Skocz do zawartości
ParyS

AMD zmienia obudowy athlonow!

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra to na forum tweka otwieramy konto i robimy zrzutki ...a potem moze jakis konkursik i nagrody ?? ..moderatorzy by nie mogli brac udzialu byli by tylko organizatorami i straznikami sprawiedliwego losowanai zwyciezcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tu się srpzeczać.

Nie znam japońskiego więc nie wiem co na tej stronie pisze.

 

Ale chyba niektórzy pamiętają boom na forum jak były antki z heat-spreaderami

 

Było mieło. I g****** z tego wynikło pojawiło się pare 1700+ i 1800+ i tyle. Proc działął ale po zdjęciu heat-spreader-a okzało się że jądro było lekko ukruszone

 

A to nie wiadomo co jest.

 

Co do innych postów PIII to to w ogóle nie przypomina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie zdjeli żadnych "warstw" procka ale dodali kilka nowych "ścieżek" które teraz widać pod laminatem... (zresztą jak kto zna japoński to sobie poczyta)... i faktycznie brak metalicznych końcówek mostków... być może kolejna próba AMD przed podkręcaniem procków ?

Ale gdyby nie możliwości podkręcania zapewnie sprzedaż by była o 30% mniejsza.... cóż, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD na bank nie probuje zmnijeszyc mozliwosci oc bo i po co ...i tak sprzedaje mase prockow a potencjalni overlokerzy sa najlepszymi klijentami ..czeto kupoja nowe proce ..bo i czesto je np. pala i ogolnie dla zabawy ..gdyby nie mozliwosci oc nikt by tych xp 1700 nie kupowal...ludzie zamieniali swoje 2000xp na te proce ..mysle ze AMD na tych procach zrobilo nizla kase ..( w sumie to odrzut ktory sie swietnie sprzedaje) a gdyby chcialo "uchropnic" sie przed oc to by poprostu te mostki schowalo pod warstwa laminatu czy obudowalo proce jak intel napewnei nie miali by z tym problemu ..takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAH nie ma jak kryzys światowy :lol: i cięcia!! Miło że Adaś schudł ale po co by lepiej się kruszyć i podnieść w ten sposób sprzedasz :!: Co do wyglądu to ciekawy ale po co to komu :!: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie zdaje że koniec ze srebrna pastą termoprzewodząca :-(

Co to ma wspolnego z pasta srebrna ?? 8O

Moze mi to kots wytlumaczyc

Już nieważne można używać i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach amd z tymi obudowami doprowadz mnie do szalu!!!! zabezpieczyli by jadro jakas blaszka miedziana, a nie taki szit serwowali!!!

Jezus maria co za problem kupić copper shima za 10 zł ?? A tak poaztym to w hammerach już są :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli amd by chcialo zbabrac nam zabawe przy mostkach to wystarczyloby zeby zmienili same mosty- tak mi sie wydaje.

Inna konstrukcja wynika chyba z jakichs zmian w calej linni montazowej [?]. Zreszta teorie mozna snuc do woli...

 

Nowych sciezek dodac nie mogli! Co one mialyby niby laczyc??

 

Antki 1700 sa nie dla oc wymyslone i sprzedawane. Przeciez sa ludize ktorzy chca kompa za 2000 gora kupic a ich nie stac na athlona 2400+ albo pentiawke 4 3 ghz czy cos takiego. Amd przeciez musi konkurowac z intelem i na wyzszych segmentach i na nizszych- dlatego te wznowione 1600 , 1700 i 1800 [ w Atenach widzialem 1800+ jiuhb na 1,5 volta!!! ] Koszt wytwozenia 1700 i 2800 t-breda jest taki sam, wiec amd wiecej kasy zgarnielaby jakby miala niepodkrecalne proce!! Nie mowcie ze nie wykosztowalibyscie sie na 2400+, tylko kupilibyscie jakis 1700+, w swiecie niepodkrecalnych athlonow [ zgroza! ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl motyw z podrabianiem Athlonow 1700+ na wyzsze np.2400+

i pewnie AMD chce sie przed tym uchronic i zastosowalo laminat taki zeby wszystkie zmiany w mostkach byly widoczne ,to uchroni potencjalnych klientow przed podrobami (tzn. przebitkami cen przez niemilych ludzi ze wschodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po to zeby niektozy nieuczciwi sprzedawcy nie oszukiwali i nie sprzedawali wolniejszych prockow jako szybsze. Gdzies o tym czytalem ale nie moge sobie przypomniec gdzie to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gostek pisze że wykupił wszystkie co się kręcą na 2400MHz. Może jednak będzie lepiej poczekać aż takie procki trafią do skleów. Swoją drogą to 19 tydzień i to 1700, a ja myślałem że je już przestali produkować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...