Skocz do zawartości
master123

Zmiana Ip

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, jak jest w Multimedia, ale generalnie są 3 opcje:

 

1. Masz własne dynamiczne IP przydzielane przez sieć, za każdym razem inne. Tak jest np w Neostradzie. IP zmienia się samo z każdym połączeniem.

 

2. Masz własne stałe IP zewnętrzne przypisywane przez sieć. Przeważnie IP zewnętrze można sobie wykupić jako dodatkową usługę. IP jest stałe, wybrane z puli dostępnych dla danego dostawcy. Aby je zmienić, trzeba rozmawiać z administratorem sieci.

 

3. Nie masz własnego IP (zewnętrznego), lecz jedno wspólne dla całej sieci lub jej części. IP jest stałe dla danej części sieci i nie ma opcji jego zmiany lub zmiana z puli dostępnej dla usługodawcy.

 

W przypadku Multimedia obstawiał bym opcję nr 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak za kazdym razem gdy odłącze kabel sieciowy od neta a nastepnie go podłącze ip mi sie zmienia wiec pewnie jest to opcja nr 1 w twoim zestawieniu . Nie zmienia mi sie ip natomiast gdy tylko zamkne i nastepnie uruchomie przegladarke. Chodzi mi o jakis program lub jakis sposob na zmiane ip automatycznie. Podam przykład : przykładowo sciagam sobie z rapida jakis plik i chce sciagnąć nastepny bez czekania nie jest to jednak mozliwe gdy nie zmienie ip . Mógłbym co prawda odłączac i podłączac neta co chwile ale to jest uciążliwe troche i niewygodne a poza tym trzeba troche poczekac zanim sie połącze z netem . Mam taki program rapidshare auto downloader ale on czeka wszystkie limity plusem jest jedynie to ze wklejam linki a on pobiera mi automatycznie po kolei ale z czekaniem i dlatego tez szukam sposobu na zmienianie automatyczne adresu ip co jakis czas powiedzmy lub po pobraniu okreslonego pliku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...