Skocz do zawartości
Maciej_27

Jaki Najwydatniejszy Procesor

Rekomendowane odpowiedzi

i3 jeszcze nie ma , ma być pod koniec roku .

 

i5 to koszt ~ 725 zł , do tego płyta ~ 370-500 zł i pamięć ~ 300 zł .

 

i7 najdroższe i najszybsze , wersje na S1156 kosztują > 1 000 zł .

 

Mniej więcej tyle samo co pierwsze i7 ( np. 920 ) - ale płyty to koszt > 500 zł .

 

Ile masz kasy ?

 

Najlepszy wybór to obecnie i5 na LGA1156 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i5 może i jest najtańszy ,lecz nie ma takich samych osiągów co i7 :wink: ...ja bym proponował taki zestaw pod i7 socket LGA1366 :razz:

 

sorrki że 2 razy dałem fotke ,ale komp zamulił ^^ :razz:

post-175017-1253982516_thumb.jpg

post-175017-1253982570_thumb.jpg

Edytowane przez IchimaruYo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i komputerek że aż miło :) a jeżeli założyciel tematu nie lubi okienek w obudowie ,to może kupić Antec Three Hundred :wink:

 

Bym zapomniał Maciej_27 ,jeżeli chcesz sobie dobrze pograć i masz jeszcze trochę funduszy (tak do 3900-4000zł) to sprzedaj swoja obecna grafike ,i dołóż do np. HD4870 ,GTX260 lub (jeżeli się trafi tania sztuka) HD4890 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu kupił i5 albo i7 na LGA 1156 i podkręcał to a resztę kasy zainwestował bym w SLI albo CF wszytki nowe gry na DX11 powinny latać. ;-) do tego 2x2GB DDR3 jakieś 600W-700W zasilacz możesz pomyśleć o SSD, super maszyna.

LGA1136 grzeje się bardzo jest za drogie w stosunku do możliwości do tego ma duży pobór prądu.

Edytowane przez Sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...