Skocz do zawartości
pawel__

duron vs celeron

Rekomendowane odpowiedzi

moze to uprzedzenie do A-trenda ,ale na to stawiam

 

kumpel mial grafe jak ty i c333 i mial 800pkt

ale ja na s3-4 mialem 1200pkt ,voodoo3 1400pkt ,kyro 1550pkt

 

FIC VA-503+ jest git ,ale pozniej wyszedl nowszy lepszy VA-503A

a najlepsza mobo do K6-2/3 to FIC PA-2013 z 2mb cache L2 ,takie tylko w stanach byly ,ale kumpel mial z 1mb cache (tyle co ja mam) i zaluje ze jak oddawal w rozliczeniu to nie zamienilem sie z nim(musialbym obudowe zmieniac na ATX)

 

a ta nostalgia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w UT savage byly wydajne niewiem niegram nielubie strzelanek gdzie niema grawitacje i sie miotasz kulkami plasmowymi albo dzialami laserowymi biegajac 250 km / h ... n/c

 

Ja mowilem o oglonej wydajnosci tych kart byly slabe - w kazdym komisie powiedza to samo ze za savaga mozna wolac grosze bo nikt tego niekce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w UT savage byly wydajne niewiem niegram nielubie strzelanek gdzie niema grawitacje i sie miotasz kulkami plasmowymi albo dzialami laserowymi biegajac 250 km / h ...  n/c

 

Ja mowilem o oglonej wydajnosci tych kart byly slabe - w kazdym komisie powiedza to samo ze za savaga mozna wolac grosze bo nikt tego niekce ...

to byla super karta,tylko S3 olalo sterowniki i wydajnosc byla kiepska (jak juz pisalem na poziomie TNT)

a technicznie karta mogla sklepac TNT2 pelna ,czy nawet V3 w DirecX

(z openGL juz by tak lekko nie poszlo)

 

wlasnie wtedy uwidocznila sie przewaga NV ,a wynikala ona ze sterownikow aktualizowanych co tydzien,z poprawkami do gier itd.

3dfx wolniej z tym szedl ,a S3?? wogole jak cos wypuscilo to skakalem z radosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slaba to pojecie wzgledne

chodzila jak TNT i kosztowala jak TNT,a psychiczny komfort lepszy,bo wicej pamieci i nadzieja na dopracowanie sterow

 

jak dla mnie to byla najmocniejsza na jaka bylo mnie stac( V2 nawet drozsza byla)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to byl temat o duron vs celek :P hahahah

no przyszedl taki i zepsul wszystko ;d :P heheh

ja na tym forum juz mam taka przypadlosc gdzie sie nie zjawie to psuje topik :P

:idea: niewpuszczac genghiskhan'a na swoje topici ZAPAMIETAC :P :) :D heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mowilem gdzies wczesniej ... genghiskhan ma bardzo liczna grupe przeciwnikow, ktora rosnie po krzywej wykladniczej ;D

 

KGB a co do A-Trendow ... mialem doczynienia z kilkunastoma roznymi A-trendami w mojej karierze (robie w serisie komputerowym) i o tym sprzecie moge powiedziec jedno : gniotsa nie łamiotsa ;D po prostu raz puszczony w ruch moze chodzic i chodzic bez zwalek i bledow w systemie a jezeli chodzilo o wydajnosc to takze raczej w czolowce sie plasowal ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mowilem gdzies wczesniej ... genghiskhan ma bardzo liczna grupe przeciwnikow, ktora rosnie po krzywej wykladniczej ;D

 

KGB a co do A-Trendow ... mialem doczynienia z kilkunastoma roznymi A-trendami w mojej karierze (robie w serisie komputerowym) i o tym sprzecie moge powiedziec jedno : gniotsa nie łamiotsa ;D po prostu raz puszczony w ruch moze chodzic i chodzic bez zwalek i bledow w systemie a jezeli chodzilo o wydajnosc to takze raczej w czolowce sie plasowal ...

chodzil i chodzil ,az firma padla i nawet biosa nie ma skad wziac

zero o/c ,ale popularne to to bylo niepowiem (ostatnio z dwoma pod rzad musialem sie uzerac)

nie wiem ,nie lubie tego jakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron duron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi co jest lepsze athlon 1000mhz 10*100

czy duron 1300mhz??

 

 

i jaka jest róznica procentowa(wydajność w d3marku i ogulna ) miedzy antkie7,5*133kolegi a moim 10*100???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi co jest lepsze athlon 1000mhz 10*100

czy duron 1300mhz??

 

 

i jaka jest róznica procentowa(wydajność w d3marku i ogulna ) miedzy antkie7,5*133kolegi a moim 10*100???

1 duron 1300

2 roznica niewielka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jednak. ten duron to już morgan więc widziałem test:

taki duron 1 GHz vs Athlon 1 GHz i różnica była na prawdę niewielka! oczywiście athlon był czasami sporo (5-10%) lepszy ale przy porównaniu D1300 a A 1000 (tym bardziej na FSB 100) to duron jak najbardziej.

A ten ayhlon to jakiś lipny, nie było athlonów na FSB 100. chyba, że to A 1333 (133*10) a twoja płyta go nie obsłuży i liczysz w ten spoób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co tematu tego topica to uwazam, ze DURON jest lepszy pod kazdym wzgledem od swojego intelowskiego odpowiednika.

2. Co szybsze morgan 1300 czy antek 1000? Zdecydowanie morgan. Dodatkowe 300Mhz + rozszezona lista instrukcji robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten ayhlon to jakiś lipny, nie było athlonów na FSB 100. chyba, że to A 1333 (133*10) a twoja płyta go nie obsłuży i liczysz w ten spoób.

Co Ty nie powiesz ?? Może byś najpierw sprawdził a potem pisał ... Były athlony na 100 - tak mniej więcej od modelu 500 MHz do 1300 MHz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos mi powie, jak wykrecic durona 800 do 1000????? na razie mam 945 i przy wyzszym fsb mi sie wieszal....moze ktos ma jakis niezawodny przepis?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...