Jump to content
kojak_ct

Killzone 3

Recommended Posts

Stało się to co musiało się stać czyli kontynuacja najlepszego jak dla mnie FPS na PS3 :).

 

Zaskoczeni tytułem newsa? Jeżeli ukończyliście jeden z lepszych FPS'ów tej generacji (zdaniem wielu najlepszy), to doskonale zdajecie sobie sprawę, że zakończenie KILLZONE 2, to swego rodzaju wstęp do kontynuacji. Dziś możemy być pewni, że trzecia część konfliktu między ISA i Helghanem jest już w produkcji. Wszystko za sprawą wywiadu udzielonego dla gamekings.tv przez studio Guerrilla Games. Obecnie możemy napisać w tym temacie tylko tyle, lub aż tyle.

 

Ciekawe jak długo przyjdzie nam czekać na ten tytuł? Trzeba pamiętać, że Holendrzy już mają gotowy silnik, więc powinno być znacznie szybciej niż w przypadku KZ2. Końcówka 2010, początek 2011? Realne daty, czy może zbytnio się rozmarzyłem?

 

źródło

ps3site.pl Edited by kojak_ct

Share this post


Link to post
Share on other sites

W US Official PlayStation Magazine pojawiły się plotki dotyczące tytułów, które pojawią się na PlayStation 3 w przyszłym roku, a które nie zostały jeszcze ujawnione. Do tych gier można zaliczyć Resistane 3, kontynuację Call of Duty: World at War oraz Killzone 3. Trzeba przyznać, że byłby to piękny rok, gdyby okazał się prawdziwy. Jednak na obecną chwilę włóżmy tę wiadomość między plotki, gdyż nie są one potwierdzone, a magazyn oczywiście nie ujawnia źródła swoich informacji. Pewne zaś jest to, że teraz w redakcji będziemy siedzieć i zacierać ręce nie mogąc doczekać się przyszłego roku.

źródło:

gametrance.pl

Jak widać może to być rok 2010. Ja tam nie miałbym nic przeciw temu by jak najszybciej postrzelać ponownie do Helgastów :) Killzone jest po prostu niesamowite, obie części.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podstawowa rzecz jakiej nie lubie w erze konsolowych shooterów - chekpointy, a konkretnie ich reload. Gram i gram, zgine i musze grać jeszcze raz to samo, nie wiadomo ile razy. W takim np. Bad Company to nas wraca mniejszy lub większy kawałek, ale chociaż wrogowie których zabiliśmy zostają zabici.

 

Grałem w Killzone 2 u kumpla, i bardzo szybko miałem dość. Szczerze mówiąc taką akcję wolę oglądać, niż brać w niej udział.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj rano grałem w demko singla KZ3 i muszę powiedzieć, że jest lepsze od KZ2 pod każdym względem. Graficznie mam wrażenie, skok jest ogromny. Grałem rano na TV i po imprezie, więc na razie zbyt wiele nie napiszę oprócz tego, że zamawiam preordera :). Wieczorem zagram coopa na projektorze to będę mógł napisać coś więcej. :) Ale gierka wymiata. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...