Skocz do zawartości
memphis94

Brak Obrazu Na Monitorze

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem iz wlaczam monitor i wlaczam komputer to komputer sie walcza ale nie ma obrazu i nie wiem dokladnie czy to problem monitora czy komputer. Za nim problem sie pojawil to wyczyscilem kompa i uporzaodkowalem kable. Sprawdzalem na kablu RGB i tym drugim(balym) ale nadal nic tylko ze na RGB my monitor wyswietla ze nie ma podlaczonego kabla. jeszcze nie sprawdzalem monitora na innym kompie.

Czy moze to byc problem monitora albo jego kabla??

 

PS>moj monitor to - Samsung t220 i moja kartka grficzna to - 8600GT nvidia

Z gory thx za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy wszytko jest dobrze podłączone.

Zresetuj bios.

Spróbuj poza obudowa.

nie wiem o co ci dokladnie chodzi z poza obudowa ale wszystkop jest podlaczone ok

pytnako jak zresetowac bios??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz zasilanie i wyjmij bateryjkę na chwile.

Może coś ruszyłeś i jest zwarcie przez budę.

Jakby ci to powiedziec teraz wiekszoc kabli dotyka obudwy(metalowej) jak zrobilem porzadek z kablami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz poza buda, może będzie działać.

Hmm... troche sie teraz musze nameczyc bo je poprzypinalem ale ty za pomoc zrobie jak wruce do domu bo jestem w szkole xD lubie lekcje infy mam 7 na tydzien PS mieszkam w anglii xD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób zdjęcia i je pokaż (być może to tylko "głupi" błąd). Na pewno ktoś pomoże.

Dobra zrobie zdjecia jak wruce do domu. jak cos to zobacz na zdjecia kolo sie kolo 18-00 w polsce juz powinienem byc w domu. Ale pierw zobacze czy reset biosa cos da bo jak sprawdzalem czy dziala to go nie wylaczylem normalnie tylko wyjalem wtyczke xD

Ale jak nie zadziala to zrobie zdjecia i wrzuce je na temaciq

Z gory thx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...