Skocz do zawartości
Alloon

Wymiana Procesora

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to mam zamiar wymienic procka z plyta glowna

A moj cofing to :

Athlon 2000+ - 1.66Ghz

2x 512 Ram

Gf 6600gt

zasilacz Take me 350

 

jezeli konieczna bedzie wymiana zasilacza to podajcie na jaki mam wymienic z checia wymienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mowicie ze nie oplaca sie inwestowac to powiedzcie w co moge pograc na tym cofingu preferuje strategie jak company of heroes ale tez bardzo lubie sredniowieczne i preferuje takie gry jak seria prince of persia oraz gears of war czy infernal i jaka wojjena dobre gre mi polecicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy twój procek to nie jest przypadkiem Athlon XP? czyli Socket A - to znaczy, że masz małe pole manewru...

 

Dalej nie podałeś dokładnej nazwy płyty głównej. ( pobierz CPU-z i wejdź w zakładkę mainboard ) Zasilacz do wymiany. Jedyne co by mogło zostać to karta graficzna, choć ona za pewne jest na AGP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce wymienic plyte glowna z prockiem plyte chce socket 939 sa versje z wejsciem na agp a te 150-200zl to na samego procka z plyta glowna na zasilacz to z innej polki ;p

 

 

 

 

edit. A tak na marginiesie chcialbym sie zapytac jaki zasilacz mam kupic poniewaz w zasilaczach wogole sie nie orientuje prosil bym o dokladny model i mniej wiecej cene jego tylko zeby nie byl za drogi jak np chiefc 200zl taki pasujacy do mojego sprzetu i w miare zeby byl poprostu

Edytowane przez Alloon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś ze zintegrowanym układem grafiki RADEON HD 3300? Maniakalnie gram na tym w COH, i to przy rozdzielczości 1920x1200 na 26-calowym LCD i bardzo sobie chwalę - jak będzie kasa można będzie kupic karte graficzna, a na razie ta integra od AMD daje rade ze az milo.

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niema plyt glownych z wejsciem na agp??

 

 

edit. A teraz tak sobie myslac wymyslilem co kupic ja planowalem kupno zasilacza za 40-50zl to bedzie ten delta jak mowicie chcialem kupic semprona 3000+ na secoket 939 ktorego koszt to 45-50zl i on posiada sse2

i niezle sie kreci z 1,8 do 2.2 pociagnal by spokojnie . noi 50zl pozostaje na plyte glowna s 939 ale zeby miala wejscia na agp i tutaj dodam zalacznik z innego forum :

16 Maj 2009, 12:12

a mam pytanie Socket 939 ma wejscie na karty graf Agp8x?

16 Maj 2009, 13:14

może mieć ale nie musi

 

Wiec istnieje plyty glownie s 939 z wejsciem na agp.

Co powiedzie na taki zakup ;p?

Edytowane przez Alloon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trza więc kupić najtańszą płyte z ze zintegrowanym układem grafiki HD 3200 + najtańszy procesor na AM2 jaki znajdziesz na allegro. Platforma bedzie w twoim przypadku przyszlosciowa, bedziessz mogl kiedys zmienic procesor na dwurdzeniowego, szybkiego athlona i dokupic karte grafiki. Ja osobiscie polecam.

 

Jak sprzedasz to co masz, to spokojnie ci starczy, masz jeszcze te swoje 150 zł dodatkowo.

PS: Po przejściu z GeForce 6600 na zintegrowaną grafike RADEON HD 3300 nie odczułem spadku wydajności, na oko to COH identycznie chodzi, a HD 3200 to to samo tylko ze z nizszymi zegarami, ktore mozna latwo podniesc - ten IGP sie swietnie kreci.

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Integra HD 3200 nie bedzie jakoś specjalnie wolniejsza od GF 6600... no a plyta z pci i agp to syf jak nic, niszowy produkt. Ale oczywiście, istnieje takowy.

post-124915-1242850790_thumb.jpg

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allon ja mialem podobna konfiguracje(nawet podkrecilem z ciekawosci procka, niestety tylko do 1.8Ghz), tez mialem zamiar modernizowac ze wzgledu ze lubie sobie pograc, po miesiacu kombinowania postanowilem kupic nowego kompa i nie zaluje(choć wydałem 4 tys. na sama bude(bylo to rowne 2 lata temu)) bo mogę sobie zagrac w najnowsze gry. Ja bym ci proponowal wyznaczyc sobie sume ktora moge wlozyc do kompa: 1. probuje za ta kase modernizowac starego, 2. za ta sama kase skladam od podstaw nowego i wtedy zobaczysz co sie bardziej oplaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...