Skocz do zawartości
jacekk20

Scythe Shuriken Rev. B Vs. Scythe Ninja Mini Rev.b, Które Chłodzenie?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam zamiar zmienić coraz bardziej ostatnio szumiące boxowe chłodzenie na moim procesorze, ale ze względu na niewielkie wymiary całego pudła pasują tu tylko chłodnice odstające od płyty głównej max 135mm

więc z dostępnych które mi wpadły w oko są te dwa

Scythe Shuriken Rev. B

Scythe Ninja Mini Rev.B

które obecnie chyba biorę pod uwagę, bo Arctic Cooling Freezer 64 PRO już raczej odpadł

 

zależy mi po części też na PWM, ale jeśli chłodzenie ma możliwośćwymiany wentylatora to już nie taki problem.

które z nich byście polecali? jeśli ktokolwiek w ogóle miał możliwość ich sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lolwesoly

Moj kolega ma Scythe Ninja Rev.B pasywnie na E8200 (3.6ghz) i ma w stresie po 6 godzinach 45 stopni C.

Edytowane przez lolwesoly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega ma Scythe Ninja Rev.B pasywnie na E8200 (3.6ghz) i ma w stresie po 6 godzinach 45 stopni C.

nie mozliwe. tyle to on w idlu moze miec

Edytowane przez mobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie cos martwie ostatnio, bo moj lekko podvoltowany e 8400 i puszczony na 4.1 cos cieplo ma pod shuriken B, ale moze to wynikac z braku dobrego przewiewu w obudowie, wlasnie do mnie fruna wentylki to postaram sie cos lepiej powiedziec, bo tak to w idlu to ja mam 45 - 48 stopni Oo, odrazu chcialem sie zapytac czy to aby nie za duzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jeśli o Ninje chodzi to mam tu na myśli wersję MINI, bo niestety duża nie wejdzie, mam zbyt wąską obudowę, a zmieniać nie chcę, bo wszystko dobrze w niej leży, i jakoś mam wrażenie że dzięki zwięzłej formie mam w miarę dobry przepływ powietrza

póki co to przy normalnym używaniu kompa bez grania mam 45 stopni na fabrycznym chłodzeniu, ale wymienić trzeba bo zaczyna hałasować

 

a może

ARCTIC COOLING FREEZER XTREME ??

 

no i kupiłem ARCTIC COOLING FREEZER XTREME, czekam na przesyłkę, i będzie chwila prawdy....

Edytowane przez jacekk20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt kupiłem i od kilkunastu tygodni chłodzi mojego i5. Po pierwsze jest bardzo cichy a przy max obciążeniu kulturalnie lekko szumi. Nie nachalnie.

Po drugie mimo wszystko jest przyzwoicie wydajny i sporo lepszy od boxa. Utrzymuje przyzwoite temp, nawet przy OC 4.33GHz 1.36v temp rdzeni do 78st

 

Przy obudowie low profile bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...