Skocz do zawartości
jareqsz

Karta Do Phenom Ii 550be?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupić kartę graficzną do procesora Phenom II x2 550be 3.6Ghz, chciałem już kupić Hd4850 Vapor-x, jednak znalazłem w akceptowalnej dla mnie cenie (580zł) Galaxy gtx260.

Zastanawiam się teraz czy ta karta będzie wykorzystywana w całości przez ten procesor, będzie używana w rozdzielczości fullhd.

A także czy to chłodzenie jest wystarczająco wydajne aby utrzymywać temp. na dość niskim poziomie, i czy nie jest uciążliwe pod względem głośności, te dwie ostatnie rzeczy są dla mnie najważniejsze.

Jednym słowem czy chłodzenie tej karty będzie porównywalne wydajnościowo do vapor-x?

Bardzo zależy mi na cichym i wydajnym chłodzeniu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek powinien spokojnie starczyć, w FullHD nie jest już tak istotny jak w niższych rozdzielczościach. Bierz spokojnie tego GTX 260.

A co do chłodzenia tej karty mógłby się ktoś wypowiedzieć, może ktoś miał z nią styczność.

I czy aby napewno nie będzie się nudzić z tym procem.

Mam jeszcze pytanie co do wersji tej karty, czy ona na 216 czy 192sp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to jest ta karta

 

Pojedynczy wentylator powinien być względnie cichy , radiator z rurkami cieplnymi w połączeniu z w/w wentylatorem powinien zapewnić akceptowalne temperatury.

To czym w takim razie różnią się Galaxy gtx260 od gtx260+?

Czy to są tylko różnice w taktowaniach, czy również w liczbie sp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...