Skocz do zawartości
SACZI

Nf7s V2.0 Obsługuje 1 Gb Kości Ram?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie.

 

Mam kość A-Data i Abit jej nie widzi.

 

Sprawdzałem kość na nowszych platformach i jest sprawna.

 

Jest szansa na uruchomienie jej pod NF7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie 3 kosci 1GB RAM: A-DATA, Kingston, Kingmax - calosci dziala w Dual Channel...Skoro kosc jest sprawna przeczysc/przedmuchaj slot RAM lub wsadz RAM w inne gniazdo i dobrze docisnij...

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak w temacie.

 

Mam kość A-Data i Abit jej nie widzi.

 

Sprawdzałem kość na nowszych platformach i jest sprawna.

 

Jest szansa na uruchomienie jej pod NF7?

No to ja się doczepię... jak zawsze... 1Gb jak kolega napisał w temacie, to nie pojemność ram... tylko na przykład przepustowość LAN, bo jednostka tak pisana, czyli Gb oznacza gigabit, a nie giga bajt, pisany poprawnie GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie były dwie kości 512MB w dwóch slotach najbliżej siebie, a w tym bardziej oddalonym 1GB. Włącznie z trybem Dual DDR, RAM jak i płyta pracowały bez problemu. Wersja z czarnymi slotami.

 

 

@SpiderMAN - to chyba taka zaszyta funkcja forum aby dzieciaki nie pisały nazw tematów samymi duzymi literami. Stąd Gb, a nie GB.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie były dwie kości 512MB w dwóch slotach najbliżej siebie, a w tym bardziej oddalonym 1GB. Włącznie z trybem Dual DDR, RAM jak i płyta pracowały bez problemu. Wersja z czarnymi slotami.

 

 

@SpiderMAN - to chyba taka zaszyta funkcja forum aby dzieciaki nie pisały nazw tematów samymi duzymi literami. Stąd Gb, a nie GB.

No może się czepiam, ale trzymajmy się przyjętych na całym świecie oznaczeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...