Skocz do zawartości
yogurcik

Co Zmienic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie dostalem kompa działał jako server w firmie i tak mysle co w nim wymienic ulepszyc wiec tak mam w nim 2 x hdd 120 gb sygate plyta ms 7210 ver 3.0 procesor p4 D 2,66 plus jakies pamieci ddr 2 x 512 mb zasilacz chiftec 450 .

Zakupiłem juz pamieci geli 800 mhz 2 x 2 gb i grafike gigabyte hd 4850 narazie chcialbym to odpalic ale mysle ze mobo do wymiany bedzie jezeli juz wymienie to na cos zebym mogł odpalic raid 0 co myslicie o tym configu jakie propozycje do zmiany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie:

A780GXH + X2 245

Wyjdzie ~500zł.

Proca na BOX można podkręcić do ~3.5GHz.

wolał bym pozostać na platformie intela tak czy siak nie obędzie się na wymianie mobo plus procesor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na razie PDC E6300,a za resztę i kasę ze sprzedaży starej mobo kupisz jakąś lepszą.

tak zamierzam zrobić albo teraz lepsze mobo bo ta nawet nie widzi mi 4 gb pamięci tylko 3,2 a potem proca wymienię na coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować E6300? To e5200 z mniejszym mnoznikiem, jest gorszy. P45 neo nie ma raidu.

p45 jest ok ale jak pisał kolega brak raid

 

 

p45 jest ok ale jak pisał kolega brak raid

ja zaczynam sie gubic w tych plytach za duzo tego sie zrobiło

ta plyta co obecnie mam nie widzi mi 4 gb pamieci nawet w biosie

Edytowane przez yogurcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pdc e6300 ma wirtualizacje a e5200 jej nie posiada . a ja Ci poradze jakas plytke na p35 jakiegos abita , foxcona , msi p35 neo2 albo dfi blood iron ;)

Chciał bym Abita mam sentyment do tej firmy. Popatrzę co jest dostępne na rynku w cenie do 300-400 pln. Co do procesora to w przyszłości wymienię na Quad-a. Pytanie czy te pamięci (800mhz) co już mam nie będą zbyt wolne ? Edytowane przez yogurcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodnyj

Bierz gigasa-dobre i w dobrych cenach.

 

Chciał bym Abita mam sentyment do tej firmy. Popatrzę co jest dostępne na rynku w cenie do 300-400 pln. Co do procesora to w przyszłości wymienię na Quad-a. Pytanie czy te pamięci (800mhz) co już mam nie będą zbyt wolne ?

Nie będzie problemu z pamiątkami.

A za ok. 400 kupisz już porządną P45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec mam tak

GIGABYTE GA-X48-DQ6 X48

Asus P5Q-E

MSI Neo2-FR Master

 

może wasze jakieś wasze przemyślenia dla mnie najważniejsze to aby odpalić raid 0 myślę ze 2-3 dyski mozliwosc zmiany proca na quada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...