Skocz do zawartości
aqlla

kiepskie pamiatki?

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos lub testowal takie pamiatki?

kingston/hynix

KVR333X64C25/256 PC2700 333 CL2.5

otoz u mnie wyglada to tak

ida synchro w dual na 166 przy timingach 7-3-3-2.5 a juz przy ustawieniu turbo czyli 6-2-2-2.5 komp nie wstaje nawet przy napieciu 2,9

na 200 ida przy timingach 8-4-4-3.0, przy 7-3-3-3.0 komp takze juz nie wstaje

tak wiec pamiatki chyba do bani ale moze ktos z was ma takie i osiaga dobre wyniki na nich? nie wiem czy je wymieniac na inne czy narazie te pomeczyc i jeszcze jedno pytanie, mam je wlozone w gniazdo 1 i 2, czy jest szansa i cos da jak bym je wsadzil w 2 i 3 czyli wylaczyl dual, jest sens probowac czy to nic nie pomoze? jak to bedzie sie odnosilo do wydajnosci?

thx za jakas pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz moze jakies konkretne propozycje na jakie wymieniac? moze twinmosy albo inne kingstony? bede mial mozliwosc ich wymiany ale musze gosciowi powiedziec dokladnie jakie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz moze jakies konkretne propozycje na jakie wymieniac? moze twinmosy albo inne kingstony? bede mial mozliwosc ich wymiany ale musze gosciowi powiedziec dokladnie jakie chce

twinmos pc3200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki zamienie na twinmosy ale to maja byc na Mtec'ach czy jakiekolwiek?

Obecnie mam Twinmosy 512 MB PC400 na hynix'ach

Synchro 12x200 6-3-3-2.0 na 2,7 V - tu ciekawostka musiałem mocno zająć się chłodzeniem Epox'a bo na początku tak to nawet na 166 MHz nie chciały chodzić. A więc konieczne było na SB i NB radiator z wentylatorkiem, radiator na mosfety i na to wszystko dmucha jeszcze jeden wentylator :( - już wiem, że czeka mnie wydatek na porządne WC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz moze jakies konkretne propozycje na jakie wymieniac? moze twinmosy albo inne kingstony? bede mial mozliwosc ich wymiany ale musze gosciowi powiedziec dokladnie jakie chce

no mozesz poszukać kingstonów na kościach WONBOND, zajebiste są, jak chcesz to poszukaj testu na googlech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingstone zszedl na psy. Ostatnio testowalem 3 rozne pary 256 i wszystko o <font color="#FF0000">[ciach!]</font> potluc. Zamien to na TwinMosy

Mówi się że kingston taki dupny, ja mam kostke na kościach kingstona i pięknie śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingstone zszedl na psy. Ostatnio testowalem 3 rozne pary 256 i wszystko o <font color="#FF0000">[ciach!]</font> potluc. Zamien to na TwinMosy

Mówi się że kingston taki dupny, ja mam kostke na kościach kingstona i pięknie śmiga.
to juzwiemy :) ja mam na wibondach i też pięnie śmiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...