parę piw i "jechane". Piwo to dodatek niekoniecznie obowiązujący :lol:

 

 

Jednym słowem od siebie - Polecam :wink:

 

(jak cos to zapraszam

http://steamcommunity.com/id/mobo500 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i źle nie jest. Miejscami przesadzony HDR i co najważniejsze, na moim sprzęcie całkiem miło działa.

 

Left4Dead już się znudził, Teraz zajmę się tym shooter'em.

 

Też grałem na razie tylko na SP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie taka bezmyślna siekanka z flaczkami, ale tak na odmóżdżenie całkiem spoko. Wlazłem na serwer 30 slotów, mapa prison, na początku (etap pierwszy) 600 jakiś tam umarlaków do "zaciukania", gdy przeżyje choć jeden gracz zabijając ostatniego 'truposza' odzywa się kobita (sprzedawca) i daje nam 60s na dotarcie do "sklepu" (który pojawia się losowo, a szukamy go podążając za czerwoną smugą) - za kasę z "fragów" kupuje się lepszą broń i zabawa zaczyna się od nowa a dokładnie od kolejnego etapu (jest ich około 7 (wave) ), no i pojawia się coraz więcej stworów (w sumie 800 w 2gim etapie), coraz więcej "specjalnych" i taka grupa nawet 30 graczy w 3 etapie ma niewielkie szanse, bo amunicja szybko się kończy (pozostają noże) a "AI" wali z każdych stron.

Wiem że gameplay to taka dziecinada ale jak dają za darmo to pograć można, szczególnie ze gra na krótką chwilę całkiem ok^^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...