Skocz do zawartości
Maniakalny

Moje Bloki Wodne

Rekomendowane odpowiedzi

Maniak a Gdzie oring ?? :lol2: poza tym spód przydało by sie poniklować i wtedy sróby pod kolor :lol2: :lol: Zapomniałem przypomnieć ze Gwintu jeszcze nie ma :D ale Ogółnie Dobra robota ;) Mam nadzieje ze będzie świetnie spełniać swoje zadanie ;)

Edytowane przez Kotan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniak a Gdzie oring ?? :lol2: poza tym spód przydało by sie poniklować i wtedy sróby pod kolor :lol2: :lol: Zapomniałem przypomnieć ze Gwintu jeszcze nie ma :D ale Ogółnie Dobra robota ;) Mam nadzieje ze będzie świetnie spełniać swoje zadanie ;)

HA tu Cie mam :lol: :lol: :lol: :lol:

srubki akurat są w jednym kolorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"P6T Deluxe"- ale snake ;-) ("sugeracja" nazwy dla bloczka).

 

A top na Poseidona konkretny- mniemam, że wlot centralne nad spodem.

BTW- bloczek użwka? Jeśli tak- można prosić fotkę oryginalnego topu od spodu? Poprawiła się jakość anodowania?

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"P6T Deluxe"- ale snake ;-) ("sugeracja" nazwy dla bloczka).

 

A top na Poseidona konkretny- mniemam, że wlot centralne nad spodem.

BTW- bloczek użwka? Jeśli tak- można prosić fotkę oryginalnego topu od spodu? Poprawiła się jakość anodowania?

MNP posejdon

top acetal - wykonanie mierne :]

spod - prison 169 pinow ponoć, pozłacany, wykonaniedostateczne(frez tarczowy na manualnej frezarce)

 

Po rozkreceniu bloku oring i roche spodu kolo oringa pokryte jakąs rdzą - nie da sie usunąc raczej, pozatym chcialem go przepolerowac przed odesłaniem do kupuącego zwyklą pastą polerską automax (gładką)

to powłoka "złota" zeszła ukazując goły nikiel :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykonanie snejka jak zwykle miodne ale zamawiający nie pomyślał o tym ze po zalaniu np. zielonym płynem będzie to to wyglądać jak delta gangesu ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykonanie snejka jak zwykle miodne ale zamawiający nie pomyślał o tym ze po zalaniu np. zielonym płynem będzie to to wyglądać jak delta gangesu ;) (czyt. fatalnie)

Nie bedzie delty Gangesu bo by sie kolory gryzly z mobo :P

A bloczek wyglada swietnie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...