Skocz do zawartości
Bushwacker

X-men Origins: Wolverine

Rekomendowane odpowiedzi

Raven Software we współpracy z Marvelem opracowała nową przygodową grę akcji z jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci komiksowych. Tym razem mamy do czynienia z grą związaną z filmem kinowym pod tym samym tytułem, który poświęcono postaci Wolverine’a - jednego z głównych mutantów grupy X-Men. Logan zanim został mutantem był człowiekiem, który przeżył szereg mrocznych wydarzeń. Stopniowo poznajemy jego biografię, uczymy się nowych umiejętności oraz oglądamy specjalne przerywniki filmowe.

 

WYMAGANIA MINIMALNE

 

System operacyjny.................................: Windows XP Sp2 / Vista Sp1

 

Procesor.......................................... : Pentium D @ 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+

 

Pamięć RAM......................................: 1 GB for XP / 2 GB for Vista

 

Karta graficzna...................................: 256 MB (Shader Model 3.0+)

 

Miejsce na HDD....................................: 8 GB

post-147715-1242981851_thumb.jpg

Edytowane przez cekin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gierka super, o mało co a przeszeł bym ją jednym tchem, ale postanowiłem dac sobie spokój ok 3 w nocy. Bardzo dobre połączenie moich ulubionych gatunków gier i do tego ta brutalność. Zachęcam każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeszedłem. Ciekawa gra ;) Niby prosta itp. ale ile radości sprawia ćwiartowanie przeciwników. Pewnie gdyby nie była tak brutalna nie byłaby tak wciągająca.

 

btw.

Zarzuci ktoś save'm po przejściu gry z odblokowanymi wszystkimi kostiumami i jak najwyższym lvlem? Ja skończyłem bodajże na 34, ale dałem nową grę, bo gdzieś wyczytałem, że można zagrać jeszcze raz (mozna dając replay mission ;) ) na hardzie no i savy z misji poszły się je....

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gra nie nudzi już w sumie od początku. Grywalnie bardzo ciekawa. Coś (mniej więcej) w stylu God Of War na PS2. Jednak do GoW to oczywiście mu daleko, ale pograć można. Grafika jak na UE 3.0 nawet nawet, ale mogła by być lepsza, bo z tego silnika można wycisnąć znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...