Skocz do zawartości
merlin

strona HTML

Rekomendowane odpowiedzi

Kto Mi zrobi stronę w HTML-u.I za jaką kwotę.Osoby zainteresowane więcej informacji na priva.

Zapodaj kilka szczegołów, co do wyglądu strony, wielkości danych jakie ma zawierać, języka (czy tylko HTML, czy również JAVA, PHP, FLASH itp.) itd.

 

Sam raczej nie jestem zainteresowany, bo czasu nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska czcionka na niebieskim tle ? Jesli mam byc szczery to podoba mi sie tylko ten wiatraczek ;) I zmien sobie linka w podpisie, bo jest deko skopany...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pytam o opinie, grinch no powiedz czy goowno czy calkiem goowno?

Od tego wiatraczka w głowie się kręci - może mniejszy byłby lepszy - to samo co do bannera.

 

Ja o moja to nawet nie pytam, bo mój gust znacząco odbiega od wymagań większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol mi sie podoba twoja stronka (tylko kolorki troche oczojebne).

Ja nie wiem ale tego wentyla na stronce to najłatwiej bylo chyba zrobic, gorzej bylo ze wewaleniem tego wszystkiego do neta.

 

(sory za tyle postów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol mi sie podoba twoja stronka (tylko kolorki troche oczojebne).  

Ja nie wiem ale tego wentyla na stronce to najłatwiej bylo chyba zrobic,  gorzej bylo ze wewaleniem tego wszystkiego do neta.

 

(sory za tyle postów)

Eee, się ilością postów przejmujesz - trudno komuś odpowiadać zmieniając poprzedniego posta.

 

Chyba wiem na czym polega problem z moją stroną - mój monitor jest jakiś ciemniejszy od innych, a na dodatek mam ekran ochronny, który jeszcze przyciemnia - dlatego dla mnie to co może kogoś razić jest normalne.

 

aha, btw stron - www.wcs.prv.pl - tu jak sie flashem bawiłem - jak będę miał czas w wakacje, to ją gruntownie przebuduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją nie powinnienem sie chwalic - link do www (stara i dawno zaniedbana - w penym momencie przestalem przy niej dzialac), stac mnie na wiecej ale jakos nie mam czasu ostatnio :wink: . Moze niedlugo cos wykombinuje...

 

IMHO - Varrol i RaVeN155 - wasze stronki sa oki :) .

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahu, twoja strona jest spox, sam chcialem zrobić w odcieniach szarości ale nie wyszlo i jest na niebiesko. Ja zawsze mam zayebiste pomysły tylko umiejętności mi brakuje i jak widze niektóre stronki to mi sie żal robi że ja tak nie umiem :-( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na moja strone?

To powinna bys strona startowa wszystkich forumowiczow :twisted:

 

Co do stronki RaVeN155'a to przypomnial mi sie moj pierwszy projekt (www klanu Q2) - identyczny design, tyko troche inne kolorki (mniej niebieskiego 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to ze ja jakis kozak jestem ale troszke sie tym zamjuje, robie strony za kase, taka pasja :P wiec i mozliwosci jako takie mam ;]. Ale jest wiellllu lepszych odemnie :>

Merlin moze sie dogadamy - brzmi jak oglosenie matrymonialne :D

wszystkich inynch chetnych tez zapraszam na prvia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.younior.friko.pl - moja strona co prawda nie za bogate ma wnetrze ale zawsze jakies ma ;p

Właśnie coś w tym stylu chciałem zrobić tylko, że <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie umiem :-( :-(

Nie wiem jak ty, ale mój największy problem to grafika. Sam engine strony i ułożenie elementów itp. jest proste - wystarczy znać kod HTML, ale żeby strona jakoś wyglądała trzeba mieć troche zdolności graficznych - np. żeby zrobic przyciski, tło, banner itp.

 

Yunior - bardzo ładna i estetyczzna strona (ale cosik pusta)

Ahu - przejrzysta i wygodna w obsłudze, dobrze dopasowana. Bardziej zaawansowana od strony kodu - znasz się na rzeczy.

Snake - widzę, że wykupiłeś domenę, stronka spoko - prosta, ale estetyczna.

 

Co do reszty nie mam komentarzy. Widzę, że muszę się poważnie zająć moją stroną - już od dawna planuję zrobić przyciski i zmienić pasek z bannerem - ale czasu nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty, ale mój największy problem to grafika. Sam engine strony i ułożenie elementów itp. jest proste - wystarczy znać kod HTML, ale żeby strona jakoś wyglądała trzeba mieć troche zdolności graficznych - np. żeby zrobic przyciski, tło, banner itp.

Widze, ze masz ten sam problem co ja :)

Dlatego ja uwazam, ze webmajster powinien sie skladac z 2 osob: grafika i "kodera", nie sadze zeby jedna osoba znala sie na jednym i drugim bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW jak Wam podoba się moja stronka?

 

www.navypol.boo.pl

 

Na razie praktycznie nic nie ma treści. Ale się wszystko zmieni. Szukam dobrego grafika do loga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam, ze webmajster powinien sie skladac z 2 osob: grafika i "kodera", nie sadze zeby jedna osoba znala sie na jednym i drugim bardzo dobrze.

Może nie znam się Bardzo dobrze w obu, ale na razie daje radę zarówno z grafiką jak i z htmlem z php już gorzej, ale od czego jest nauka :D

A tak BTW jak Wam podoba się moja stronka?  

www.navypol.boo.pl  

Na razie praktycznie nic nie ma treści. Ale się wszystko zmieni. Szukam dobrego grafika do loga :)

pocahontas mogę posłużyć pomocą, oczywiście musiałbym wiedzieć za jaki czas byś chciał to logo, bo zarówno Serwis jak i Szkoła cisną mnie, ale szkoła tylko przez Maj, później będę w 89% free, oczywiście do school trzeba będzie chodzić, ale to juz będą oceny wystawione :D to wiadomo jak będzie :D 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pocahontas to nie jest zadna filozofia zrobic cos takiego jak ty masz :). Przeciez to php-nuke = gotowe skorki czyli wyglad. No moze zmieniles kolory, ale to zdna filozofia.

Strona mi sie podoba rzecz jasna :), dobrze dobrane kolory pasujace do tematyki.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pocahontas to nie jest zadna filozofia zrobic cos takiego jak ty masz :). Przeciez to php-nuke = gotowe skorki czyli wyglad. No moze zmieniles kolory, ale to zdna filozofia.

Strona mi sie podoba rzecz jasna :), dobrze dobrane kolory pasujace do tematyki.

 

Pozdr.

Wiem że żadna filozofia :) Ale pisanie nowych modułów to dopiero wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...